ESRAR SERBEST OLSUN KAMPANYASI

torosemre

Yeni üye
Brolar Almanya’da kuzenlerim var televizyonlar bas bas bağırıyormuş almanyada 1 ay içerisinde artık bireysel içicilerde serbestmiş keşke bizdede öyle olsa satıcılarla uğraşsınlar bireyselle değil avrupa serbestliğe başladıysa yakında bizede gelir sativax kırmızı reçete kanser ilacı çıkmış diyorlar? Son olaylardan sonra içmemeye başladım bıraktım growumda yok otumda yok. Canım sıkıldıkça iki bira içeceğim asla nükleer silahtan sonra ki en tehlikeli şey met vb asla düşmeyeceğim mertliğimizi dürüstlüğümüzü ailemizi yaşantımızı sokakta bulmadık. 10-15 yıllık içiciyiz şu düştüğümüz durumlara bakın bırakacağız yada gideceğiz. Yazık olsun bu dünyadaki düzene hakkımızı yiyenlere.. gencliğimizi heba edenlere… Bizler yezidi çocuğumuyuz adamlar ne hayatlar yaşıyor amaçları sadece et yemek hayat mekan keyif sürmek… tek yaptıkları bu gittim gördüm yaşadım.
yok benim babam biz onuda istemiyoruz hayatın işin şartların koşulların verdiği sıkıntıyı bir nebzede iyi geldiği için toplumsal psikolojik baskı çok çok fazla zaten.. Biz ne istiyoruz; işten gelince 1 sigara onu bile çok görmeyin be. Bizleri kimyasalcılarla aynı kefeye koymaları sitelerden gümlemek çok zoruma gidiyor çoook. Sizlere söylemek istediğim Devlet büyüklerimizinde bizi bipleyeceği bizleri takacağı oy verme ile ilgili bir oluşum yaratamaz mıyız anonim olarak. Avrupa’ya gitmeyelim diye sürekli çöp tuvalet temizliyoruz diyorlarmış bunuda söylediler onlar nerenin iti oluyor ki bizi böyle küçük görüyorlar hemde 10larca kişiden duydum.Diğer ülkelerde serbest olmasında ki en büyük neden diğer uyuşturucuların önüne geçmek ve şu an avrupa ekonomisi biraz düşüşte olduğu için bundan vergi almaları için serbest olmuş.Bizde zaten fazlasıyla herkes kimyasala düşmüş. Ekonomik şartlarımız ortada. Çok şükür ağzımıza ot dışında birşey değmedi. Bireysel bir bankada çalıyorum bireysel bir bankacıyım şu konuştuklarımza bakın kaçıncı yüzyıldayız bunları konuştuğumuza utanıyorum inanın.. Slogan şu olabilir “Ottan vergi alınsın serbest olsun!” Vergiye ihtiyacı var devletimizin bu bir gerçek. Biliyorum amerika tamam demezse olmaz diyenler olacak öyle değil bu kampanya yapsa ses getirse veya biri böyle bir sloganla parti kursa yemin ederim ki 40 milyon oy garanti :D :D şaka yapmıyorum anlamıyorum o kampanya falan filan oy toplama gibi bilen abilere duyrulur geleceğimiz için, çocuklarımız için. Aksi takdirde bırakmak zorunda kalmak beni çok üzüyor. Gerçekten tamamen bırakmak istiyorum. Gerçekten bu haldeyiz bu halde olduğumuzu bilmek gerek ve ya bırakmak yada s***tr olup gitmek gerekecek bu ülkede ve bu konuda çok acımasızlar sakın kaptırmayın paçanızı kaptırmamak mümkün değil. Bir olmazsak..Bırakmak şart gibi… Yolunuz açık olsun canlar, çok dikkat edin çok. En azından içimi döktüm bu derdime derman olmaz ama rahatladım..Elbet birgün….

Son düzenleme:
Kanka iktidar değişirse belki bir ihtimal o da eğer muhafazakarlar chp karşısında sağlam muhalefet kuramazsa tabi ki yoksa bunu koz olarak kullanacaklardır chp de buna yanaşmaz. 1 kalıp peynir 100 lira 1 kilo zeytin 70 lira 1lt zeytinyağı 125 lira olmuş millet hala almanya bizi kıskanıyor diye geziniyor ortalıkta bu insanlara nasıl anlatacaksın yarısından çoğu esrarı eroinle aynı şey olarak görüyor. Anca kafası çalışan bir iş adamı ticari yetiştirip dispenser tarzı dükkanlarda satmak için lobi yapsa dizilere ve filmlere inceden sigara içilen sahneler yerleştirilse bi nebze normalleştirilse esrar belki bir ihtimal

CahilKush

Doktor
Dostum dediğin her şey ütopya öncelikle bu ülkede bunların legal olması her türlü siyasinin işine geliyor çünkü hepsi ekmeğinde her iki türlüde yasak olması bakın mücadele ediyoruz denme şekli ama arka tarafından cepler hep dolu

Ü

Üye silindi 899

Guest
2050'den önce legalleşmesi hayaldir.. Şanslıysak, çocuklarımız görür o günleri yada onların çocukları....

Ülkemiz hala muhafazakar bakış açısıyla yönetiliyor, yönetilmek isteniyor. Buna karşı değilim ama zihniyetleri değiştiremezsin. O kuşağın bitmesi lazım.

Çoğumuzun ailesi için uyuşturucuların hepsi aynıdır. Otu boku esrarı eroini. Böyle bilinmiş, böyle anlatılmış. 50 60 senedir inandığı bildiği bir fikri değiştirmek için bir o kadar zaman gerekir.

Bizim kuşağımızda uyuşturucular ayrıldı, yani sentetik kimyasal marijuahana vs; Bu bir adımdır. Bizden sonraki kuşakta artık insallah bir adım daha ileri gidilir..

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Vergili sistemi mevcut hükümet istemez. Çünkü muhafazakar bir oluşumun sözde uyuşturucuya çanak tutması imajlarını zedeler.
Bunun yerine kullanımı suç olmaktan çıkarmaları şeklinde daha sağlıklı olur. Ama ona da çıkarları olmadığı için yanaşmazlar.

@Proteus kankamın dediği gibi bu bitkiye yıllarca tü kaka muamelesi yaptılar insanların bu bitki hakkında düşüncelerinin değişmesi için zamana ve bilinç yükselmesine ihtiyacı var. Ama halkın yapısına bakıyorsun sokak röportajlarında ot içemememizden daha önemli sorunlarımız var.

Eğitim, Sağlık,Güvenlik, Eşitlik,Adalet,Ekonomi. İnsanların önce Almanya'nın skinde olmadığımızı öğrenmeleri lazım ve daha bir sürü şey.

O yüzden kapşonları kapatıp gölgelerde saklanmaya devam...

Kickstrt

Üye
Türkiye gibi yarı batı yarı arap kültürüyle harmanlanmış bir ülkede esrarın yasallaşmasını beklemek Marsta tatil yapmak kadar imkansıza yakın birşey.
Avrupa birliği uyum yasasına ayak uydurmak için ki onu da yüzlerine bulaştırdılar bir çok suç cezasız kalıyor düşüncesini kırmak için suç işleyeni 1 gün dahi olsa ceza evinde yatırmak tekrarında süreyi uzatmak için çalışma hazırlığındalar, torba yasa çıktığında göreceğiz artık. Şu an denetime giden arkadaşlar ileride diyecekler ki bizim zamanımızda gidip çiş veriyorduk, seminere katılıyorduk bitiyordu, bu arap kafalı ülkeyi kemiren *arraklar kokoyu çeker senin 1gr. cigarandan **** ağlatırlar. Güzel günler göreceğiz dedik dedik her günümüz bir önceki günü aratır oldu..

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bilmediğimiz her şeyin yabancısı ve düşmanıyız. Hatta birileri tarafından yabancılaştırılıp, düşmanlaştırılıyor olmamız, bizim bile bir takım şeylere yabancılaşıp düşmanlaşmamızı engellemiyor.

Esrar serbest olmakla kalmasın içilmesi teşvik edilsin kampanyası anca paklar bu milleti.
Görüyor ve arttırıyorum. Devletin kendi bünyesinde satış kanalları bulunmalı. Halk ekmek vizyonu gibi maliyeti karşılığında sigara satılmalı. Nasıl bozuk para karşılığında su, bisküvi, kek, çikolata vs alabiliyorsak, yine aynı makinelerin bulunduğu bölgelerde bu tip makinelerden hazır sarılı şekilde sativa, indica, thc oranını görebildiğimiz, cbd oranı ile oynayabildiğimiz hazır sarılı sigaralar satılmalı.

Tunç

Kıdemli Üye
2023 seçimleri önümüzdeki en büyük fırsatlardan biri, siyasileri yakın markaja alıp anlatırsak sosyal medya dahil. ve üflenti kitleyi seçimlerin kaderini değiştireceğini ikna edersek kamuoyunda tartışılması bile çok büyük adım olur . 2030 dan önce bu işi bitiririz zaten . Ya da Kıbrıs ı bu işler için seçip hem tanınırlığını artırıp hem de yasal marihuana kenti yapıp tüm bölge de ve dünya dan turist çekebileceğine inandırmamız gerek ama önce bu hareketin bir lidere ihtiyacı var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ***** *** ****** *** *****