Erken çiçeğe neden girer

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20042
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20042

Guest
Beyler auto bitki neden erken çiçeğe girer tohum kalitesinden mi veya tang yaparken sensi bloom a-b kullanınca çiçeğe mi zorluyor yoksa ışığın yüksekliğinden mi mesela yüksek tutsak ışığı bitki ışığa gitmek için boyuna büyüyüp çiçeğe geç girmesi sağlanabilir mi

Ü

Üye silindi 20042

Guest
15 günde çiçeğe giren tohum mu olur sponsor tohumları bayaaa sorunlu

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knka sans isi ya kiminki 35 40 da giriyor kimininki 2 ci haftada genetikler birbini tutmuyor zaten

Blue chese

Yeni üye
Erken çiçeğe girmesi sorun oluyormu ilk kez yetistiriyorum bakabilirmisiniz bitkime çiçeğe girmismi

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Fotoğraflardan anlaşılmıyor ama erken girmesi verdiğin emeğe yazık olacağı anlamına geliyor erken çiçeğe giren bitkiden ne alacaksın sonuçta auto ekiyorsun sonuçta

Blue chese

Yeni üye
Ilk defa yapıyorum onun için bilmiyorum pek 2 gün sonra yanına gidecem foto çekip atsam durumunu soylermisniz

Ü

Üye silindi 25562

Guest
o kadar uzaktan çekmişsin ki o tepede ki beyazlık pistil mi anlaşılmıyor. yorum yapamayız yani

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Kanka genelde 20 ile 28 gün arası çiçeğe giriyor. Iyi bakıp strees yaptırmazsan yada 24 saat isik verirsen 15 günde de girer takılacak bi durum yok

Ü

Üye silindi 25098

Guest
genetikden olur genelde saksin kucuk deilse erken girdiyse sebebi genetik olduguna emin olabilirsin

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Beyler bu erken çiçeğe girmenin en büyük sebebi tohum kalitesidir! 15 günde çiçeğe giren 30 cm lik bi bitkiden ne beklersin ki ???

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Aynen genetikten kaynaklida olabilir, tohum kalitesinden de blue dream auto genetik 35 ile 40 Gün arası çiçeğe giriyor mesela forumda çok gördüm o şekil düşün

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Sana şöyle şöyliyim genetik farkı yok bu olayda kaliteli tohum alırsan büyük markalardan onlar asla erken çiçeğe girmez böyle firmalar gümüş yöntemiyle tohum alıyor 1 bitkiden 2 tane ama o büyük firmalar altın yöntemiyle alıyor 1 bitkiden 20 tane o tohumlar üst kalite oluyor böyle sorun yaşanmıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ******** ******** ****** ***** **** ***