FİKİR ALMAK İSTİYORUM

420zombi

Yeni üye
SELAMLAR

Ben önceden evde biber ve iceberg marul yetiştirmiştim. Bir kaç farklı sebze ve çiçek türünüde yetiştirdim ve o zaman kullandığım kabinde büyütmeyi bu iş için kullana bilir miyim ve verim alır mıyım size sormak istedim

kullandığım

ERİT LED UZUNLUĞU: 2 METRE

LED Tipi: 2835 led çip Tam Spektrum

LED Miktarı: 60LED /m

Bir sırada bu şerif ledten 4 adet kullanıyorum ve altına 2 metreye 10 adet saksı koyuyorum . Bu bitkilerden verim alma durumum nedir amacım cok bitki , hızlı ve cok hasat almak . bi yorum yapar mısınız
ek olarak bu şekilde bir çok bitkiden verim aldım evet ledlerimin gücü cok düşük kalıyor fakat bu sayede 4 değil 40-50 saksı yapabilme şansım var

Woppy

Ordinaryüs
Knk dene ama corbacı tphumlarıyla dene genetik tohumları heba etme ısık cok güçsüz kalabilir.

420zombi

Yeni üye
Knk dene ama corbacı tphumlarıyla dene genetik tohumları heba etme ısık cok güçsüz kalabilir.
bu tür bitkilerden net anlayan birileri lazım aslında bana ki yetiştiridiğim diğer bitkilerden farkı ne bu kadar ısık istiyor onu halen anlayamadım evet yüksek watt yüksek verim çiçek delirir ama düşük watt yapay ısıkta büyümez mi kafamı kurcalıyor

Woppy

Ordinaryüs
Ya şöyle düşün illaki hasat alırsın ama cılız sömekler ve miktar az olur degmez yani knk denedim test ettim ondan diyorum şuan 240w qb kullanıyorum harika ama bir ısık yayıyor kabin kapısı acık oldugunda sanki odaya nur inmiş gibi oluyor tabiki verimde ona göre daha önce cob LED felanda denedim emin ol ne kadar ışık okadar verim.

420zombi

Yeni üye
Ya şöyle düşün illaki hasat alırsın ama cılız sömekler ve miktar az olur degmez yani knk denedim test ettim ondan diyorum şuan 240w qb kullanıyorum harika ama bir ısık yayıyor kabin kapısı acık oldugunda sanki odaya nur inmiş gibi oluyor tabiki verimde ona göre daha önce cob LED felanda denedim emin ol ne kadar ışık okadar verim.
kac saksı kullanıyorsun bide ürün linki atabilir misin

Woppy

Ordinaryüs
5 auto yeyiştiriyorum bu ısıkda ürünü kendim topladım aliexten getirtdim panelleri.

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
Knk bu Samsung qb dedigimiz paneller 240w elektirik tüketip 450w hps ampul değerinde ısık gücü veriyor ılerı teknolojı bi ürün bu iş için özel üretilmiş UV ır felanda var bitki için önemli şeyler Samsung quantum board lml 301h araştır anlarsın bro.

Son düzenleme:

(tutku)

Üye
Marul yetiştirmeye benzem3z sana tavsiyem siteyi iyice tavaf et araştır konuları incele sonra başla

420zombi

Yeni üye
Marul yetiştirmeye benzem3z sana tavsiyem siteyi iyice tavaf et araştır konuları incele sonra başla

hocam 5 wattlık bir ışık ile gelişim nasıl sizce bi bakarmısnız

420zombi

Yeni üye

bi yorum yapabilir misin hocam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    İ İbo Dayı: **********