Elimde olan LED ye gore hangi cadir ve kac bitki yetistirebilirim

dmt25

Üye
Arkadaslar elimde bi arkadasdan yurtdisindayken dusen bir LED var 1500watt diyor kendisi ama anladigim kadariyla biraz yalan, linkinide biraktim.

Ben simdi bu LED'in yeticegi bir cadir almak istiyorum ve ne kadar bitki yetistirebilirsem yetistirmek istiyorum, bununla kac bitki ve ne kadar buyuk cadir kullanabilirim kankalar? Birde onerileriniz olursa cadir olarak yurtdisi/ici uygun fiyata kaliteli ben hic almadim bugune kadar bilmiyorum sevinirim.

dmt25

Üye
Aga ben biraz buyuk cadir alsam ustune zamanla bi LED daha ceksem o zamana kadar 3 bitkiye buyuk bi cadirda bunu kullanmayi denesem problemlerle karsilasirmiyim?

dmt25

Üye
kanka cok kafa agrittim ama, senin onerin bir isik varmidir 4-6 bitki yetistirmek icin bunun yanina koyabilicegim?

developer

Kıdemli Üye
6 bitki için ~1000w lazım verim almak istiyorsan. cob led veya hps kullanabilirsin cool tube ile. para sıkıntısı yok dersen ts2000 ya da 1000w quantum board

dmt25

Üye
6 bitki için ~1000w lazım verim almak istiyorsan. cob led veya hps kullanabilirsin cool tube ile. para sıkıntısı yok dersen ts2000 ya da 1000w quantum board
Nerden bulabilirim kanka amazon/aliexpress gibi yurtdisindanmi soylenir sadece bunlar? koseye yavasca para koyup quantum board almayi beklemenin bi yarari olursa ole yapmayi dusunurum o zamana kadarda 2 belki 3 bitki zorlarim bu isiktan

developer

Kıdemli Üye
cobledi kendim yapabilirsen güzel bir seçenek. forumda konusu vardı. parçaları tr den sipariş edebilirsin

mh/hps ampüller ve cool tube growkent, magicplant, toprakvesu dan alınabilir

mars hydro ts serisini veya quantum boardı'da ebay, amazon dan sipariş verebilirsin fiyat dolar bazı burada alacaklarından her türlü %50 kârlı olur tr de teslimatta bi vergi çıkar sadece

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Arkadaslar elimde bi arkadasdan yurtdisindayken dusen bir LED var 1500watt diyor kendisi ama anladigim kadariyla biraz yalan, linkinide biraktim.

Ben simdi bu LED'in yeticegi bir cadir almak istiyorum ve ne kadar bitki yetistirebilirsem yetistirmek istiyorum, bununla kac bitki ve ne kadar buyuk cadir kullanabilirim kankalar? Birde onerileriniz olursa cadir olarak yurtdisi/ici uygun fiyata kaliteli ben hic almadim bugune kadar bilmiyorum sevinirim.
Mars hydro 60x60x140 al 3 bitki 150 gr auto hasat 70-80 günde 1 tabi ışığın yeterli ise

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: *********