Evde magic mushroom

Burdan bizi yeşillendirirsen sevinirim kanka
Kankam pdf de koordinatından tut bulunduğu tarihe kadar herşey yazıyor aslında. Geçen sene o tarihlerde o civarlardaydım 2 tane bulabildim fazla zamanım yoktu geri döndüm. Bu sene aynı tarihlerde bir daha gitmeyi düşünüyorum bol bol toplayıp deneyeceğim. Mantar hakkında ayrıntılı bilgi internette var. Yazacağım konu sadece tek türkçe kaynak olacak.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Amerikaya ilk tasindigimda esimin odasindaki dolapta Mantar fabrikasi kurmustum. Cigaradan once yetistirmeye baslamistim sonra tabi kayinvalide dolapta 10 kilo cigarayla birlikte mantarlari bulunca kadin cok uslu biri saniyordu beni o ana kadar o gun bugundur hic ayni bakmiyor. Sonra karsi evde bi arkadas vardi ona goturdum odasina hic ailesi girmiyordu dedim senden iyi kimse yapamaz o cocuguda kiz arkadasi cocuga yanlis ilac verip oldurdu gencecik cocugu , ne zaman evde mantar yetistirme konusu acilsa o cocuk aklima geliyor. Ulan dusunsene okul birincisisin Teorilere karsi geliyorsun karsi teorilerini ispatliyorsun nobel odulu alacak kadar zekisin kiz arkadasin yanlis ilaci veriyo sana ve orda bitiyor hikayen.Hayat cok garip

Amerikaya ilk tasindigimda esimin odasindaki dolapta Mantar fabrikasi kurmustum. Cigaradan once yetistirmeye baslamistim sonra tabi kayinvalide dolapta 10 kilo cigarayla birlikte mantarlari bulunca kadin cok uslu biri saniyordu beni o ana kadar o gun bugundur hic ayni bakmiyor. Sonra karsi evde bi arkadas vardi ona goturdum odasina hic ailesi girmiyordu dedim senden iyi kimse yapamaz o cocuguda kiz arkadasi cocuga yanlis ilac verip oldurdu gencecik cocugu , ne zaman evde mantar yetistirme konusu acilsa o cocuk aklima geliyor. Ulan dusunsene okul birincisisin Teorilere karsi geliyorsun karsi teorilerini ispatliyorsun nobel odulu alacak kadar zekisin kiz arkadasin yanlis ilaci veriyo sana ve orda bitiyor hikayen.Hayat cok garip

Kanka bu hikayeni başka bir konuda okumuştum gerçekten çok üzücü bir durum. Peki bu kadar ölümcül hangi ilacı vermiş bide sanırım kafası fazla güzelmiş başka türlü böyle ciddi bir meseleyi nasıl karıştırabilir ki

Kankam pdf de koordinatından tut bulunduğu tarihe kadar herşey yazıyor aslında. Geçen sene o tarihlerde o civarlardaydım 2 tane bulabildim fazla zamanım yoktu geri döndüm. Bu sene aynı tarihlerde bir daha gitmeyi düşünüyorum bol bol toplayıp deneyeceğim. Mantar hakkında ayrıntılı bilgi internette var. Yazacağım konu sadece tek türkçe kaynak olacak.
kankam beraber gidelim mi? hangi tarihlerde çıkıyomuş ben onu ayıkamadım...

bu siteden bulusup tanismak dogru degil ama eger hippie ufak deli birini o tarihlerde gezinir gorurseniz bi selam cakin cigara oldurur sohbet ederiz kankalar bi capde yeriz beraber :)
Uzun zaman sonra hesabın şifresini hatırlayım girebildim forumada seni göremedim kanka o taraflarda. 3 gün 4 gece yayladaydım geçtiğimiz sene, koronadan olsa gerek gelemedin heralde :D

scofield14

Yeni üye
Kankalar mantar sporu siparişi vereceğim her şey tamam ama bir türlü tohumsuz boş kompost bulamıyorum yurtdışı fiyatları çok pahalı. Bunun başka bir yöntemi var mıdır spor geldikten sonra normal torf toprağa sıksam olmaz mı ?
dostum selam mantar sporunu nereden sipariş verdıgını ogrenme sansım var mı

KANKAAAAAAAAAAA SELAMLAR. BU GÖRDÜĞÜM TÜR GALİBA, B+ BENDE DE BİR SÜRÜ SPOR BULUNUYOR. SENDEN RİCAM, YETİŞTİRME İLE ALAKALI HANGİ TEKNİĞİ KULLANDIN VE BUNUNLA ALAKALI BİR REHBER KONUSU AÇABİLİR MİSİN. REHBER KONUUSU AÇMAK İSTEMESEN BİLE, BURDAN BİZE, BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİN? OLABİLİR İSEN EĞER BEN ÇOK MUTLU BİRİSİ OLURUM VE KARŞILIĞIDA SANA, SPOR HEDİYE EDEBİLİRİM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM EFENDİM, HAYIRLI İŞLER, BOL MUSHROOMLAR EFENDİM.

weirdo

Üye
Psilocybe semilanceata (libert cap) türkiyede doğal olarak yetişiyor. Bununla ilgili bir konu açmıştım ancak henüz tecrübe etmediğimden konuyu kaldırdım. İlerleyen günlerde tecrübelerimi çok kapsamlı bir konu yazarak aktarıcam.

Meraklı arkadaşlara şöyle bir belge bırakayım şimdilik : https://www.researchgate.net/public...ceae_Turkiye_icin_yeni_bir_halusinojen_mantar
liberty capi n birebir aynı görüntüsünde bodrum dağbelen civarlarında ormanda baya toplamıştım tek farkı bire bir benzemesine rağmen toprak kadar kozalaklardada çıkmasıydı internette bulabildiğim kadarıyla kozalak mantarı olarak bunu da yazmışlar bazı yerli sitelerde fakat yenilebilir yenilemez zehirli zehirsiz olduğuna dair hiç bir bilgi yok ortada eğer bu konu hakkında biraz da olsa bilgi sahibi arkadaşlar varsa muhtemelen bu bahsettiğim mantar ege marmara akdeniz ve karadeniz ormanlarında bazı mevsimlerde çok yoğun çıkan bir mantar hepimiz mantarda boğulabiliriz açıkcası çok fazla toplamış olmama rağmen götüm yemedi ve deneyemedim mikroskop bulamamam sonucunda da hepsini atmak zorunda kalmıştım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!