Firecracker

Tüm kankalarıma selam olsun!
Bu Firecracker muhabbeti için kolları sıvadım gerekli notlarımı aldım ancak bir kaç yerde takıldım.
THC leri serbest bırakmak için otu fırına atmamız gerekiyor. İzlediğim bir videoda adam direk aleminyum folyonun üstüne bırakıyor her tarafı açık şekilde öyle fırınlıyor.

Diğer bir adamda porselen bir kasenin içine koyup üstünüde aleminyum folyo ile kapatıp yapıyor. Sizce en makulu hangisi?
Her iki ısıtma ve pişirmede de ön ısıtma yapıyormuyuz fırına? Ne kadar beklemeliyiz ön ısınma için?
Fırınların modları var fanlı, altan ısıtmalı, üsten ısıtmalı ve her ikisi şeklinde. Bu modlardan hangileriyle pişirmeyi yapmak gerekir?
Kullanmamız gereken fıstık ezmesinin yağ oranı hangi seviyelerde olmalı? Çünkü farklı fıstık ezmeleri var.

R

Ripley'sOG

Guest
bunun hakkında konu var forumda dostum oradan detaylı bilgi alabilirsin

SuperKafa

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** hahahaha ******** ***** ***** ********** ** ** *** **** *****
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • TabldotLife TabldotLife:

hahahahahahahaha
    TabldotLife TabldotLife: ********* ******* ********* hahahahahahahaha