ExHale Hanger CO2 Torbası hakkında

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalar.

Tecrübelerinize ihtiyacım var. Bitkilerimin CO2 ihtiyacı için BU ÜRÜNÜ almayı planlıyorum. Sistemim için günlüğüme bakabilirsiniz. 24-0 uyguluyorum ve kabinim de 90*90*180 kankalar. Bitkiler şuan 21. Günündeler.

Şimdi forumda bu ürün için yeterince bilgi bulamadım. Acaba bu ürün kabinim için çok fazla gelir mi. Fayda sağlayalım derken zarara yol açar mıyım. İkilemde kaldım.

@Ripley'sOG kankamın ŞURADA yaptığı yorum beni korkuttu :) . Bu tür CO2 çantaları hakkında varsa bilgisi, tecrübesi olan kankalarımın yorumlarını bekliyorum

Şimdi CO2 nin fazlası zarar mı kankalar.

Kanka

Administrator
Yönetici
ripley ne dıyosa odur kanka , ama guclu bı co2 olmamasını ıstıyosan forumda el yapımı halı hazırda benımde kullandığım bı yapım şekli var

Vybz Kartel

Müptezel
ripley ne dıyosa odur kanka , ama guclu bı co2 olmamasını ıstıyosan forumda el yapımı halı hazırda benımde kullandığım bı yapım şekli var
Sağol kanka cevap için.
Kandi kullandığının ölçülerini tarif eder misin kanka. Bir türlü ölçüyü tutturamadım, ayarlayamadım. Tüm konuları okudum neredeyse ama, usta birinin kullandığı ölüçlüler ve tabi kullanma süresi önemli :)

Nedir bunun ölçüleri kanka ya...

Kanka

Administrator
Yönetici
Ortalama 2 litrelik pet şişeye 2 su bardağı toz şekeri koyuyorsun. Üzerine 1 su bardağı kadar ılık suyu ilave et şekerin ıslanması için. Ayrı bir çay bardağına 3 çay kaşığı kuru maya koyup üzerine ılık su koyup iyice karıştır maya çözünsün. Mayalı suyu pet şişedeki şekerli suya ilave et. Son olarak da pet şişenin üzerinden 3 parmak boşluk kalacak kadar ılık su ilavesi yap. Ağzını kapatıp iyice çalkala şeker erisin. Daha sonra ağzını açabilirsin. Yaklaşık 2-3 saat içinde co2 üretimi başlayacaktır.

Son düzenleme:

nazgül

Yeni üye
Ortalama 2 litrelik pet şişeye 2 su bardağı toz şekeri koyuyorsun. Üzerine 1 su bardağı kadar ılık suyu ilave et şekerin ıslanması için. Ayrı bir çay bardağına 3 çay kaşığı kuru maya koyup üzerine ılık su koyup iyice karıştır maya çözünsün. Mayalı suyu pet şişedeki şekerli suya ilave et. Son olarak da pet şişenin üzerinden 3 parmak boşluk kalacak kadar ılık su ilavesi yap. Ağzını kapatıp iyice çalkala şeker erisin. Daha sonra ağzını açabilirsin. Yaklaşık 2-3 saat içinde co2 üretimi başlayacaktır.
Kanka ağzını kapatıyor musun peki acikmi birakiyorsun

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka ağzına matkapla falan delık açıp 3-5 cm pıpette takan var ışık almasın dıye normal kapagı açık bırakanda

Usta bu co2 işlemine kaçıncı gün başlamalıyız ?

higthead

Jolly Green
Ben 5lt ye el yapımı seker maya karbonat 1 lımon ıle karısımımı hazırlayıp ısıklar acık 3 gun ıdare edıyor 5lt seker mayalı co2 sıstemım.Nekadar coık co2 okadar hızlı gelısım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
    hahahahahahahaha ***** ******* ****** ***** ***** **** *** *** ****** ***** ******* hahahaha* ******
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ****** ***** **
    +1
  • K Kafirimam:
    **** *** ***** **** hahahaha** **** ********* ********* ** ** ******** *****
  • U ucankarga:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ****** ***** **** ******* ******* ****** ***** ******** ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** *** *** **** hahahaha
    +2
  • U ucankarga:
    * *** ***** *** ****** ******* ****** *** ** * ** **** ***** *** *** **** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • K Kafirimam:
    ****** **** ****** ****** ******* ** ******** **** ****** *** **** ***** ******** hahahaha** ***** *** *** **** hahahaha
  • K Kafirimam:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ****** ***** * *** ***** *** ****** ******* ****** *** ** * **
  • K Kafirimam:
    **** *** ******* ********** ******* ********** ********* **** *** hahahaha ** ********* ********* ******** *******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahaha
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********* ******** ** ****** ***** ***** ** **** hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha* ********* hahahaha******* * *******
    +1
    +1
  • K Kafirimam:
    **** ****** ** ****** **** ****** ******** **** **** ****** ****** ***** *********
  • R raw.w33ds:
    ******** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: **** ******