Fikir alabilirmiyim arkadaşlar

Toplam 8 hafta oldu 5 hafta çiçekte bi arkadaş yorumlarda autolarda çiçekte 8 haftayı görmesi lazım demişti sağolun

Ü

Üye silindi 1395

Guest
pistiller sararmış mikroskopla trikom takibi yapmak en doğru sonucu verir aslında ama elinde yoksa bitkiye flush atıp 1 hafta sonra hasat edebilirsin eline sağlık güzel olmuş bitkin bu arada

Organik

Kıdemli Üye
Söyleyen arkadaş doğru söylemiş genel olarak 8 hafta sürüyor ortalama tabi gelişime bağlı olaarak değişiklik gösterebiliyor bu süreç senin kızlar 2-3 haftaya hazırlar dostum benim bir 60x veya 100x alıp kontrol etmeni öneririm tricomları yada en kötü bitkine baktıgında %60-70 lik kısmı pistillerin kahverengi olmasından hasatın geldiğini anlayabilirsin :)

Maşallah. 5 hafta lığa göre gayet güzel gelişmiş sömekler. Genetik nedir? Özelliklerinde yazar çiçek süresi. Bazı genetikler 45 gun, bazilari 11 haftayı buluyor.
Sağol dostum lemon og white y.Mersini var
10/11 Mart çıktı yarın 8 haftalık olacaklar 4,5 5 haftadır çiçekteler 3 günde bir gübre verdim
20/21/22 günde çiçeğe girdiler ilk başlarda sıcaklık stresi yaşatmama rağmen yerlerini sevdiler biobizz hepsini kullandım ek olarak bigbud overdrive var saksım kumaş 19 litre ama tam 19 dolduramadım kimisi 15/17 arasıdır saksılarla tablanın arasına elek kullandım güzel kuruyor toprak sağolasın dostum :)

Söyleyen arkadaş doğru söylemiş genel olarak 8 hafta sürüyor ortalama tabi gelişime bağlı olaarak değişiklik gösterebiliyor bu süreç senin kızlar 2-3 haftaya hazırlar dostum benim bir 60x veya 100x alıp kontrol etmeni öneririm tricomları yada en kötü bitkine baktıgında %60-70 lik kısmı pistillerin kahverengi olmasından hasatın geldiğini anlayabilirsin :)
Eyvallah dostum o zaman overdrive kullanayımmı
En azından 1veya 1,5 hafta ne dersin fikrin ne
Birde mikroskop baktım 60/100x var birde USB 1.000x var aralarında fazla fiyat farkı yok
Hangisini önerirsin dostum :)

Organik

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready*** ***** ******
  • centerofattention centerofattention:
    ******* ** ***** ***** ****** ******** dready ********* ******* *****
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
    B Bomberx: **** **** **