Esrar Odası Kurulumu Tamam

Blueberry

Stay High
Cvp: *YENİ ESRAR ODASI*

Krgmrk' Alıntı:
Kizlar super gorunuyor eline saglik .. bir sorum olacak sirkeli su uyuyorum demissiniz bitkileremi sikiyorsunuz ? Yoksa genel oda icine mi ?
Su ile karıştırıp fıs fıs ile bitkilere sıkıyorum

ukka' Alıntı:
Kanka ledleri nereden aldin arastirmasini yaptinmi tavsiyen ne?
Bossled den aldım kardeşim tavsiye ederim çok kaliteli

Elik995' Alıntı:
Hasatın bol olsun kanka

Çok saol kanka

Kanka LED’ler gümrükten geçerken KDV ücreti Verdin mi ek bir ücret falan. Öyle bir söylenti var. AyrIca bu LED’lerin 1890 w lığında 2 tane photo bitki büyürmü memnun Musun sen. Sağol şimdiden babacan

Blueberry

Stay High

Türkmen_Beyiniz' Alıntı:
Kanka LED’ler gümrükten geçerken KDV ücreti Verdin mi ek bir ücret falan. Öyle bir söylenti var. AyrIca bu LED’lerin 1890 w lığında 2 tane photo bitki büyürmü memnun Musun sen. Sağol şimdiden babacan

evet verdim 100 dolar yardırdım ikisine zaten %20 aldırlar. tavisye ederim. büyür

ukka

Yeni üye
Kanka az cok anlarsin yada tecrube etmissindir kac gr. hasta alirsin ortalama ne veri bu 15 saksin

NativeProsida

Yeni üye
LED’ler bitkilere çok uzak ayrıca saksı başı 100 gram hiç bekleme bitkinin fotodaki potansiyeli belli saksı başı 20 gram alırsın en fazla

Tiger1122

Yeni üye

TRmarijuana' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. yeni esrar odamı kurdum bundan önceki odam biraz ufaktı ve tek ışık kullanıyordum. ama havalandırma sorunu yoktu bu oda biraz büyük geldiği için havalandırma biraz yetersiz kaldı ben de çareyi sabahları odanın kapısını açmakta buldum. nem %75 e kadar yükseldi ama kapıyı açınca %50 lere kadar düştü. şimdi ise nem alma makinesi aldım o sorunu da böylelikle çözmüş oldum. kullandığım gübre hesi. çok memnunum size de tavsiye ederim. tabloyu uyguladığınız sürece sorun yaşamayacaksınız. kullandığım ledler Bossled goldenRing serisi tanesi 500dolara aldım 2 tane led var ve çok memnunum. 3363w ışık gücü 610w güç tüketimi var. elektrik faturası tek led 200tl gelirken 2 led 400t geliyor. 16/8 periyodu uyguluyorum. hafta 1 kez sulama yapıyorum 19 litre sakısalara 2 litre gübreli su veriyorum. yetiştirdiğim genetikler. Og kush , Cheese , Jack Herrer. son 1 ayları kaldı ortalama .Bu arada arkadaşlar satıcı falan değilim belki düşünürsünüz 15 bitkiyi ne yapacak tek başına diye benm çevremde müptezel dostlarım çok onlara da hediye ediyorum 50 şer gr veriyorum. Satıcılık bence en büyük suç. Fikir öneri ve sorularınıza açığım .Biz TÜRK'ler istersek yaparız Saygılar hasatınız bol olsun.

https://i.hizliresim.com/G9NnbV.jpg

https://hizliresim.com/Z9pNlZ

Dostum bende böyle başırılı bi sistem düşünüyorum ama çok fazla elektrik tüketimi sıkıntı olmuyormu?
parasal açıdan sormuyorum,yani 500 tl elektrik harcıyorsun dikkat çekmiyormu yada devlet buna el atmıyormu.bu elektrik tüketiminin bi sınırı bi güven limiti falan varmıdır?

TuTanKhamon

Yeni üye
Hasatın bol olsun hocam.
Senin ki odadan çok labaratuvarı andırıyor sanki.
Ben 1 tane çadırı nereye koysam diye düşürken oda güzel olmuş. Emeğine sağlık.

Amokachi

Yeni üye
Oda çok güzel olmuş gerçekten eline sağlık , tecrübelerinden yararlanmayı çok isterim benimde hemen hemen ayni alana sahip bir odam var 2 adet penceresi var yapmak istediğim oda tam olarak senin ki ile aynı diyebilirim , ama şuana kadar gelen tavsiyeler kabin kullanmam yönünde oldu , odanın havalandırmasını sıcaklığını nemini ayarlamanın daha zor olacağı söyleniyor kabine göre, senin tavsiyelerin benim durumum da çok değerli olucaktır açtığım konuya bir göz atarsan sevinirim

thecody34

Yeni üye
sa kanka türkiyedeymişsin öyle gördüm yorumlarda birgün benide davet edermisin bu işlerde yeniyim bikaç tüyo alıyım senden

qlql

Yeni üye
Adam yapmış helal olsun.
işi hemen satıcı bu vs gibi ticari yöne çekenler olmus arkadaş adam yapmış koymuş bütçeyi ister içer ister satar hemen bi triplere girmeler falan hedefini koymuş 100gr saksı başı demiş anca 20 alirsin demeler kankalar çamur atmakla şunla bunla boş muhabbet yapiyosunuz yapmayın. Tebrik edin daha iyi nasil olur fikir verin yoksa fikriniz zikrinizde olmasın. Böyle 1 arpa boyu yol alamayız alamazsınız. Yabanci forumlarda saksı baSi 450gr alıyor adamlar kimse sizin yaptığınızı yapmıyor çok küçük bir sistem bu siz sistem görmemiş buna da oha cuş gibi tavır veriyosunuz vesselam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ***** ****** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** **
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • the imam the imam:
    hahahaha* *** **** ********* ****** hahahaha *** ****** ****** *** ***** *** *** ***** hahahaha*** ** **** * **** * *** hahahaha******** *** **** hahahaha *******
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ****** **** ***** *** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    ***** *** ***** *** ***** ***** ******** ****** **** ****** ******* ** ****** ********* **** ***** **** ******** ***** ****** ******
  • the imam the imam:
    **** ******** **** ******* ******* ***** ***** ********** ******* ***** ** ****** ********* *** hahahaha ** *******
  • A ax-b:
    +1
  • the imam the imam:
    ******* ** *** ******** ********** hahahaha** ****** ******* ***** ****** ******** ******* ** ******* **** ** hahahaha ***** **
  • A ax-b:
    ******** *** ****** * ***** ******** ****** * ****** ********** ** hahahaha***** **** hahahaha **
  • the imam the imam:
    ** ***** **** ******* ****** *** ***** ********** ********** *** ***** ******** hahahaha*** *******
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • the imam the imam:
  • A ax-b:
    ****** *** **** ********* ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** *** ****** ********* ********* ** ****** ******** ***** **** ****** ** **** ********* * ******* hahahaha****
  • A ax-b:
    ***** * *** **** * ******** hahahaha hahahaha *** ******* ******** **
  • A ax-b:
    A ax-b: ***** ***** *******