Erkek-Dişi yanyana

dopeman

Yeni üye
Selam kankalar, 3 adet blue dreamim topraga atildi yavaştan cimleniyolar, bunlarin disinda 4 tane kofteci onlardan ayri duruyorlar, 5 gunlukler cimlendiler boylar 3-5 cm civarindalar. Sorum şu hepsini ayni kabinde buyutmem sorun yaratir mi, erkek cikan olursa blue dreamlere sikinti yaratirlar mi?

C

Cibril

Guest
Selam kankalar, 3 adet blue dreamim topraga atildi yavaştan cimleniyolar, bunlarin disinda 4 tane kofteci onlardan ayri duruyorlar, 5 gunlukler cimlendiler boylar 3-5 cm civarindalar. Sorum şu hepsini ayni kabinde buyutmem sorun yaratir mi, erkek cikan olursa blue dreamlere sikinti yaratirlar mi?
Üstteki kankanın dediği gibi at erkekleri çıkarırsın sonra ama bence burda önemli olan elindeki genetikler auto ise ışık döngüsü tutmayacağı için alma aynı kabine... köfteciler photo çıkacaktır dişi olsalarda...

dopeman

Yeni üye
Üstteki kankanın dediği gibi at erkekleri çıkarırsın sonra ama bence burda önemli olan elindeki genetikler auto ise ışık döngüsü tutmayacağı için alma aynı kabine... köfteciler photo çıkacaktır dişi olsalarda...
Kanka simdi soyle, blue dreamler 11,5 ltlik saksilarda, koftecileri oylesine yapiyorum diye 1 litrelik pet siselerde tutuyorum, cok buyuyemezler diye dusunuyorum, cok fazla bisey almasam da olur, oncelik blue dreamler

C

Cibril

Guest
Kanka simdi soyle, blue dreamler 11,5 ltlik saksilarda, koftecileri oylesine yapiyorum diye 1 litrelik pet siselerde tutuyorum, cok buyuyemezler diye dusunuyorum, cok fazla bisey almasam da olur, oncelik blue dreamler
Dostum direk sormam lazım sanırım sana,

bluedreamler photo mu auto mu?

C

Cibril

Guest
Auto ekmişsen ve okumanı yapmışsan 3 çeşit ilerliyor insanlar , 18/6 20/4 24/0

sen o zaman autoların hasat olana kadar 18/6 git dostum ortalama 2,5-3 ayda hasat edersin ayrı bir yerde kurutursun. Sonra ışığı 12/12 ye alır çiçeğe başlatırsın çorbacı tohumlarını... ama 12-12 ye almadan cinsiyet anlayamayacağın için o arada senin autoları döller mi bilemedim deneyimim yok o konuda.

sen fantezi olsun diye atacaksın köftecileri öyle hissediyorum , bence hiç bulaşma yap 3 tane temiz genetiklerini yoluna bak ,kaş yapim derken göz çıkaran çok var forumda...

dopeman

Yeni üye
Auto ekmişsen ve okumanı yapmışsan 3 çeşit ilerliyor insanlar , 18/6 20/4 24/0

sen o zaman autoların hasat olana kadar 18/6 git dostum ortalama 2,5-3 ayda hasat edersin ayrı bir yerde kurutursun. Sonra ışığı 12/12 ye alır çiçeğe başlatırsın çorbacı tohumlarını... ama 12-12 ye almadan cinsiyet anlayamayacağın için o arada senin autoları döller mi bilemedim deneyimim yok o konuda.

sen fantezi olsun diye atacaksın köftecileri öyle hissediyorum , bence hiç bulaşma yap 3 tane temiz genetiklerini yoluna bak ,kaş yapim derken göz çıkaran çok var forumda...
Saol dostum cok tesekkurler

a-420

Müptezel
erkek kendını 25- 45 gunlerınde muhakak bellı eder cınsıyetbellı oldumu keser alırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** *** hahahaha**** ******* ******* ****** ****** ********** ****** ******* **** ** ****** ***** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * *** hahahaha* * **** *** *** ****
    +1
    **** ****** **** ** ***** ******** hahahaha* ******* *** **** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ****
    *** ********* ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ***** ***** ****** ******* * ***** ******* *****