Esrar Odası Kurulumu Tamam

Blueberry

Stay High
Merhaba arkadaşlar. yeni esrar odamı kurdum bundan önceki odam biraz ufaktı ve farklı ışık kullanıyordum. Bu oda biraz büyük geldiği için havalandırma biraz yetersiz kaldı ben de çareyi sabahları odanın kapısını açmakta buldum. nem kapılar kapalıyken %75 e kadar yükseldi ama kapıyı açınca %50 lere kadar düştü. şimdi ise nem alma makinesi aldım o sorunu da böylelikle çözmüş oldum. kullandığım gübre şu an hesi. çok memnunum size de tavsiye ederim. tabloyu uyguladığınız sürece sorun yaşamayacaksınız. kullandığım ledler Bossled goldenRing serisi tanesi 500dolara aldım 2 tane led var ve çok memnunum. 3363w ışık gücü 610w güç tüketimi var. elektrik faturası tek led 200tl gelirken 2 led 400t geliyor. 20/4 periyodu uyguluyorum. hafta 1 kez sulama yapıyorum Saksılar19 litre Kumaş sakısı başı 2 litre gübreli su veriyorum. yetiştirdiğim genetikler. Auto Og kush , Cheese , Jack Herrer. ortalama son 1 ayları kaldı .Bu arada arkadaşlar satıcı falan değilim belki düşünürsünüz 15 bitkiyi ne yapacak tek başına diye benm çevremde müptezel dostlarım çok onlara da 50 şer gr hediye veriyorum. Satıcılık bence en büyük suç. Fikir öneri ve sorularınıza açığım .Biz TÜRK'ler istersek yaparız Saygılar hasatınız bol olsun.

Beğendiysen Like Atmayı unutma ;)

Son düzenleme:

suprisemadafaka

Yeni üye
RE: YENİ ESRAR ODASI

kanka led'ler cok yukarda olmus!!  yakinlastir kizlara onlar sever, led oldugu icin yakma problemide olmaz korkma. led'in 3\1 gucunu kullaniyorsun suanda 2isi duvarlari aydinlatiyor. esrarin bol olsun

Blueberry

Stay High
Cvp: YENİ ESRAR ODASI

suprisemadafaka' Alıntı:
kanka led'ler cok yukarda olmus!!  yakinlastir kizlara onlar sever, led oldugu icin yakma problemide olmaz korkma. led'in 3\1 gucunu kullaniyorsun suanda 2isi duvarlari aydinlatiyor. esrarin bol olsun

Aynen farkındayım taşıma ipi sipariş verdim onları bekliyorum dostm saol güzel düşüncen için

Ü

Üye silindi 2874

Guest

Vallahi ne desem bilemedim. Bence eksiksiz görünüyor kardeş...umarım güzel bir hasat alırsın.... Bol bol cam kavanoza ihtiyacın var :)

Makalive

Yeni üye

kanka paket sağlam demekki sende ama ben bu ledlere bu kadar para verilmesi taraftarı değilim :D

Blueberry

Stay High

player' Alıntı:
Vallahi ne desem bilemedim. Bence eksiksiz görünüyor kardeş...umarım güzel bir hasat alırsın.... Bol bol cam kavanoza ihtiyacın var :)

Çok teşekkür ederim @player kardeşim. cam kavanozlar var şükür yeter ki hasatı alalım :)

Makalive' Alıntı:
kanka paket sağlam demekki sende ama ben bu ledlere bu kadar para verilmesi taraftarı değilim :D

eyvallah kardeşim. ben ışık gücü ne kadar iyise hasat o kadar iyi olacağına inanan biriyim.

Ü

Üye silindi 2874

Guest

Aynen öyle. İnşallah kardeş...o kadar emek ve ekonomik anlamdada sağlam yatırım yapmışsn... Tabiki emeğin karşılığını alacaksın hayırlısı ile.

Blueberry

Stay High

Timo1907' Alıntı:
Kanka oda harika hasatin bol olsun ? hangi ülkedesin?

Turkiyedeyim kanka. teşekkür ederim

player' Alıntı:
Aynen öyle. İnşallah kardeş...o kadar emek ve ekonomik anlamdada sağlam yatırım yapmışsn... Tabiki emeğin karşılığını alacaksın hayırlısı ile.

işallah kardeş misafirim ol gel bana :D

Ü

Üye silindi 2874

Guest

TRmarijuana' Alıntı:
Timo1907' Alıntı:
Kanka oda harika hasatin bol olsun ? hangi ülkedesin?

Turkiyedeyim kanka. teşekkür ederim

player' Alıntı:

işallah kardeş misafirim ol gel bana :D

İnş krdş bir hafta sonu mutlaka...

bedortka

Üye

kanka isik havalandirma nem fan birde evin giderleriyle aylik ne kadar elektirik faturasi geliyor. merak ettim sıkıntı olmuyormu elektirik faturasinin bukadar yuksek gelmesi.

Blueberry

Stay High

bedortka' Alıntı:
kanka isik havalandirma nem fan birde evin giderleriyle aylik ne kadar elektirik faturasi geliyor. merak ettim sıkıntı olmuyormu elektirik faturasinin bukadar yuksek gelmesi.

kanka evin giderleri yok çünkü başka bir ev kendi evim değil. aylık toplam 500tl gideri var

QsCustoms

Yeni üye
Cvp: *YENİ ESRAR ODASI*

HELALİN VAR BABACIM HASATIN BOL GÖNLÜN ZENGİN OLSUN KALPLER BİR OLSUN...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********