farklı kova yöntemi bilenler içeri !!

SentetikZenci

Müptezel
Moruk alıyosun damacanayı ortadan kesiyosun kıç kısmını yere koyuyosun. Sonra 10 litrelik su alıyosun onuda kesiyosun ama tam kıçın dibinden yada damacananın boyundan ondan sonra 10 litrelik petin ağız kısmına kapak yapıyosun folyodan parçaladığın dalganın hepsini buraya dolduruyosun içine alabildiğin kadarını alıyosun alamadığını elinle tut kalsın kovanın içinde. Bunları yaptıktan sonrada bi mango kes ye.

Lowmembers

Müptezel
Alıyorsun eline 2.5 lugu. Kesiyosun totosunu. Alıyorsun eline eni onemli degil boyu peti kaplayacak bir bidon kova cop kovasi artik neysr. İçini sicak su ile dolduruyorsun. Ama kaynar degil bak sıcak. Peti isitip büzmesin .d sonra kapaga tütün koymadan esvavı dolduruyorsun ve vuruyorsun. Sonra gel konusalim yolu bulabilirsen. Bi kirmizi tubog eşliğinde daha cazip geliyor bana .f

Lowmembers

Müptezel
Adam farkli yontemler demiş brolar sizin soyledikleriniz klasik kova
Daha etkili bir kova demis .d kova kaca ayrilir zaten .d icine
kankalar daha farklı taktiği yok mu gavurlar balonla falan yapıyor
Fantaazi kaldırır bir ülkenin heyecan arayan insanı olma heyecanını henüz tadamadım :) bilemiyorum bazı arayışları bazı yokluklar, bazi yokluklar da beraberinde yeni fantaziler getiriyor olabilir. Ama bene na jfjdjfj bilgim kova ve koca petini kova benzeri heryerde kullanarak icmek dışında bu kadar kanka ^^

Moruk alıyosun damacanayı ortadan kesiyosun kıç kısmını yere koyuyosun. Sonra 10 litrelik su alıyosun onuda kesiyosun ama tam kıçın dibinden yada damacananın boyundan ondan sonra 10 litrelik petin ağız kısmına kapak yapıyosun folyodan parçaladığın dalganın hepsini buraya dolduruyosun içine alabildiğin kadarını alıyosun alamadığını elinle tut kalsın kovanın içinde. Bunları yaptıktan sonrada bi mango kes ye.
Kanka magoyla esrarın hikayesi nedir ?

Mertali54

Doktor
genelde kağıttan takılıyorum bu şeyleri pek bilmiyorum arada sırada nadıren ama cok nadıren ben de yaparım ama normal herkesin bildiği şekilde belkı senede 1 bılemedın max 2

Mr.green

Yeni üye
Kanka paraşüt var. Kova mantığıyla yapiyosun. 2.5 luk petin kıçına market poşetini ağız kısmından yapıştır sıkı şekilde sonra poşeti içine sok petin. Kapağı yapıp yakarken poşeti çıkar ufak ufak petten. Duman pete ve poşete dolacak çıkar kapağı ciğerine kuvvet.

HighMann

Müptezel
önce 2.5 litrelik şişenin **** kısmını sigara ile deliyosun sonra kapağını hazırlıyosun sonra suyunu koyuyorsun bunu tek başına yapman biraz zor olabilir bir arkadaşın da üstten yakıyor sen altta tuttuğun deliği bırakıyorsun su akıp gidiyor duman içerde kalıyor kapağı çıkarıp dumanı çekiyorsun :)

içmiyomkiben

Yeni üye
Kanka paraşüt var. Kova mantığıyla yapiyosun. 2.5 luk petin kıçına market poşetini ağız kısmından yapıştır sıkı şekilde sonra poşeti içine sok petin. Kapağı yapıp yakarken poşeti çıkar ufak ufak petten. Duman pete ve poşete dolacak çıkar kapağı ciğerine kuvvet.
denicem kanka teşekkür ederim

içmiyomkiben

Yeni üye
önce 2.5 litrelik şişenin **** kısmını sigara ile deliyosun sonra kapağını hazırlıyosun sonra suyunu koyuyorsun bunu tek başına yapman biraz zor olabilir bir arkadaşın da üstten yakıyor sen altta tuttuğun deliği bırakıyorsun su akıp gidiyor duman içerde kalıyor kapağı çıkarıp dumanı çekiyorsun :)
dostum bu da çok mantıklıymış teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • F Flair:
    ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ***** ** ***** ***** *** **** ******* ****** ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • F Flair:
    hahahaha hahahaha* * ***** ******** **** ****** **********
  • F Flair:
    * **** **** hahahaha *** *****
  • F Flair:
    *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ****** ** ** ******** **** *** ***** ********* ******** ****** ***** *********
  • bandaleros bandaleros:
  • S Suyyss:
    ******* hahahaha
  • S Suyyss:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ********** *** ********** ****** *** ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kokokoco kokokoco:
    *** ****** ****** hahahaha**
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** ****** ****** ***** *** ** ****** ******* hahahaha******** ********** *** ********** ****** *** ****** **
    bandaleros bandaleros: *** ***** ****** ****** ***** *** ** ****** ******* hahahaha******** ********** ***...