Esrar anıları ( Komik Absurd )

Merhaba Arkadaslar

Esrar ictigimizde ozelllikle disarda takilirken yada bir faaliyet icinde bulunurken normal insanlarin basina gelmeyen genelde bizim basimiza sacma sapan seyler gelmesi yada komik olaylar muhabbetler ile karsilasmamiz yuksek ihtimaldir..

Neden ?
Kafamizin guzelliginden :)

Artik bizler 20 li yaslari geride birakmis 30 lu yaslari ve hayati ortalamis bir cok ani kendimize biriktirmis insanlariz :) Sizlerden istegim katilimci olmaniz.

Hep isik sorunu Hep gubre toprak sorunu neyseki sicaklik bu aralar dustude sicaklik sorunu fazla gormuyoruz forumda :)yeter ****
biraz gulmeye ihtiyacimiz var bizim . :)

Basliyorum bir cok ani var ama suan kafamda guzel ama bunu hic unutmam cok sacma :)

20 li yaslarin henuz basindayiz

Bursa deplasmanina gidiyoruz feribot vs 6 saatlik yolumuz var gece ciktik yola...O zamanlar sigara 12.5 gram alinirdi genelde bolluk vardi 2 tane 12.5 gram paketimiz var 6 7 kisi arka koltukta basladik icmeye iciyoruz iciyoruz iciyoruz saatlerce artik yolun sonuna geldik bursaya giris yaptik saat sabah 07.00 08.00 gibi yanimda suan ismini hatirlayamiyorum bir tane eleman var ozaman bizim yaslarimizda . Eleman kustepe gultepe oyle bir yerde oturyordu roman cocugu zaten tipini gordugumde gulmek gelirdi aklima vs oyle bir tip :) Bu eleman gece boyunca hic konusmadi hep dinledi. Bursa sehrine giris yapinca otobusu durdurduk simitci gorduk . Aldik simitleri bu tabi saat 07.00 sabah karnimizda ac butun gece hic uyumadan otobuste cigara icmisiz ama bu elamanin simiti bir oyle bir yiyisi varki hic unutmam 15 saniyede bir simit bitermi **** afrikali cocuklar gibiydi resmen tv de gordugumuz. Bitirdi simiti Sonra dondu ve ve bize dediki ama o ani hic unutmam elamanin tipi gorceksiniz uykusuzluk aclik yol yorgunlugu butun gece ictigigi cigara zaten kayik olan tipi iyice kaymisti tek gozu iptal yok kapanmisti diger goz yarim Tum gece boyunca konusmayan eleman simiti hizli bir sekilde yiyip dondu bize dediki :
VAY **** BU SEHRIN SIMITI BOYLE GUZELSE KIZLARINI DUSUNEMIYORUM "
3 dakika boyunca reset verdik nedemek istedigini anlamaya calistik :)Elimdeki simiti verdim al kanka dedim bunuda ye su istermisin ?
ne alaka **** Sehrin simiti ile sehrin kizlarinu kiyasliyor o kafada hala o ortamda olan 2 arkadasimla gorusurum bu aniyi anlatip hep guleriz

Lutfen sende posta komik yada sacmapasapan bir anini birak biraz gulelim
Hangi takımla deplasman yapıyosun kanka

edanur34

Üye
Güzel anı saltoa..Benim de arkadaşlar arası hala andığımız ufak bi hikayem var..Sene 97 o zamanlar cep telefonu yoktu..Varsada çok pahallıydı çok az insanda vardı o kadarını tam hatırlamıyorum (yaşımız çıktı) Torbacıyı öyle ara git gel yoktu,ayağına giderdin ordaysa şanslıydın..İstiklal ne güzeldi o zamanlar..Neyse orda açık otopark vardı.Senelerin hayrettin amcasın'dan alışveriş yapardık..Hiç kırmazdı bizi bol bol tarlasın'dan çıktığı gibi verirdi..Bi gün yine otoparka gittik baktık hayrettin abi yok..Ordan bi adam çıktı,Hayrettin bayrampaşaya tatile gitti dedi..Biz de peki abi dedik eve geldik..Ulan diyoruz bayrampaşa diye tatil yeri mi var:)Acaba kilyos yakınlarında falan mı? evet ciddiyim böyle sorular sormuştuk..Hani bayrampaşayı semt olarak tabiki duyduk da tatil? neyse sonradan bizden daha akıllı arkadaşımız bizi aydınlatmıştı..Madem yaş çıktı ortaya,40larımızda hala anarız o günü...Azcık tanıyorsam hala orda tatildedir..

acemiceday

Müptezel
Benimkisi sıradan gelebilir. Herkesin bir uzman arkadaşı vardır mutlaka. İçer ve kötü sigara der :)
Arkadaşa ilk hasatimdan Shell Bomb Auto götürmüştüm bilmiyorum kofteciden aldım diye :)
Evinde içiyoruz başladı fıs bu kanka demeye. Sonrada başladı geç oldu ben eve gideceğim diye kalkıp ayakkabılarını sürekli giymeye. Yahu kendi evinde olduğu kavramını kaybetmiş halen fis diyor sigaraya :) neyse çok güldüm yahu Cook :)

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
karışık ama çok güldüğüm bir anı, nasıl betimlerin onu da bilmiyorum, manita ve benim en sevdiğimiz aktivite cumartesi günleri akşam sigara döneriz, geçen aylarda akşam tam gün batımını yakaladık. Balkonda oturuyor, gün batımını izliyor ve sigaramızı içiyoruz. Hanım göz kırpmayı unutup bi 4 5 dakika batmaya yaklaşan güneşe tutulmuş, bi döndüm gözler kıpkırmızı. Kurtardım gözlerini güneşten, sonra demez mi kör oldum, ama harbi kafamız güzel ve hanım boş boş boşluğa bakıp gözlerini ovuşturuyor. O an bizim korku dolu tripler, ayaklanmalar, napıcaz lan lar ayrı bi hikaye olur. Harbiden de bi 3 4 dakika kör kaldı, sonra gözümde siyah bir leke var dedi ve kendisi ressam olduğu için de lekeyi çizmeye başladı (ama yeni buluş yapmış bilim adamı edasıyla). Neyseki daha sonra gözler de kafa da yavaş yavaş kendine geldi :D O gün o gündür aynı köfteciden sigara saracak olursak bu sigarayı içen çocuk kör oldu diyerek sararız

Son düzenleme:

Avare

Doktor
Benimki birazcık yarı erotik bişi gibi olucak o yüzden kusura bakmayın.

10 küsür sene önce arkadaşların otoparkta takılıyoruz sürekli. Sigara dönüp sohbet muhabbet bazen film bazen de CS ye takılıyoruz bildiğiniz karargâh gibi hiç yoksa her akşam 5-6 kişi ordayız. Otoparka yakın oturan ve daimi müşteri olan bi hanım abla var 45 li yaşlarda azıcık işveli bir tip her gelişinde aramızdan birine şaka yollu takılıyor ufff çıtır mıtır ayağına makas falan alıyor. İlk seferde noluyo lan falan olmuştum ama epey bizde alıştık buna arada bel altı şakalar falan yapıyoruz hatun fiziksel olarak da tam kalemim minyon hafif etine dolgun ve en önemlisi kıvırcık :D
Yine bir gün geldi ama o gün de nasıl olduysa tam içerken denk geldi bizde pek bozuntuya vermedik oooo tatlım hoş geldin nerelerdesin gözlerimiz yollarda kaldı vs takılıyoruz bu kokuyu almış direkt len tıfıllar güldüren mi içiyonuz diyor bir yandan bir yandan da gözleri kedi gibi kocaman oldu. Anlattık işte arada takılıyoruz öyle diye bu başladı bizle dönmeye bi yandan da ulan acaba iyi mi ettik kötü mü derken sigarayı bitirdik oturdu bi 5-10 dakika sonra girdi koluma hadi beni eve götür dedi.
Bizim elemanların oooo iyisin bakışları ve sırıtışları eşliğinde bu girdi koluma bir yandan da koluma göğüs press yapıyor lan dedim iyice tacize başladı ve bende bir şeyler hareketlenmeye başladı.
Merdivenleri çıkıyoruz bir yandan da bana anlatıyor hangi rengi seversin ona göre hazırlanayım sana falan derken iyiden iyiye yükseldim. Kapının önünde durduk bu anahtarla kapıyı açtı ayakkabıları çıkardı içeri adımını atıp döndü ayakkabıları almak için eğilirken bir kustu aga bir kustu ki sanki borudan fışkırıyor. Bende dayanamam hiç öyle şeylere onu görmemle döndüm arkamı iki adım atmadım bende saldım işkembeyi merdivenlerde. Bunların apartman komple oldu kusmuk :D indim aşşağı bizim çocuklar makara yapıyor ne oldu la erken geldin vs vs.
Olayı anlattım hepten kahkaha attılar.
O günden sonra ne zaman denk gelsek orda hep ortamı bırakıp uzardım ordan.

Avare

Doktor
Bu hikayede başrolde mahallemizin güzide müptezeli S var biz ise sadece yardımcı roldeyiz.
S bizim mahallede herkes tarafından tanınan ileri müptezel bir arkadaşımızdı. Arkadaşımızdı diyorum çünkü aşırı tutarsız davranışları ve bulduğu her şeyi içip birde herkese etiket olmasından dolayı kendisi ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.

S çalışmaz hiç bir yerde Rahmetli babadan kalma evde anası ile birlikte yaşar. Babasının zamanında kenara koyduğu yüklü parayı bankaya vadeliye atmış ordan geleni yer içer.
Bulabildiği ecza,ot,bonz,alkol ne varsa hiç ayırt etmeksizin kimle birlikte ne denk gelirse ona takılır.

Bir gün kahvede buluştuk kuzen ben birde S
Hani yok mu bişi diye sordu kendisine takozun sağlam olduğunu gösterip mekana geçtik.
Mekan dediğim de yeni yapılan bir sitede boş inşaat bakıyoruz boş olana dalıp takılıyoruz.
Peş peşe 2 sigara içtik sonra çıktık gidip PS oynadık birer bira keydik yine döndük mekâna iki sigara daha artık iyice olduk derken birer bira alalım da onları da içip öyle kaçalım dedik.
Gittik biraları alırken mahallenin abilerinden F yi gördük büfenin önünde o da sigara almış ayak üstü selamlaştık S ye bu gece stadın orda buluşuyoruz ona göre dedi.
F abi genelde arkadaşları ile bir minibüs doluşup nehir kenarında bir yere çekip sabaha kadar piizlenmeyi seven bir abimiz. Bize siz de gelin isterseniz dedi ama benim kafa zaten olmuş cinayet, teşekkür edip başka zaman inşaallah abi diyerek geçistirdik.
S ye sigaranın bittiğini yarın dayıdan almamız gerektiğini söyledim (dayı onu çok severdi ve çoğunlukla fazla fazla verirdi bizde onu yollardık alışverişe) tamam diyerek ayrıldı bizden telefonu da kırdığı için yine akşama kahvede buluşucaktık.
Akşam oldu S kahvede yok.
Dedik her halde yaptı kafayı bir yerlerde unuttu bizi.
Ertesi gün oldu baktık yine yok. Kuzen gidip olabileceği yerlere bakalım dedi. Takılabileceği ve beraber takıldığımız her yere baktık adam yok.
Bi sonraki gün olacak ya annesini pazarda gördüm ve kadın da S yi bana sordu gördünüz mü diye. Hepten işkillenmeye başladık.
Ulan dedik bu F abiye kafası güzelken salak salak konuştu o da sıkıp kafasına nehire attı bunu şeklinde kurmaya başladım.
Dedim kuzene F abiye bakalım en son.
Kahveye soruyoruz yok arkadaşları falan da denk gelmiyor onlara da soramıyoruz iyice acaba komple minibüsle suya mı yuvarlandılar ne oldu diye diye 2 hafta geçti olayın üzerinden.

Rutin kahveye çıktığım bir akşam S yi gördüm
Koştum hemen yanına ulan hibino aklımızı aldın nerdesin sen diye fırçalıyorum bunu küfür kâfir. Ama bakıyorum yıllardır tanıdığım adam ilk kez ayık görüyorum ve gayet de düzgün dengeli konuşuyor. Olay tam olarak şöyle.

Hafız biz bindik arabaya haydi bismillah diyerek bastılar marşa herkes en az iki sigara getirmiş arabada 10 kişi varız paso sigara dönüyoruz bir yandan da gidiyoruz adamlara hiç sormadım nereye gidiyoruz diye.
En son iyice bayıldım kafam çok iyi olmuştu ne kadar uyudum bilmiyorum uyandığımda gerçeği öğrendim. F abi ile geçen hafta konuşmuştuk bu işlerden çok sıkıldığını ve bir kaç arkadaşıyla birlikte komple tövbe etmeyi düşünüyorlarmış bende sıkıldığımdan bahsettim o zaman sen de gel demiş buna ve bizim elemanı da alıp Adıyaman'a götürmüşler :D

Merhaba Arkadaslar

Esrar ictigimizde ozelllikle disarda takilirken yada bir faaliyet icinde bulunurken normal insanlarin basina gelmeyen genelde bizim basimiza sacma sapan seyler gelmesi yada komik olaylar muhabbetler ile karsilasmamiz yuksek ihtimaldir..

Neden ?
Kafamizin guzelliginden :)

Artik bizler 20 li yaslari geride birakmis 30 lu yaslari ve hayati ortalamis bir cok ani kendimize biriktirmis insanlariz :) Sizlerden istegim katilimci olmaniz.

Hep isik sorunu Hep gubre toprak sorunu neyseki sicaklik bu aralar dustude sicaklik sorunu fazla gormuyoruz forumda :)yeter ****
biraz gulmeye ihtiyacimiz var bizim . :)

Basliyorum bir cok ani var ama suan kafamda guzel ama bunu hic unutmam cok sacma :)

20 li yaslarin henuz basindayiz

Bursa deplasmanina gidiyoruz feribot vs 6 saatlik yolumuz var gece ciktik yola...O zamanlar sigara 12.5 gram alinirdi genelde bolluk vardi 2 tane 12.5 gram paketimiz var 6 7 kisi arka koltukta basladik icmeye iciyoruz iciyoruz iciyoruz saatlerce artik yolun sonuna geldik bursaya giris yaptik saat sabah 07.00 08.00 gibi yanimda suan ismini hatirlayamiyorum bir tane eleman var ozaman bizim yaslarimizda . Eleman kustepe gultepe oyle bir yerde oturyordu roman cocugu zaten tipini gordugumde gulmek gelirdi aklima vs oyle bir tip :) Bu eleman gece boyunca hic konusmadi hep dinledi. Bursa sehrine giris yapinca otobusu durdurduk simitci gorduk . Aldik simitleri bu tabi saat 07.00 sabah karnimizda ac butun gece hic uyumadan otobuste cigara icmisiz ama bu elamanin simiti bir oyle bir yiyisi varki hic unutmam 15 saniyede bir simit bitermi **** afrikali cocuklar gibiydi resmen tv de gordugumuz. Bitirdi simiti Sonra dondu ve ve bize dediki ama o ani hic unutmam elamanin tipi gorceksiniz uykusuzluk aclik yol yorgunlugu butun gece ictigigi cigara zaten kayik olan tipi iyice kaymisti tek gozu iptal yok kapanmisti diger goz yarim Tum gece boyunca konusmayan eleman simiti hizli bir sekilde yiyip dondu bize dediki :
VAY **** BU SEHRIN SIMITI BOYLE GUZELSE KIZLARINI DUSUNEMIYORUM "
3 dakika boyunca reset verdik nedemek istedigini anlamaya calistik :)Elimdeki simiti verdim al kanka dedim bunuda ye su istermisin ?
ne alaka **** Sehrin simiti ile sehrin kizlarinu kiyasliyor o kafada hala o ortamda olan 2 arkadasimla gorusurum bu aniyi anlatip hep guleriz

Lutfen sende posta komik yada sacmapasapan bir anini birak biraz gulelim
Bende bi olayımı anlatayım knk zaten gençiz geçen sene yaş 17 3 arkadaş gaziemirde parkta cigara içiyoz ben sarıp getirdim hiç birimizde bi tık yok dolmuşa binicez okula gidicez samet diye arkadaş knka be. Dolmuşa binersem gülme krizlerine girerim dedi binmicem falan dedi sonra ikna ettik çocuğu bindik dolmuşa bu koltuğa oturdu biz ayaktayız bunun yanına gitti polis oturdu bu gülmemek için kendini zor tutuyor am k salağı bi gülmeye başladı anıra anıra herkes buna bakıyor bu diğer arkadaşta başladı gülmeye bende tutamadım istemsizce gülüyor um bu salaklar yüzünden bu polis durdurmazmı arabayı bizi karakola götürdü içtiğimizi anlamış bu salak gittiğimizde karakoldada kahkaha atmazmı rezil etti bizi vallaha aklıma geldikçe gülüyorum
Ailemiz falan geldi bunun yüzünden allahtan bişey yapmadılar amcalar Allah razı olsun

alpyushka

Yeni üye
Üniversite sınavı bitmiş, yaz tatilindeyiz tabi ki de sene boyu pranga altında kaldıktan sonra gelen o rahatlamayla "amaaaaaan doldur kapağı" dışında başka bişey demediğimiz sezon. Arkadaşımız vardı adını burada söyleyemem, daha önce denememiş merak ediyor. Hani ortamlarda ilk seferi olacak olan elemana doldurabildiği kadar dolduran bir pezo vardır ya işte o bendim. 3 kişi gece saat 11 sularında mezarlığın o taraflardayız etrafta bizden başka biri yok, ben sardım orda sigaraları, işte orada da ilk seferi olacak olan o elemana doldurdum doldurabildiğim kadar doluyu. Çocuk zaten titriyor bi yandan, bende gaza getiriyorum "dayı bak az vardı zaten 3'e böldüm hızlı hızlı git doldur ciğerleri" diye. Aradan bi 5-10 dakika geçti biz öbürüyle muhabbete dalmışız, bizim elemana bi baktım bön bön etrafı seyrediyor, sordum ona dayı iyi misin sen diye, çocuk ben bir yürüyeyim 2dk kendime geleyim dediği gibi ben de üzerine soytarı bir aksan ile "ama dur tahmin edeyim, yürümeyi unuttun değil miiii" dememin üzerine çocuk bir anda şok geçirdi, banktan kalkmaya çalışırken yere yapışmıştı, biz tabi öbürüyle kakara kikiri gülüyoruz. Geceyi zor da olsa toparladık bir şekilde. Ertesi güne de bizimkilere anlatırken "Dayı adam cebinden çıkardı cigarayı neyse içtik içtik bi baktım pizzacıya gelmişiz" demiş. Bunu her hatırladığımda halen daha gülüyorum.

ekleme: kafam deli dehşet olmasına rağmen şunu hatırlıyorum,
pizzacıda bizim o eleman passed out olurken biz ikimiz hesabı ödemeye gitmiştik, ondan sonra kasadaki adam "gençler siz burada mı kalıyorsunuz" demesi üzerine arkadaş ta "yok abi ya birazdan kalkacağız" demişti, o sıra gülüp daha fazla dikkat çekmemek için kendimi çok zor tutuyordum.

BoJack

Üye
O zaman kısa bi hikaye de benden gelsin. Evde tek takılıyorum çorbacıdan aldığım sigarayla. İki arkadaş yola cıktılar bana geliyorlar. Mesaj atıp gelirken yol üstünüzdeki pastaneden mançiz alın dedim. Aradan bi 10 dk kadar geçti baktım telefon çalıyor. Neyse açtım telefonu “olum dediler pastanedeyiz mançiz yok diyor adam, hiç öyle bi tatlıları yokmuş”. “Lannn dedim kamil misiniz mk mançiz bilmiyonuz mu siz? Tatlı bişiler kapın gelin mk” hala aklımıza geldikçe güleriz. Adama gidip direk “abi mançiz var mı?” Diye sormuşlar :d

İbo Dayı

Yeni üye
karışık ama çok güldüğüm bir anı, nasıl betimlerin onu da bilmiyorum, manita ve benim en sevdiğimiz aktivite cumartesi günleri akşam sigara döneriz, geçen aylarda akşam tam gün batımını yakaladık. Balkonda oturuyor, gün batımını izliyor ve sigaramızı içiyoruz. Hanım göz kırpmayı unutup bi 4 5 dakika batmaya yaklaşan güneşe tutulmuş, bi döndüm gözler kıpkırmızı. Kurtardım gözlerini güneşten, sonra demez mi kör oldum, ama harbi kafamız güzel ve hanım boş boş boşluğa bakıp gözlerini ovuşturuyor. O an bizim korku dolu tripler, ayaklanmalar, napıcaz lan lar ayrı bi hikaye olur. Harbiden de bi 3 4 dakika kör kaldı, sonra gözümde siyah bir leke var dedi ve kendisi ressam olduğu için de lekeyi çizmeye başladı (ama yeni buluş yapmış bilim adamı edasıyla). Neyseki daha sonra gözler de kafa da yavaş yavaş kendine geldi :D O gün o gündür aynı köfteciden sigara saracak olursak bu sigarayı içen çocuk kör oldu diyerek sararız
Çok iyi ya hu :)

AnorPauSee

Yeni üye
Bende 3 kişiyken gecen maceramı anlatmak istiyorum. İsimler alıntıdır.
Ben askerden yeni geldim harman takılıyorum benden 2 yaş kücük kuzenim bana alkol icelim diyor ama ben güzel bir cigara icmek istiyorum o yüzden cocukluk arkadaşımı Tarığı aradım oda bi yaş kücük benden dedim berk ben sen depoda oturcaz gelcen mi.
Gelirim kanka dedi.
dedim kanka şeker bakkala para bırakıyorum gelirken birşeyler çöz öle gel tamam mı
Tamam.
Bizim mahallede eski bir su deposu var alkol esrar içmeye felan oraya cıkarız mallede herkez bilir ama dağda olduğu için kimsede kolay kolay cıkamaz oraya
Ben kuzenim berkle 5 er tane bira alıp cıktık.
Kuzenim konuşmayı çok seven biri normalde kafası güzelkende heyecanlı heyecanlı anlatır dinleyememe şansınız yoktur
4 üncü bıraları actık kafalar olmaya başladı deponun üstünde yere oturdum kuzenim berk ayakta habire anlatıyor amkk ben başka hayaller kurup içimden Tarık gesin die dua etmeye başladım başım dümdüz oldu
Dinlemekten derken tarık geldi.
Kanka getirdin mi i.
Getirdim . Bi baktım 2 sigara anca cıkar.
Dedim nie az
Kem küm amkk
Bi tane yapıştırdım kuzenim berk içmezde aramazda o gün icesi geldi picin.
tarıkta benden çaldı die düşüp paf küf vuruyorum gevura vurur gibi bi tane bitti
Dedim 2. Kova yap tarık herkeze 2 şer kapak cıkar.
Ben son biramı actım oturdum benim kuzen berk hala ayakta anlatıyorda anlatıyor tarıkla göz göze geldik bu amkk cocuğu ne anlatıyor dercesine .d.d.d.d
Birer kapak vurduk ben inceden kuzenim Berkle taşşak gecip gülmeye başladım derken 2. Kapak sıra berke geldi
Beyler berk ayakta bi elinde dolu kova peti diyer elinde bira ayakta konuşuyor anlatıyor bende dedim bu mal bi yanlış yapıcak tam dikkatimi verdim kovadaki petin içinden duman kacıyor ince ince
olum duman kacıyor iç diyorum içmiyor hala anlatıyor amkk ne anlattın iç artık dedim amına koyim deyip kovadan peti kaldırdı bira gibi içmeye calışıyor duman arkadan havada ucuyor berk kayboldu dumandan amkk hay annani *** die reflexs ile tepki verdikten sonra bizi bir gülme aldı ama öle böle değil yerlerde yuvarlanıyoruz buda o sinirle elindeki dolu birayıda fırlattı biz daha çok gülmeye başladık yarım saat sonra gülmekten hıckırmaya başladık dedim amkk tarık dur kalp krizi gecircez.durduramıyoruz kendimizi hayatımda öle o kadar çok güldüğümü hatırlamam.

Son düzenleme:

Dolar$

Kıdemli Üye
2 3 yıl olmuştur bunu yaşayalı o zamanlar düzenli takılma yok buldummu şükür ettiğim zamanlardandı istanbula yeni taşınmışım kimseyi tanımıyorum 1 ay geçti 2 ay geçti 3 4 derken dedim artık illaki bi cigara içmem şart az buz olan çevremde didik didik araştırdıktan sonra çokda yakın olmadığım bi tanıdığımın abisinin irandan cigara getirdiğini öğrendim konuştuk ettik zar zor ikna ettim hiç bilmediğim bir yer nasıl gidicem falan bilmiyorum internetten baktım ettim bir şekilde gittim. Benim telefonunda bataryası bozulmuştu o olup olmadık her yerde kapanıyordu. Yanımda nakit cigaranın parası üsüne 8 10tl bozuk para var sadece kartta para yok istanbulkartıda ne mallık ettiysem yanıma almayı unutmuştum uygulamadan okutarak ulaştım tam buluşacakken telefon kapandı hemen cafeye geçtim şarj ettim telefonu buluştum aldım fişi dedi yanımdada var istersen deneyebilirsin dedi abi olur geçtik kenara yaktı cigarayı döndürdü bana bendekide mallık asıldıkça asılıyorum harmanlık nefesleri alıyorum ne kadar harman kalmışsam bünyemin olmadığı aklıma bile gelmiyor. 5 6 duman aldım döndüm cigarayı aldım fişi gittim. İlk defa geldiğim bir yer olduğu için yoluda tam olarak hatırlamıyorum etrafa baka baka giderken bi anda bacaklardan sırtıma doğru bir uyuşma geldi bunun kafası bana bir girdi balyoz yemişe döndüm yürürken bir anda yamulmuş gibiydim düşmemeye çalışıyorum gözlerim kapanıyor bir yandan yürüyorum ama bayılmamaya çalışıyorum bi yandan yolu bilmiyorum telefon kapandı derken ağır bi tribe girdim üstümdede hiç para yok tam 45 dakika boyunca mahallede tur attım dönüp dolaşıp aynı dükkanın aynı parkın önünden geçiyordum en son zar zor bir bakkala attım kendimi ülker çikolatalı gofret aldım gittim bi dönerciye telefonu şarj ettim kurtardım paçayı. O sigarayı hiç unutamıyacağım sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ********** ********* hahahaha** *** ****** *** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • T toretto7:
    hahahaha ******* ******* ********* ****** ****** ******* ****** ***** ***** ********** ******* **** **** ***** ********** ** ** ******* ******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** * **** ****** *** ***** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ****** ******** ***** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** **
    hahahaha* ****** ******* *** *** **
    ***** ****** hahahaha*** ***** **** ***** ********** ***** ********* ******* ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ****** **** hahahaha** ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ******* ********* *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    *** hahahaha**** ****** ********** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ***** ******* ******** ***** **** **** hahahaha **** ***** ****** ****** ******
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** hahahaha**** ******* ******* ****** ****** ********** ****** ******* **** ** ****** ***** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ***** *** ********* * ******* ********