ERKEKMİ DİŞİMİ LÜTFEN YARDIM EDİN KANKALAR

Aemili31

Müptezel
Kanka sakin ol daha bebek bu hiç bir şey belli olmaz daha :) outdoor yapıyorsan 2-3 haftaya belli eder herhalde şayet indoor yapıp cinsiyetini merak ediyorsan 12/12 yap ışığını cinsiyetini belli edip dişi olduğunu gösterirse geri 18/6 yap reveg olur ve gelişmeye devam eder. Sıkıntısız bol hasatların olsun kankam.

noname35

Üye
ya öyle tabiki bi arkadaşım erkek bu dedi kafam karıştı o yüzden sordum indoor yapıyorum led tam septumlu ışığım var 200 w vatiratör nem makinası 18 6 yapıyorum şuanda 26 temmuzda ilk filiz verdi işte şuan 12 x 12 ye geçsem anlarmıyım yani yoksa böyle büyüsünmü
bide büyüyünce nasıl kıyacam erkek çıkarsa bilmiyorum :))

noname35

Üye
kanka ışığım 200 w led glow tam septum kabinin içinde küçük vantlatör var nem oranının 60 65 arası tutuyorum

Aemili31

Müptezel
30-40cm arası iyidir ona göre ayarla ayrıca dediğim gibi yaparsan vakit kaybetmezsin o kadar masraf yapıp elektrik tüketip erkek olduğunu öğrenip çöpe atmak var

noname35

Üye
ama 4 tane daha var onlar yeni filizlendi 12 x12 yegeçersem onlar için sıkıntı olur dimi yada 2 hafta sonramı 12 x12 geçsem onlarında ne oldugunu ögrenirim on göre erkekleri atarım

hermesforever

Kıdemli Üye
Manuel ayarla kanka 12/12 yi bunu çadırdan alıp al karanlığa 12 saat sonra koy tekrar kabine 12 saat. Diğerleri içerde takılsınlar bence.

noname35

Üye
çok teşekkürler kankalar bugün itibariyle çiçeklenmeye soktum 12 x 12 yapıyorum bakalım nezman belli edicek önümüzdeki hafta gine resim koyucam

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****