Filizlenme ışık santım ve ısı ılk gün çadır

El_Takashi

Kıdemli Üye
Peçetede patlayan tohumlarımı toprağa ektım ve bugun ıtıbarı ıle çadıra koydum.

600 watt hps altında en uste aldım ışığı 2x ufak vantılator ve hava girişiyle sıcaklığı düşürdüm , nem dusuk kalıyor içeri ıslak havlu asmayı dusunuyorum.

Daha kadasını cıkarmadılar sıcaklık 28 derece nem %50 var mı onerı ?

Byfendi

Kıdemli Üye
3 tane havluyu islat as kabine.her gün havlulari degistir islat as .filizlerin basinada pet şiseyi kesip delikler ac altinada kapat istenilen seviyeye cikacaktir

A

ALTINPİPO

Guest
kafalarına 2.5 lıtrelık pedı kesıp gecir nem sağlar kutunun ortasının 1 2 tık ustunden kes

El_Takashi

Kıdemli Üye
12 saat doldu ışığı hıc kapatmadım sıcaklık 25,26 arası nem %70,75 arası fılızlenme ne kadar surer ? Sularını fısfısla verdım 6 taneye 20 , 30 ml felan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    * * **** * ** **** ** ****** *** ********* *** **
  • A ax-b:
    ********** * **** hahahaha* ******* * ****** *** **** ***** ****** ******** * ***** * **** *** ****** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** **** *** ****** ****** ****** ****** ********** **** ******** **** **** **** ** ****** ***** ********* ***** *** hahahaha* ******* ** ****** **********
  • L lavrens33:
  • Night owl Night owl:
    ******* *** *** ****** ** **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha*** **
    +1
  • A ax-b:
  • Didrug Didrug:
    ***** **** ** hahahaha** ********** ********** **** ****** ****** ****** hahahaha** ******** hahahaha ** ********* ********* ******** ***** ***** ******** ****** ********** ***** ******* ***
    +1
  • A ax-b:
    *** ***** ***** ****** hahahaha* ******* hahahaha**** **** hahahaha********** hahahaha ***** ***
    +1
  • Didrug Didrug:
    ****** **** ******** ***** hahahaha** ********* ***** ***** **** ****** ******** **** ***** *********
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha **** ** *** ********** *** **** ******** ****** *** ****** ****** ** **** ** *** ****** ********
  • A ax-b:
    **** hahahaha* ***** ******* *********
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    *** **** ********* ******** ******** hahahaha ***** **********
    +1
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** ******* hahahaha* * ***** ********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha***** *** hahahaha ***** *** ******* ********** ******* ***** ***** ******* **** *******
  • Didrug Didrug:
    **** * **** ********** **** hahahaha*****
  • Didrug Didrug:
    *** **** *** ******** * ******* hahahaha***** ********* ******* ********
    +1
  • A ax-b:
    ***** ****** ****** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • A ax-b:
    hahahaha* ******* ********** *****
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ***** ******** ******** *** hahahaha ******** hahahaha ******** *** ******* ******* ********** ********** *** hahahaha ******* * ******* ****** **** ********* ****** ********* ****** ******* * ** hahahaha* ***** **** ** hahahaha** ********** ********** **** ****** ****** ****** hahahaha** ******** hahahaha ** ********* ********* ******** ***** ***** ******** ****** ********** ***** ******* ***
  • A ax-b:
    **
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ***** *** ********** **** ** *** ********** ***** ********** ******* ***** hahahaha***** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** **** ******** ******* ******* ********* *** *** ***** ***** ***** ***** ****** **** ******** ***** hahahaha** ********* ***** ***** **** ****** ******** **** ***** *********
    Night owl Night owl: *** **** **** ******** ******* ******* ********* *** *** ***** ***** ***** ***** ****** ****...