En iyi led ?

birilerivar

Yeni üye
Selam arkadaşlar ben daha önce hpw ışıkla grow yaptım fakat gelen elektirik faturası yakalanma korkusuna sebep oluyo. Bunun icin led denemeye karar verdim. Araştırmalarım sonucunda vipar spectra iyi bir marka olarak geldi bana fakat Türkiye’de gümrükten geçer mi bilmiyorum. Sizce Türkiye’ye gelir mi daha önce bu marka ledi alan var mi ? Yoksa Türkiye icinde alabileceğim en iyi marka led nedir ? Açıkçası bu ışık konusunda paraya kıyarım. O yüzden kaliteli tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar

Saltoa

YÖNETİCİ
Forumda ışıklandırma sistemleri diye bir bölüm var . Oradan lütfen araştırma yap konu ile alakalı herseye bu şekilde konu açmayın .

criminalis

Yeni üye
Kanka biraz forumda araştırmayla cevabını bir cok başlıktan bulur sağlamalarsin.

Quantum board lar en verimli deniyor suan.
Kac bitki icin istiyorsun bilmiyorum ama 2 3 bitki için sahibende 240 lik quantum board ilanlari var onlara bak. Üstü bitki icin w artman lszim.

birilerivar

Yeni üye
Criminalis teşekkür ederim kanka. Sevgili saltoa forumu okudum ama herhangi bi markada yoğunlaşma olmamış o yüzden konu açtım. Burasını forum sanıyordum. Kimseyi azarlama hakkına sahip değilsin. Moderatör olman sana bu hakkı sağlamıyor.

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Spider farmer, mars hydro, yxo 
nakit sorunun yoksa bu markaların quantum board ledlerine bak suan en son teknoliji bunlar bi üst modelleri yok hem elektrik avantajın olur hemde daha kalite sömeklerin olur dedem bile hid kullanmıyor artık

Bluekush

Üye
Cvp: En iyi led ?

Kaç w hps kullanıyordun bide elektirik ne kadar geliyordu.
Bilgi verebilirsen sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...