Esrar Odası Kurulumu Tamam

Blueberry

Stay High
Cvp: *YENİ ESRAR ODASI*

birilerivar' Alıntı:
Kankam Işık’ları nerden aldın deli gibi led arıyorum ama bulamıyorum. Mesela bu ise yarar bi led midir sence ? https://toprakvesu.com/bitki-yetistirme-lambalari/led-bitki-lambalari/cob-led-600w-bitki-yetistirme-lambasi

Kanka ben AliExpress den aldım 1 aya geldi. Tr den alma hepsi kazık.

Simón Bolivar' Alıntı:
Sen bu işi çözmüşsun kanka tek hasat seni baya idare eder. Şans yanında olsun.

Çok saol güzel dileklerin için kardeşim. 1 sene idare ediyor ?

QsCustoms' Alıntı:
HELALİN VAR BABACIM HASATIN BOL GÖNLÜN ZENGİN OLSUN KALPLER BİR OLSUN...

Çok teşekkür ederim iyi düşüncelerin için. Cümlemizin

IDikinePançoz' Alıntı:
TRmarijuana' Alıntı:
kanka evin giderleri yok çünkü başka bir ev kendi evim değil. aylık toplam 500tl gideri var

Grow için ev kiralama mevzusu mu  :8

Valla onun gibi bir şey bro ama ev parası vermiyorum ?

NoRules

Yeni üye

Merhabalar herkese ben forumda yeniyim. Daha önce marijuana içmedim yardımcı olabilecek varmı acaba. Bu arada konu açamadım telefondan giriyorumda.

Kaptan

Yeni üye
Valla ne yalan soliyim cok temiz bi oda kurmusun valla helal olsun ve sigaralarin simdiden cok guzel gorunuyo dostum. Keyifli icmeler

Nirvana

Yeni üye
Kanka karbon filtrenin çıkışını nerden verdin ?
Bide karbon filtre hakkında detaylı bilgi verir misin ?
Benimde aynı böyle komple bi odam var ama koku işini bi türlü çözemedim apartmanı sardı ****

Blueberry

Stay High

Timo1907' Alıntı:
kanka bende almanyada yasiyorum eger istanbuldaysan yazin geldigimde tanismak isterim seninle

istanbulda değilim kardeşim teşekkür ederim :)

Kaptan' Alıntı:
Valla ne yalan soliyim cok temiz bi oda kurmusun valla helal olsun ve sigaralarin simdiden cok guzel gorunuyo dostum. Keyifli icmeler

çok teşekkür ederim kardeşim . bakalım artık hasata 20 kala :)

Nirvana' Alıntı:
Kanka karbon filtrenin çıkışını nerden verdin ?
Bide karbon filtre hakkında detaylı bilgi verir misin ?
Benimde aynı böyle komple bi odam var ama koku işini bi türlü çözemedim apartmanı sardı ****

kanka karbon fitrenin çıkışını duvarı yuvarlak kırıp arkasında mutfak var mutfağın baca deliğine verdim koku sorunu oda kapısını açmadığın sürece sorun olmuyor. ayrıca ben sirkeli su yapıp fısfısla sıkıyorum koku fln kalmyor :)

tekilasunrise' Alıntı:
helal olsun on numara oda kurmuşsun eksiksiz düzenli uzun zamandır forumda böyle oda görmedim tebrikler

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. elimizden geldiğince yaptıkbişyler :)

Krgmrk

Yeni üye
Kizlar super gorunuyor eline saglik .. bir sorum olacak sirkeli su sikiyorum demissiniz bitkileremi sikiyorsunuz ? Yoksa genel oda icine mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: dready****** ** ****** ***** **** ** *****