Firecracker , yüksek ve uzun süreli kafalar!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bu dekarb islemini yeni kestigim somege nasil uygularım? İlk fırında kurutup dekarb mi edeyim, yoksa dekarb olana kadar fırında mi tutayım?
Tazeyi de fırında 120 derecede 20 dk yeterli olacaktır dekarb. için ama parça pinçik et malzemeyi lütfen.
merhaba bir püskevite 0,5 mi koyuyoruz? ya da 0,5 den kaç biskuvi çıkar?
köfteci sko ya da türko ile olur mu?
Normalde 0,5 den “ 1 tane yaparsın o da tek kişiktir” veya kaç tane istersen o kadar da yapabilirsin ama tavsiyem güzel kafa için tek yapman. Karar senin onu bilemem ama sakın 1 gr a çıkarma ölçüyü. Thcsi olan herşeyden de olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Arkadaşlar 120 derece fırında sigaramızı ufak parçalara ayırıp 20 dk kadar fırına attım.
Ardından bir tarafı Nutella bir tarafı fıstık ezmesi olan bisküvilerin arasına serpiştirim ve 15dk kadar 120derece, ardından 5 dk kadar 150 derecede pişirdim.
1.5 bisküvi yedik kişi başı. En az 10 yıldır sigara içiyoruz, fakat gerçekten farklı bir deneyim.
Yarım saat sonra etkisi başladı 2 saat olduğunda zirve yaptı. Sigaramız kendi yetiştirdiğimiz bluedream henüz kuruma işlemi tamamlanmamıştı ama artık bu bisküvi işi favori etkinliklerimiz arasına girdi. 10 seneye yakındır sigara içerim fakat Aynı kafayı sigara içerek yaşanabileceğini sanmıyorum :) tavsiye ederim fakat 5 saat kadar boş zaman ayırmak gerek günlük hayatta işleri yürütemezsin o kafayla :)
Kaç puanlık bir kafaydı onuda merak ediyorum :)

C

Cibril

Guest
Arkadaşlar 120 derece fırında sigaramızı ufak parçalara ayırıp 20 dk kadar fırına attım.
Ardından bir tarafı Nutella bir tarafı fıstık ezmesi olan bisküvilerin arasına serpiştirim ve 15dk kadar 120derece, ardından 5 dk kadar 150 derecede pişirdim.
1.5 bisküvi yedik kişi başı. En az 10 yıldır sigara içiyoruz, fakat gerçekten farklı bir deneyim.
Yarım saat sonra etkisi başladı 2 saat olduğunda zirve yaptı. Sigaramız kendi yetiştirdiğimiz bluedream henüz kuruma işlemi tamamlanmamıştı ama artık bu bisküvi işi favori etkinliklerimiz arasına girdi. 10 seneye yakındır sigara içerim fakat Aynı kafayı sigara içerek yaşanabileceğini sanmıyorum :) tavsiye ederim fakat 5 saat kadar boş zaman ayırmak gerek günlük hayatta işleri yürütemezsin o kafayla :)

dostum badtrip oldu mu peki ... ben bu ara tırtıkladıklarımı fırında kurutup içiyorum paranoya oluyor rahatsız oluyorum ...

Ü

Üye silindi 20002

Guest
dostum badtrip oldu mu peki ... ben bu ara tırtıkladıklarımı fırında kurutup içiyorum paranoya oluyor rahatsız oluyorum ...
Hahahah o ıslak bitki de paranoya olabiliyor tricomlar şeffafsa, hele ki sigara da. kurabiyede olmadı verdiğim tarifte ama düzgün zamanında hasat edilmiş bitkide yada olmuş tricomlu sömek tırtıklarında :) Genetik nedir kızın indica mı?

C

Cibril

Guest
Sativa ağlıklı kral bende oldu hele ilk içtiğimde baya darlamıştı şimdi biraz biraz alıştım:) lemon og kush dün kestim nem sorunum var 65-70 arası nem var kurutma odasında. Bende UFO yaktım sıcaklık 25 nem 55-60 arası seyrediyor, nem mi kötü sıcaklık mı çözemedim deniyorum bişiler:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Z ZzındıK: **********