Ev içi kolay yetiştirme

Sazan

Yeni üye
Kankalar ben izlediğim bi videoda gördüm evde sadece ışık ile büyütüp hasat alan bi kızın videosunu gördüm hem faturaya sorun yapmadan sessiz sedasız evde kenarda köşede 2 saksı yapıp üzerinede hangi ışık kullanmam gerektiğini bilmiyorum bana bunun hakkında fikir verebilirmisiniz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Formlara gir isiklandirma sistemlerinin altinda actigim 2 konu var. `` Isik bilgiledendirme 1 ve 2 diye . Oku o konulari dostum, sordugun soruya cevap verecek.

Sazan

Yeni üye
bütçene göre ve beklentine göre fikir verebiliriz
Bütçemde ışık için kolay elden alabileceğim faturamda sıkıntı yapıp beni derde sokmadan 2 saksıya gerekli ışık verebilen ucuz ama performansı iyi ışık illaki vardır ben bunları tecrübem olmadığı için yazdım dostum beklentim tek saksıdan 100 gr 150 gr değil zaten mahsul az olsun ama yeterki sağlam bi sigaram olsun öğreneyim işi gücü sonrasına bakarım derdim bu

Sazan

Yeni üye
Formlara gir isiklandirma sistemlerinin altinda actigim 2 konu var. `` Isik bilgiledendirme 1 ve 2 diye . Oku o konulari dostum, sordugun soruya cevap verecek.
Hocam onu indiriyorum ışık sistemini deneyip görücem ben tabirleri hiç bilmiyorum o dönem bu dönem bana ilk tohum büyütürken ki gereken ışık değeri nedir ben onu yakalayım bi ışıkta büyürken artık geri kalanı illakş bulurum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kabin büyüklügünü bana yaz, sana gerekli isigi yazayim. O kabinin icine koydugun saksi miktari önemli degil, ama cok saksi koyarsan cok hasat demek dgildir.

Sazan

Yeni üye
Ben videoda gördüğüm kızdan özendim evin köşesinde çiçeklerin arasında ışıkla büyüttüğü saksıdan yola çıkarak bi konu açtım neden ben büyütemeyim ayrıyetten kabinim yok kenarda kıyıda bakıcam evdeki beyaz ışığım var onu ölçtüm ekran resmi aldım bırakıcam buraya resmi başlangıç için white widow tohuma uygun olurmu https://ibb.co/9T5TsCb

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum tabiki kabinsiz de yetistirebilrsin, ama isik yetersiz olursa bitkin verdigin besinleri yeteri kadar fotosentez yapmaz ve gelismesi icin gerekli enerjiyi üretemez.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum öncelikle hos geldin foruma. Kac lümen isik rengine göre degisir. Forunlara gir, isiklandirma sistemlerinin altinda actigim 2 konu var. `` isik bilgilendirme 1 ve isik bilgilendirme 2 devami diye`` okumani tavsiye ederim. Isik konusunda bilgin olur.

Sazan

Yeni üye
Dostum tabiki kabinsiz de yetistirebilrsin, ama isik yetersiz olursa bitkin verdigin besinleri yeteri kadar fotosentez yapmaz ve gelismesi icin gerekli enerjiyi üretemez.
100
Watt torch ampul ile il başlangıçta gelişim sağlarmıyım daha sonrasında gereken ışığı araştırır yol kat ederek ilerlerim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
100 watt torch sana en fazla 8-10 gün yeter. sonrasi yalan olur

Sazan

Yeni üye
Önerin varmı hocam şunu kullan diyebileceğin faturamda sıkıntı olup başım yanmayacak bişi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bir saksidan ne kadar kuru beklentin var, 20-30-50 gr kuru. Dostum her sey bütce meselesi. Benim önerecegim isik sistemi zaten az cok az elektik tüken bir sistem

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Önerim 3 saksi 1 metre kare icin. Saksilar 1 metrkarenin disina cikarsa, LST egitmi vermez isen hasat ciliz kalir. 1 adet 50 watt turuncu led projektör. 2 adet 50 watt mavi 4 adet kirmizi. Gönderdigin link sadece kirmizi ama orada hepsi var.

Moothy

Yeni üye
Kankalar ben izlediğim bi videoda gördüm evde sadece ışık ile büyütüp hasat alan bi kızın videosunu gördüm hem faturaya sorun yapmadan sessiz sedasız evde kenarda köşede 2 saksı yapıp üzerinede hangi ışık kullanmam gerektiğini bilmiyorum bana bunun hakkında fikir verebilirmisiniz
Video linkini atabilirmisin hocam

Sazan

Yeni üye
Önerim 3 saksi 1 metre kare icin. Saksilar 1 metrkarenin disina cikarsa, LST egitmi vermez isen hasat ciliz kalir. 1 adet 50 watt turuncu led projektör. 2 adet 50 watt mavi 4 adet kirmizi. Gönderdigin link sadece kirmizi ama orada hepsi var.
Hocam 7 tane projektör oluyo ve ben en fazla 2 yapabilirim onun dışında tek başına bi ışık yokmu bütün renkleri verebilecek ve tasarruflu olucak veya sayıyı 2 saksıya göre ayarlasak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ********
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: dready********** ********