Flush attim ph duzenledim ama fayda etmedi. Yardim lutfen

TC Nargile

Rastafaray
Istersen gübre yanigi konusunu bir arastir. Internetten. Sana gübre yanigi var demiyorum sadece arastir kanka

Kanka butun hastaliklari arastirdim isi yanmasi veya besin yanigi belirtileri var. Besin yanigi icin flush attim gubre kestim

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Yanan yapraklar düzelmez zaten kanka ilerlemesin, gübreyi kesme daha kötü olur başka hastalıklar çıkar. vermeye devam et çizelgede yazanın yarısını uygula bazı genetikler daha hassas oluyor yanma konusunda, eğer gübre vermek istemiyorum dersen de 2 sulama keçi boynuzu pekmezi ver inceden toparlar flushta atmışsın zaten.

Tesekkur ediyorum hepinizee. Yanan yapraklari budadim suan ph ayarli su veriyorum haftayada gubrelere baslicam. Gubre olarak
Biobizz
Grow
Bloom
Heaven
Alg amic
Activera
Topmax
Cal mag var hepsini kullanmalimiyim sizce . Bide hasat cogaltmak icin overdrive alsam yarari olur mu?

TC Nargile

Rastafaray
Kanka benden bu konuda büyük bir yorum bekleme biobizz hic kullanmadim ama ben olsam gübre semasinin degerlerinden % 25 daha az gübreleme ile devam ederdim

Yanan yaprakları kopar hasata bişey kalmamış zaten..Çok güzel gözüküyorlar kafası iyidir inş..tohumu nerden aldın özelden yazabilir misin

Öncelikle yanlış yönlendirmek istemem ama bence 60. Günündeki bı bitki için normal. Hatta besin fazlalığı değilde eksikligi var gibi. Bence gübreyi kesmemelisin zaten sona yaklasiyorsun. Sonuçta kullandigin gübre miktarını sen biliyorsun. Fazla ve yanlış bı gübre kullanimi yaptın mı yapmadın mi iyi düşün? Gübreli veya gubresiz sulama yaparken ph ayarlaması yaptın mı bugüne kadar?
Kanka ph ayarli su veriyorum 2 haftada bi cal mag iste bir dahaki sulamada gubreleri kullanicam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zeyn zeyn:
    kankalar plagronun gübreleri organik gübremi
  • K kanarya83:
    arkadaşlar 400 watt full spectrum cob ledmi? 400 watt mh-hps ışıkmı? verimli?
  • MalrukLord MalrukLord:
    MH hoş cok net ezer. Kullanmış biri olarak söylüyorum mars spiderfarmer ya da qb almayacaksan LED işi yalan
    +1
  • MalrukLord MalrukLord:
    Cob LED paran olmadiginda kurtarıcıdır
  • ᴀʟᴛɪɴᴘiᴘᴏ ᴀʟᴛɪɴᴘiᴘᴏ:
    Maya yla co2 yapılmıyomu
  • ᴀʟᴛɪɴᴘiᴘᴏ ᴀʟᴛɪɴᴘiᴘᴏ:
    Evet
    zeyn' Alıntı:
    kankalar plagronun gübreleri organik gübremi
  • ᴀʟᴛɪɴᴘiᴘᴏ ᴀʟᴛɪɴᴘiᴘᴏ:
    Toprakta en iyi plagron bildiğimiz gübreleride neden iyi olmasın bence iyi
  • K kanarya83:
    mh -hps 400 watt cob ledden daha verimli diyosun
    MalrukLord' Alıntı:
    MH hoş cok net ezer. Kullanmış biri olarak söylüyorum mars spiderfarmer ya da qb almayacaksan LED işi yalan
  • Tonii Tonii:
    tabi daha verimlidir
    +1
  • Purpledaddy Purpledaddy:
    Selamlar
    Aldığım
    Kedi aşırı beğendim
  • Tonii Tonii:
    hangi ledi aldın
    +1
  • zeyn zeyn:
    kanka ben smdiye kadar full organik besledim bitkiyi 25. gününde çiçeklenmenin son 3 hafta over kullanmay düsünüyorum o zmana kadar yaptıgım muz patates ve maydanoz suyu fish mix ve sıvı yarasa gübresini kullanmaya devam edeyimmi yoksa pk gübresi alayımmı
    Garden garagedan Samsung
    Aşırı kullanışlı
  • K kanarya83:
    600 watt full spectrum cob led alicaktim 50×12 ama mh hps 400 watt setim var onumu kullaniyim 2 bitki icin
    Tonii' Alıntı:
    hangi ledi aldın
  • Artemis Artemis:
    selam aleyküm
    Arkadaşlar sponsordan haber olan varmı ya 6 hafta oldu.
  • S Serixx:
    malruk kanka
  • E elchavoo:
    abiler 120 gün nasıl geçecek
  • MPT76 MPT76:
    allah kurtarsın gardaş
  • OttoMan47 OttoMan47:
    Selamın aleyküm
  • O Oflu616161:
    tricomlar karanlıkta mı daha hızlı büyür acaba ?
    O Oflu616161: tricomlar karanlıkta mı daha hızlı büyür acaba ?