Esrarlı Kafa Okunacak Kitaplar/Makaleler vs

Hunlu

Moderator
Yönetici
Okurken keyiften koltuğa gömüldüğünüz; ciğara, kahve ya da bira eşliğinde, özellikle de soğuk ve yağışlı kış günlerinde hoş vakit geçirebileceğimiz, şiddetle tavsiye ettiğiniz bir şey'ler varsa altta yorumlara toplaşalım kankalar...

Engin ERGÖNÜLTAŞ / Minare Gölgesi 

deyip fitili ateşleyelim bakalım... tutarsa desteklemeye devam ederiz :)

edizparlar

Moderator
bu betimlemeleri ağır basan kitaplar bunda çok hoş oluyor.
herif anlattıkça tarifledikçe hayal dünyamda canlanıyor yeminle.
betimleme derken sadece fiziksel değil ruhsal/psikolojik olarak çizilen tablo da değişik bir his veriyor. Ondan dolayı rus edebiyatı iyidir.

aynı zamanda bağlantılı olarak her türlü çizgi roman o kafayla süper gidiyor abi! yeşillik olsun bi de tavsiye: Batman- Öldüren şaka

autogrower

New Member
Cvp: Esrarlı Kafa Okunacak Kitaplar/Makaleler vs

Metin KAÇAN - Harman Kaplan

İçinde kendinizi bulacağınız,kısa hikayelerden oluşan güzel bir kitap.

Kerimqwe12

Member
Simyacı, Fareler ve insanlar, Uçurtma avcısı, Satranç dostum bunlar kısa ama öz kitaplardır ben okurken çok keyif aldım göz at istersen özellikle uçurtma avcısı çok efsane bir kitap

Hunlu

Moderator
Yönetici

Kerimqwe12' Alıntı:
Simyacı, Fareler ve insanlar, Uçurtma avcısı, Satranç dostum bunlar kısa ama öz kitaplardır ben okurken çok keyif aldım göz at istersen özellikle uçurtma avcısı çok efsane bir kitap
uçurtma avcısını 2 kere okudum süper bi eser kanka okumayanlara bende şiddetle tavsiye ederim

Hunlu

Moderator
Yönetici

kentakaleli' Alıntı:
Emrah SERBES - Müptezeller
Şiddetle tavsiye ederim
Not:  sarıyo... .;)
bunu en kısa zamanda okuyacağım. sağ ol kanka

Hunlu

Moderator
Yönetici
[font=arial, sans-serif]"Shopping and Fucking" Türkçe adıyla "Alışveriş ve Sikiş" İngiltere'de 60'lı yıllarda ilk uzun metrajlı oynanan Tiyatro. güzel bir kitap diyemem, ama akıcı. gazete tadında. forum'da bir çok üyenin seks, küfür, uyuşturucu içerikli konuların dikkatini çekeceğini düşünüyorum.
[/font]

ayrıca kitap kaleme dolanan reyizin mekanında alınıyor :D

Jagged1999

New Member
Franz Kafka'nın Milenaya Mektuplar... Kısık ses ile Nu Man Oto ( Umarım doğru yazdım müziğin ismini) açacaksın daha ne istebilir ki bir insan ?

cenediy

New Member

Yaramaz bir çoçukluk veçirmişseniz ve daha önce okumadıysabız Şeker portakalı iyi bir seçenek

Hunlu

Moderator
Yönetici
konu hortlamışken ekleme yapayım: yanılmıyorsam "lekejeans1" öneride bulunmuştu. okudum ve baya beğendim. "eroin güncesi / kanat güner" 
bir çırpıda bitiyor.

Plath10

New Member
Alamut semerkant ve simyacı iyidir alamut favorim rus yazarlar her türlü akar fantezi dünyası geniş olanlar içinde komplo teorilerine baksınlar derim

Saltoa

YÖNETİCİ
Büyük üstad Abdurrahman dilipakin köşe yazılarını okuyorum, okudukça gaza geliyorum vay amk diyorum her derda deva bir  duman daha alıyorum. :) 

Frat_ntul

Member
Kankalar murat mentmenteş i okumanızı öneririm okurken maceradan türkiye ye ordan felsefeye ordan astrolojiye her telden çalıyor zıplıyor sarıyor. ara ara çok hoş bilgiler veriyor,kaliteli işler yapıyor garip sanırım abimiz bi takım şeylerle meşgul olmuş ×) sürükleyici, kalite komediroman, kafa yakan yazıları , koko etkisi yaratıyor. 'Düblörün dillemması' çok hoşuma gitmişti hatta tekrar bile okuyabilirim bugünde 'antika titaniki' bitirdim buda fenaaadı. Ben coaralı kafada eğlenmek için bu tür kitaplara sarıyorum kankalar