Esrar İçerken Huzursuzluk

Arkadaşlar cümleten Selamun aleyküm kimse tribe girmesin ilk baş sadece size son zamanlarda yaşadığım sigara içince bi rahatsızlık çekiyorum çok içmiyorum ancak içince sürekli bi yerime bişey oluyo gibi olup tribe giriyorum, canım sıkılıyor zaten son zamanlarda hiç birşey yapmıyorum sıkıntı basmıyor ama mutsuz gibiyim sebebini çözemedim içtiğim sigarayı niye içtim diyom kalbim atıyo sanki bu muhabbetlere yardımcı olacak
Ya da tavsiyesi olan tecrübeli kimseler yazarsa çok makbule geçer. Panik atak mı yaşıyorum antidepresan mı kullanmam gerek ?

OttoMan347

√SEFİR√
Arkadaşlar cümleten Selamun aleyküm kimse tribe girmesin ilk baş sadece size son zamanlarda yaşadığım sigara içince bi rahatsızlık çekiyorum çok içmiyorum ancak içince sürekli bi yerime bişey oluyo gibi olup tribe giriyorum, canım sıkılıyor zaten son zamanlarda hiç birşey yapmıyorum sıkıntı basmıyor ama mutsuz gibiyim sebebini çözemedim içtiğim sigarayı niye içtim diyom kalbim atıyo sanki bu muhabbetlere yardımcı olacak
Ya da tavsiyesi olan tecrübeli kimseler yazarsa çok makbule geçer. Panik atak mı yaşıyorum antidepresan mı kullanmam gerek ?
En güzel anti depresanı içip tribe girmek mi? Yapma kankam kafandan negatif düşünceleri at eğer içtiğin Sigarada katkı yoksa psikolojik olabilir. Sal kendini bırak kafanı sigaranın mükemmelliğine kenevir en iyi anti depresan :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum kendi yetistirdigin cigarayi mi iciyorsun torbacidan aldigini cigarayi mi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ben agir depresyon hastasiyim, cok uzun zaman anti deprasyon ilaclari kullandim, maglesef kullanmak zornudaydim yoksa Almanya`da aligim hastalik parasini alamazdim. O ilaclar seni götürür kanka, sativaya takil inan bana kendini cok iyi hissedeceksin

Kanka bende kız muhabbettinden kapadım kendimi odaya. İşi gücü bıraktım sadece içiyorum sabahtan akşama kadar bu aralar bende de var o huzursuzluk. Yeni bi manita düşürsem keyfim yerine gelir diye sigaraya yormuyorum :) ama bende de çyle bi durum var dumanı aldıktan sonra boşa zehirliyorum kendimi hissi geliyor bana

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum cigaran nereden geliyor, kendin mi yetistirdin yoksa torbaci mi, ictigin ne biliyormsun.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yazdigin sikintilar o les cigaradan geliyor, torbacinin umrundami sana ne olugu, o yeterki parasini alsin. Ben torbaci düsmaniyim ve buradaki her üye benim icin cok degerli. Elimden geldigi kadar her üyeye yardim ediyorum yetereki torbacidan kurtulsular diye.

Yazdigin sikintilar o les cigaradan geliyor, torbacinin umrundami sana ne olugu, o yeterki parasini alsin. Ben torbaci düsmaniyim ve buradaki her üye benim icin cok degerli. Elimden geldigi kadar her üyeye yardim ediyorum yetereki torbacidan kurtulsular diye.
Kanka bende düşmezdim normalde ama bahçe ekili ilk defa indoor yapıyom derme çatma onun hasadını bekliyoz :D

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Hayatında bir şeyler yolunda gitmiyordur. Ayrıca ilk growlarda yaptığın iş de içine sıkıntı verir. Bütün bunlara ek sigaranın kurutuluş şeklinden tut temas ettiği maddelere kadar bir çok şey paranoyayı tetikler. Her bulduğunu içmemek lazım.

Hayatında bir şeyler yolunda gitmiyordur. Ayrıca ilk growlarda yaptığın iş de içine sıkıntı verir. Bütün bunlara ek sigaranın kurutuluş şeklinden tut temas ettiği maddelere kadar bir çok şey paranoyayı tetikler. Her bulduğunu içmemek lazım.
Usta karnımda nabız atıyor sanki 2 ay önceki yaptığım firecrackerlardan sonra sizinde karnınızda nabız atıyo mu

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Usta karnımda nabız atıyor sanki 2 ay önceki yaptığım firecrackerlardan sonra sizinde karnınızda nabız atıyo mu
kanka bana hep oluyor mide atması. sen bence vücudunun verdiği her reaksiyonu cigaaraya bağlayıp hastalıkmış gibi algılama. o da yorar kafayı. hastalık hastası olmak üzeresin. spora başla acil. 1 hafta düzenli yaşa uykusundan yemeğine toparlamaya başlarsın.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka cigara zaten insanı ürkekleştiriyor. Bende yıllardır kullanıyorum. Cigara etkisindeyken hasmımı gördüğümde görmezden geliyorum önüme bakıyorum. Ama harman olduğum zaman gidip salça oluyorum kavga ediyorum. Cigara içince çok sakinim kavga edesim gelmiyor . Ya bıçak çekerse ya üstünde silah varsa diye tribe giriyorum. O kafayla o sahneyi yaşamaya götüm yemiyor. Ama harmansam 10 kişinin bile arasına girmişliğim var. İndica türü ağır sigaralar herkesi böyle tribe sokabiliyor , huzursuzluk yapıyor. Çünkü kendine olan güveni kaybediyosun. En ufak birşeyde tribe girip değişik düşünceler geçebiliyor o an aklından

kanka bana hep oluyor mide atması. sen bence vücudunun verdiği her reaksiyonu cigaaraya bağlayıp hastalıkmış gibi algılama. o da yorar kafayı. hastalık hastası olmak üzeresin. spora başla acil. 1 hafta düzenli yaşa uykusundan yemeğine toparlamaya başlarsın.
Zaten son 3 ayda 20 kez muayne oldum

Kanka cigara zaten insanı ürkekleştiriyor. Bende yıllardır kullanıyorum. Cigara etkisindeyken hasmımı gördüğümde görmezden geliyorum önüme bakıyorum. Ama harman olduğum zaman gidip salça oluyorum kavga ediyorum. Cigara içince çok sakinim kavga edesim gelmiyor . Ya bıçak çekerse ya üstünde silah varsa diye tribe giriyorum. O kafayla o sahneyi yaşamaya götüm yemiyor. Ama harmansam 10 kişinin bile arasına girmişliğim var. İndica türü ağır sigaralar herkesi böyle tribe sokabiliyor , huzursuzluk yapıyor. Çünkü kendine olan güveni kaybediyosun. En ufak birşeyde tribe girip değişik düşünceler geçebiliyor o an aklından
Aga kısmen beni anlatmışsın cigaralı kafada karşıma enayi geldi ulan vursam yüzünü tutup çekilcek keyfi kaçacak yazık olcak diye konuştum buna R yaptı zaten. Sade alkol ya da bişi içmesem illa patlatırdım alkol de öyle bişey işte veya harmanlık dediğin gibi…

Son düzenleme:

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
kahve çok içiyor musun takılınca ? dün b en 5 bardak kahve içtim çok kötü anksiyete bozukluğu yaptı.

neleroluyor

Yeni üye
abi ic dunyanda sorunlarin var belliki bunlarla yuzlesmen gerek sana mantar denemeni evde meditasyon yapmani ve kendini anlamani oneririm, hersey madde degil yukarda arkadaslar sigara bole yapar soyle yapar yazmis ama kafa senin kafan kimsenin kafasi seninkinden deil seni nasil etkilicegini sigaranin ben yada kimse bilemez ne triplere sokucagini seni. O triplerede bi girin bakin mantiklimi sizin hayatinizi etkiliyomu ben o triplere gire gire hayati ogrendim kendimi tanidim o triplerde cok buyuk bilginc bir halin yatiyo bazen bazende skitsofrinik tarafin iki tarafinida taniyim integre etmessen hayatta mutlu ve aydin yasayamassin

tvshow777

Yeni üye
bana bazen normal keyifli gidiyor bazen paranoya başlıyor. gereksiz huzurum kaçıyor aptal aptal hatuna sarıyorum muhabbetler açıyorum. bir seferinde deli gibi üşümüştüm artık ne kimyasal geldiyse içinde. ama işte dediğim gibi bazen de eğlenmekten şişiyorum bir keresinde de uzun senaryo yazmıştım ingilizce fakdshfjkdhfjkdahfjkds neyse güneye taşındım burada zaten bağlantı yok uzak kaldım bayağdır. varsa buralarda kontağı olan dm atsa süper olur. iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: