Evde yapılabilecek pyschedelic maddeler

Beyler evde mescalin yapabilirsiniz san pedro kaktüsünden türk bir internet sitesinde satılıyor ismini vermeyeceğim araştırıp bulun youtube da san pedro mescalin extract diye aratırsanız yapılışını da bulabilirsiniz gayet basit fakat ben sorumluluk kabul etmiyorum genel olarak mantara benzer bir kafası var psikolojiniz düzgün değilse asla denemeyin kendinizi dairenin camından aşağıya atabilirsiniz halise düşüp bu konuyla ilgili yakında boş zamanımda bir konu açabilirim anlamayanlar için bu arada sakın bana kaktüsü nereden bulabilirim özelden yaz wickr dan yaz demeyin araştırın bulun var yani
araştırdım ve bulamadım kanka

bu bizim aradığımız ürün kankalar danaya girer gibi girsek mi ne dersiniz.
15/20cm boyutunda 100 lira civarına da satılıyor fakat onlar aradığımız kaktüs mü iş görür mü biri beni aydınlatırsa çok muhteşem olabilir

@Gus o kaktüsün iş görüp görmediği iki aktif kaktüsün çiftleşmesiyle oluşmuş mu değil mi ona bağlı,amerikada bile sanpedro diye hybrid satıyorlar bazen ,ama eğer özenle polenleştirilmişseler o satılanlar aktiftirler.istersen fotoğraflarını r/sanpedro subredditine postla redditte fotoğrafran aktif olup olmadığını söylerler,bu arada aktif olsa bile o kaktüsün birkaç sene büyümesi lazım ki etki alabilesin.
öyleymiş kankan2-3 yıl bakmak gerekiyormuş bu nedenle şuan için ilgimi çekmiyor artık

Kukuli1

Yeni üye
San pedro şuan beslemekteyim yavaş yavaş büyüyor ama yaz gelsin hızlanmaya başlar. Şuan fazla güneş çıkmadığı için yavaş büyüyor. Öyle 2 3 sene beslemenize gerek yok ben geçen ay aldım eylülde keserim tahminimce o zamana kadar 50 60 cm olur. Bakması zahmetli olmayan saygı duyulası bi bitki alın atın balkona arada su ver o kadar gübre de verirsin aldığım adama sordum ben şeker gübresi veriyorum litre başı yarım çay kaşığı. Bunlar klonlanmış olduğu için senelerce beklemenize gerek yok zaten yaşlı olarak alıyorsunuz.

San pedro şuan beslemekteyim yavaş yavaş büyüyor ama yaz gelsin hızlanmaya başlar. Şuan fazla güneş çıkmadığı için yavaş büyüyor. Öyle 2 3 sene beslemenize gerek yok ben geçen ay aldım eylülde keserim tahminimce o zamana kadar 50 60 cm olur. Bakması zahmetli olmayan saygı duyulası bi bitki alın atın balkona arada su ver o kadar gübre de verirsin aldığım adama sordum ben şeker gübresi veriyorum litre başı yarım çay kaşığı. Bunlar klonlanmış olduğu için senelerce beklemenize gerek yok zaten yaşlı olarak alıyorsunuz.
nereden aldın kanka

zasselek

Yeni üye
En az kaç cm olması lazım birde kurutarak tüketmek daha etkili olur diyorlar bi bileğiniz var mı

Shantii

Kıdemli Üye
öyleymiş kankan2-3 yıl bakmak gerekiyormuş bu nedenle şuan için ilgimi çekmiyor artık
Çiçekler satıyor sanpedro diyor ama nasıl anlayabiliriz yasal sonuçta adamlar satabilir.ama ya değilse de 6 ay 1 boşa uğraşmak intihar sebebi

Kanka yaz googla perudan ithal san pedro diye al 2-3 yıl beklemek nerden çıktı şuan tam mevsimi ben 2 haftada 1 çay yapıp içiyorum.

En az kaç cm olması lazım birde kurutarak tüketmek daha etkili olur diyorlar bi bileğiniz var mı

İster kurut ister çay yap kardeşim ikiside aynı sadece çay daha kısa zamanda etki gösteriyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ********** ******** ********* ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ********* **** ******* ** ********** ******** ********* ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** *** ******* ***** **** **** **** ***** ****** ********* ***** *** *** ****** ****** * ********* **** *** ********* * ******* ** *** ******** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
  • C clackster:
  • İstanbul İstanbul:
  • C clackster:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** ***** ********* ******* ******* hahahaha** ******* *******
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** ** ***** **** ********** hahahaha ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** **** ***** ******** ******* ******** ****** hahahaha** ***** ***** ********* ***** ** ******* ****** ** hahahaha** ********* ****** ******* ***** ***** ** ******* *****
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ******** *** *** ** ** ** ***** **** ********** hahahaha ********
  • C clackster:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ** ******** ***** hahahaha*** ****** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • C clackster:
    ** *** ** ****** ******* hahahaha **** ******* ********* **********
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ******* ****** ******** hahahaha *** ****** **** ******** **** ***** **** ****** ** * **** *** ** **** ** **** ******* ****** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ****** ****** ** ** ** ****** ********* ** ******* ***** *****
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ****** *****