Erken çiçeğe giren bitkilerim için yardım

lemonhaze15

Yeni üye
daha 20 günlükler çiçeğe girdiler
120x120 kabin
,sıcaklık 24-28 arası
nem 50nin üstü
700 watt cob led ışık var 18 saat açık 6 saat kapalı
Bu olay neden olabilir bundan önce 2 tanesindede bi problem olmuştu tam anlamamıştım problem ışıktan olabileceğini düşünüyorum yüksek lümen ışık bu sorunu yaratır mı yardımcı olursanız çok sevinirim

kral Arthur

Kıdemli Üye
Genelde bu tür durumlar. Genetikten kaynaklıdır. İngiliz sitesinde hesabım var orda bu tür durumlar çok rastladım online olarak genetik tartışmaları yapılıyor o yüzden bu durumu yaşayan arkadaşlara tavsiye olarak photo yetiştirmeyi öneriyor lar

higthead

Jolly Green
Auto bıtkıler hıc ellemezssenız 21. günler preflower yani önçiçek başlar bu bitkim çiçekte değil demektir sadece ön çiçek yani çiçeğe hazırlanıyor demektir 7-8-9 gün sonra tam çiçeğe geçer ve bu normaldir. Extrem durumlarda çiçeğe geçiş yani pre flower durumları uzayabiliyor. Dostum bitkinde sorun yok ön çiçekte olması gerektiği gibi.

Autolarda dikkat etmeniz gereken konu çiçeğe giriş günleri aşşa yukarı belli olduğu için ilk 20-25 gün bitkinizi hızlı büyütün.

lemonhaze15

Yeni üye
Genelde bu tür durumlar. Genetikten kaynaklıdır. İngiliz sitesinde hesabım var orda bu tür durumlar çok rastladım online olarak genetik tartışmaları yapılıyor o yüzden bu durumu yaşayan arkadaşlara tavsiye olarak photo yetiştirmeyi öneriyor lar

Auto bıtkıler hıc ellemezssenız 21. günler preflower yani önçiçek başlar bu bitkim çiçekte değil demektir sadece ön çiçek yani çiçeğe hazırlanıyor demektir 7-8-9 gün sonra tam çiçeğe geçer ve bu normaldir. Extrem durumlarda çiçeğe geçiş yani pre flower durumları uzayabiliyor. Dostum bitkinde sorun yok ön çiçekte olması gerektiği gibi.

Autolarda dikkat etmeniz gereken konu çiçeğe giriş günleri aşşa yukarı belli olduğu için ilk 20-25 gün bitkinizi hızlı büyütün.
çok sağol kral bitkilere vooodo juice tarantula piranha veriyorum birde ben inşallah normal dir

kral Arthur

Kıdemli Üye

Bitkiyi hızlı büyütün derken kanka nasıl oluyor tam olarak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • Night owl Night owl:
    ********** hahahaha** **** *** ** ******** * ***** *** ******* ******* ******* ***** ****** ****** ******** *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ***** *** *** ** ********* **** hahahaha **** ****** ******* ** ********* ***** ***** ******** ** ******* * ** ****** ****** ******** **** ***** **** ******** ********* ***** ** ******* ***
  • the imam the imam:
    ***** ********* ****** **** hahahaha*** ***** ********* ***** *** *** ****** ******* ***** ****** ****** *** *** ******** ***** hahahaha* **** ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
    *** ***** **** ******** ******* ***** **** *** ******** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** **** ***** ********** ********* **** ** ******** ********* ***** ****** **** ******* ******** ******** ***** hahahaha** *** *** ** ********* **** hahahaha **** ****** ******* ** ********* ***** ***** ******** ** ******* * ** ****** ****** ******** ****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • muadip muadip:
    *** *** ****** ********* ***** ********* **** ********** hahahaha **** *** ****** ****** ** *** ****** ********* * ***** ****** * *****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ******** ****** ******** * ******* * ** *** ***** **** ******** ******* ***** **** *** ******** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** **** ***** ********** ********* **** ** ******** ********* ***** ****** **** ******* ******** ******** ***** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** **** ** *** *** **** hahahaha ****** ******* ******* ******** **** ******* *** *** ******** * *** * **** ** ******* ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ** ***** ********** ******* ******** ****** *** hahahaha** ******** *** *** ****** ********* ***** ********* **** ********** *********
  • Zagartin Zagartin:
    ** ******* ********** hahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ***** **** ****** **** ******** ***** hahahaha **** **** ** ******** **** **** ***** * ******* ******* ** ** ********* ***** ********* ***** ****** **** ********** ******* hahahaha*** **** **** ******** ****** ******** * ******* * **
  • muadip muadip:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ** ******* ** hahahaha**** ***
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
    muadip muadip: ** *****