esrar içtikten sonra göz kızarıklığı nasıl geçer?

verysan

Yeni üye
merhaba arkadaşlar,ilk kez konu açıyorum yanlış yere açtıysam uyarın lütfen.Sorum şu : esrar içtikten sonra göz kızarıklığını nasıl geçirebiliriz ve ya geçirmek mümkün müdür?

420t41

Üye
Eczaneye git gözlerimi kaynak aldı medrolfil veya inflased damla iste gerektiğinde ikişer damla kullan

ayteach

Müptezel
Uzun süre kullanimda goz kuruluguna sebep oluyor. Gerekmedikce kullanma dalgayi geceleri kimseyle isin olmadığında tuket

Sorgulayabilir kanka tüm gün PC başında çalışıyorum gözlerim kızarıyor de. Ofsayt
bi tipin yoksa sıkıntı yapmıyorlar. 1 er damla yetiyor zaten çok kullanma

verysan

Yeni üye
Kimse sorgulamaz neden aldığını sorarsa da kaynakciyim gozlerimi kaynak aldi dersin
haftaya doğum günüm var.ortamda esrar içen bi ben varım arkadaşlar falan biliyor içtiğimi ama ortam kalabalık olacak kimse fark etmeden içip takılmak istiyorum sadece.tek başıma içersem keyifli olur mu acaba

ayteach

Müptezel
haftaya doğum günüm var.ortamda esrar içen bi ben varım arkadaşlar falan biliyor içtiğimi ama ortam kalabalık olacak kimse fark etmeden içip takılmak istiyorum sadece.tek başıma içersem keyifli olur mu acaba
Kardo ben yalniz basima ictigimde etraftaki herkezin kafası benimki gibi sanıyorum mesela :) ben eglenirim ama seni bilmem tabiki

Metgen7

Kıdemli Üye
Eczaneden 'visine' alıyosun kanka göz damlası. Ama kortizon içerdiği için göze zararı oluyor üst üste çok kullanmamak lazım.
Hauauahah bu visine alıyorduk adamlar bunun içinde uyuşturucu var abi artık reçete ile verıyoruz dedi ben gittim receteye hem visine hemde concerta aldım inat ****
Not kırmızı recete bu concerta tasiye edrrım

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Eczacı tanıdık değilse vermez. Reçeteli satıyorlar visineyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ******* ******* hahahaha** ****** ***** **** ********** ******* ***** hahahaha ******** *****
  • istr istr:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** *** ********** ****** hahahaha ***** hahahaha** ******** ******** ****** ********* * ******* ******** ********* ****** *** ******** ***** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******* *** ******** ********* ***** ********* ******* ***** ***** ***** *** ****** **** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ***** **
    ****** ******* ***** ********** ******* ********** *** ******* ********** ******* ****** ****** ******** ****** ***** *** ****** ******** ********* ***** ***** *** ********** ***
  • Emmy Emmy:
    *** ******** ******** hahahaha ***** ****** ******** ******* ***** ********* ******* ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******** ******** hahahaha ***** ****** ******** ******* ***** ********* ******* ****** ****** ****** ********** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • lavrens lavrens:
    ******** ***** hahahaha* ******* ****** ********** ******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    **
    hahahaha* ********* *** ******* ***** **** *** ***** ***** ***** *** ****** * ***** ***** ******* *****
    *** *** ****** hahahaha **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** *** ****** hahahaha **