Eski saksida olan toprak kullanilabilirmi

bir odayı işgal edip kapıyada benim gibi dışkapı kilidi takacaksın
Kankacığım mümkün değil kaynana geliyor misafir geliyor zaten evde 3 tane oda var birinde çocuklar kalıyor bir yatak odası biri oturma odası yani çare düşünüyorum çözüm düşünüyorum ama olmuyor ve hasatımda iyice azaldı yani 1-2 ay anca gider

husyn

Doktor
Kankacığım mümkün değil kaynana geliyor misafir geliyor zaten evde 3 tane oda var birinde çocuklar kalıyor bir yatak odası biri oturma odası yani çare düşünüyorum çözüm düşünüyorum ama olmuyor ve hasatımda iyice azaldı yani 1-2 ay anca gider
kanka teras varmı binada binada ailevi ise on numara yaparsın kuçular gibi benim evde herkez biliyor zaten başında söyledim ama odama kimse giremez kilitli kanka bazen ben içindeyken bile

kanka teras varmı binada binada ailevi ise on numara yaparsın kuçular gibi benim evde herkez biliyor zaten başında söyledim ama odama kimse giremez kilitli kanka bazen ben içindeyken bile
Kanka benim de ailem biliyor ama ki evde yaptım zaten ben de yatak odasında yapmıştım ama çocukları büyüdü dediğim gibi bir de gelinimiz gidelimimiz oluyor ev babamın 3 katlı ama teras kat yok balkon bile yok balkon var ama yani direkt merdivenlerden çıktın mı balkona çıkıyorsun yani öyle önünde duvar falan yok

husyn

Doktor
Kanka benim de ailem biliyor ama ki evde yaptım zaten ben de yatak odasında yapmıştım ama çocukları büyüdü dediğim gibi bir de gelinimiz gidelimimiz oluyor ev babamın 3 katlı ama teras kat yok balkon bile yok balkon var ama yani direkt merdivenlerden çıktın mı balkona çıkıyorsun yani öyle önünde duvar falan yok
zaten bunu yaptığın yere kimse girmeyecek hemen orda ne var diye merak oluyor misafir filan geldimi mutlaka o odaya biri girer çoçukların girmesi zaten büyük yanlış olur onun ne olduğunu öğrenirler sonunda ben bu veledi sevsemde doğruda bulmuyorum toplumsal olarak yani çocukla olmaz o iş parayla al takıl yani

zaten bunu yaptığın yere kimse girmeyecek hemen orda ne var diye merak oluyor misafir filan geldimi mutlaka o odaya biri girer çoçukların girmesi zaten büyük yanlış olur onun ne olduğunu öğrenirler sonunda ben bu veledi sevsemde doğruda bulmuyorum toplumsal olarak yani çocukla olmaz o iş parayla al takıl

bencede ara vermek çok iyi bir şey ama ben buldummu affetmem
Ben haftada bir defa yapmamın sebebi o kafayı yakalamak istiyorum yoksa normal Bir sigaradan farkı olmuyor içtim iki günde bir de içtim her gün de içtim günde 2 defa 3 defa da içtim ama affedersin boku çıkıyor o yüzden haftada bir iki tane peş peşe güzel oluyor

husyn

Doktor
Peki cocoda kullanım nedir tekrar kullanım ?
kanka ben hiç bir zaman sürekli gübre vererek kullammadım kımı uygulamalarda günlük kimi uygulamalarada haftalık, ben evrelerde veriyorum yani 2-yada3 kez ama dozum yüksek oluyor, ve bakteriyel calışmalarda yapıyorum mesela bunlarda bir çoğu seyleri temizliyorlar ve besin oluşturuyorlar
mesela aklıma gelen daha önce kullandığın coco yu başka bir kaba koy altı delik olmasın iyice ıslat sonra seker süt pekmez gibi ürünleri karıştır bakkaldan ekmekmayası al bir paketi karışıma koy ve 20dk beklemeden sonra cocona uygula bu yöntemi yaparken ağzı açık ve açık alanda gölgede dursun suyu çekildimi sekerli sütlü mayalı bir kez daha yap ortamdaki ne varsa herseyi iyeceklerdir ve sana besin değeri yüksek bir coco bırakacaklardır. ama torf da olsa içbir zaman toprağını tam kuru bırakma ben saksımda bitki bile yokken toprağımın nem değerine bakar ve korurum.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ** ******** ********* *******