Esrar, beni neden "hasta gibi" yapıyor?

rin tin tin

Yeni üye
Cvp: Esrar, beni neden "hasta gibi" yapıyor?

Alpha Genetics' Alıntı:
Farklı sativa türü deneyebilirsin. Bi çok tür bende huzursuzluk, keyifsizlik, sosyal bozukluk yaratıyor. Bu yaklaşık 5-6 yıl içtikten sonra gelişmeye başladı. 
Şuana kadar kendi üstümde gözlemlediğim kadarıyla (ve hastanelik seviyesinde depresyon, bipolar olan çevremden bir kaç insan) yaygın olarak Super Silver Haze en iyi sonucu veren bitki. Örneğin Super Lemon Haze bende paranoyak etkiler yapmasına karşın Super Silver Haze'de sadece mutluluk, sırt ağrılarımın tamamen kesilmesi, konuşma isteğini takip eden eğlenme hissi uyandırdı. 
Çok geçmiş olsun, umarım bi çıkar yol bulursun. Paylaş bulduğunda.

Ben de aynı şekilde içtiğim türlerin çoğunluğundan bu şekilde etkileniyorum, ilk zamanlar böyle bir şey yoktu sonradan oldu sendeki gibi. 

Daha önce hiç yetiştirmediğim için piyasada bulabildiğim strainleri deniyorum, o yüzden seçme şansım pek olmadı. 

Bana denk gelen türlerin arasından şimdiye kadar iyi hissettiren tek tür: Amnesia Haze  

Bunu da bi denemeni öneririm.

jointmonster

Yeni üye
kanka öncelikle geçmiş olsun. karın ağrın için solar pleksus çakra çalışması yap. bunu yaparken bir duman al ve bir de mum yak sepsessiz bir ortamda bulun. zaten bu bütün derdine derman olacaktır. düşün sadece ve problemin üstüne yürü.değerlisin sen **** kendi değerini bil ve bütün bildiklerini ateşe anlat bırak senin için dans etsin değerli hissettirsin. gece 3 4 saat otur karşısında mum alevi rahatlatacaktır.  hatta seni komple zene ulaştaracak müzik tavsiyemi vereyim ; Nu- Man O To.

tekrar geçmiş olsun kanka. boldumanlar...

ve cigarayı da günde bir duman alıp haftada bir abanmaya bak,pizza dondurma turşu şekli felan. diğerlerined seni rahatlattığını telkin ver kendine bir dumanda.

Bar

Kıdemli Üye
6-7 aydır düzenli içiyorum. Whitewidow CBD/THC 1:1 olanı içtim çoğunlukla. Başlama sebeplerimden biri kronik karın ağrısı ve aşırı stresli, depresif, yorgun ve anti-sosyal olmamdı. Başlarda iyi hissettiriyordu fakat gün geçtikçe kafa karşılığı ve duygu değişimi yapmaya başladı. Son bir aydır da ne içersem içeyim paranoyak oluyorum, bayılacak gibi olup panik atak geçiriyorum. Üç farklı genetik denedim hepsi aynı etkiyi yaptı. Cannabutter olarak tüketim, bongla denedim, ampülden manuel vaporizer bile yaptım. Arkadaşlarımla içtiğimde onlar kafayı bulup rahatlıyor ben ise daha çok içime kapatıyorum. Başlarda aklımı daha iyi kullanıyor ve enerjik olabiliyordum. Son zamanlarda vücudum sanki kabul etmiyor, baş ağırısı, titreme, inanılmaz kötü hissediyorum.

Bol bol su içmeyi de denedim, içmeden önce bir şey yemeyi denedim, tütünlü/tütünsüz içtim, gece/gündüz denedim, içeride/dışarıda denedim.

Benim aklıma gelen en olası şey; hipoglisemi vardı ve tetiklendi(aşırı şe-ker düşmesi). Tesadüfen denk geldim, yabancı forumlarda da mevcut hipoglisemi atağı geçirenler varmış.

Çok fazla genetik deneme şansım olmadı fakat rahatlamaya ve dışarı çıkıp yaşama katılmak istiyorum.

"Whitewidow (Hybrid), diğer genetik Skunk no1. (Hybrid), diğeri ise Critical Bilbo (%80 Indica)"
*Skunk olanı da kime içirsem enerjik bir tarafı da var dedi, ama beni mal gibi yapıyor.

Sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorum, 24 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Acaba yanlış genetik mi seçtim? Sativa ağırlıklı mı bir şeyler denemem gerekli?
Kanka aynisi bendede var.antisosyal, depresif kişilik, anksiyete stre ve senin gibi yaşıyorum artık. Eskiden çok içerdim hiç bişey olmazdı keyif alırdım mutlu olurdum hatta o kafayla şehir bile değiştirirdim gezerdim tozardim çok güzel cigaralardi ve bünye sağlamdı ona rağmen gece yatana kadar her 2 saatte etkisi geçmeye yakın yeniliyorum. 5 li 3 lü içerdim sıkıntı olmazdı o zamanlar Şimdi en fazla 3 bilemedin 4 duman indica pert ediyor tribe giriyorum kalp çarpıntısı yapıyor, yorgun, yavaş oluyorum insanlarla konuşacak halim olmuyor biri bişey dedimi 2 dk sonra cevap veriyordum. 2,3 senedir azalttım ama cogarayi yıldan yıla içiyorum az içiyorum ama eskisi gibi keyif almıyorum. Kiloda aldım vücut istemiyor artık hiç bi şekilde thc istemiyor sanki artık dur yeter der gibi kaldırmıyor vücut. Zaten psikiyatri ilaçları kullanıyorum çok ağır olanlarından onlarda kafa yapıyor. Üstüne cigara içersem ölüm tribine giriyorum genelde. Artık keyifte almıyorum istemiyor canım. Saripta içmekten de bıktım yani. Şöyle yağ gibi bişey olsa her yere tasisam iki damlatsam hafif kafamı kırsa yeter. Ama yok cigara sarsam nirvanaya çıkıyorum halimde olmuyor ancak gece içilecek bişey bendeki cigara. Çok ağır kafası var ki yükseldikçe yükseliyorsun ama vücudun yavaşlıyor felan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********** ****** ********* ** *** hahahaha* **** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******* ********* ** hahahaha***** ********** *****
  • Night owl Night owl:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** *** ***** ******** hahahaha** ****** hahahahahahahaha*******
  • K kushuchtu:
    **** ******* **** ** **** ******** *** ******** ***** ***** * ***** **** *** *** ********* ** ** ***** *** ******* ******
  • K kushuchtu:
  • Night owl Night owl:
    **** **** hahahaha **** ***** ****** *** ***** ******** hahahaha** ****** *******
  • K kushuchtu:
    *** ****** ** ** *** hahahaha ******* *******
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ******** *** ********* ****** ** ** *** hahahaha ******* *******
  • K kushuchtu:
    *** ********* ** *
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ****** ********** **** hahahaha ****
  • K kushuchtu:
    ******* ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha**** ***** ****** **** ** **** ******* ********* ********* hahahaha* ********* ** *
  • K kushuchtu:
    ** ** ****** *** ** ** ********** *** ********* *** **
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** ** ******** ****** hahahaha****** ******* ********* ***
  • K kushuchtu:
    ******* ********** *** * ***** **
  • istr istr:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******* ****** hahahaha *** hahahaha *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha* ********** *** * ***** **