Flush attim ph duzenledim ama fayda etmedi. Yardim lutfen

TC Nargile

Rastafaray
Istersen gübre yanigi konusunu bir arastir. Internetten. Sana gübre yanigi var demiyorum sadece arastir kanka

Kanka butun hastaliklari arastirdim isi yanmasi veya besin yanigi belirtileri var. Besin yanigi icin flush attim gubre kestim

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Yanan yapraklar düzelmez zaten kanka ilerlemesin, gübreyi kesme daha kötü olur başka hastalıklar çıkar. vermeye devam et çizelgede yazanın yarısını uygula bazı genetikler daha hassas oluyor yanma konusunda, eğer gübre vermek istemiyorum dersen de 2 sulama keçi boynuzu pekmezi ver inceden toparlar flushta atmışsın zaten.

Tesekkur ediyorum hepinizee. Yanan yapraklari budadim suan ph ayarli su veriyorum haftayada gubrelere baslicam. Gubre olarak
Biobizz
Grow
Bloom
Heaven
Alg amic
Activera
Topmax
Cal mag var hepsini kullanmalimiyim sizce . Bide hasat cogaltmak icin overdrive alsam yarari olur mu?

TC Nargile

Rastafaray
Kanka benden bu konuda büyük bir yorum bekleme biobizz hic kullanmadim ama ben olsam gübre semasinin degerlerinden % 25 daha az gübreleme ile devam ederdim

Yanan yaprakları kopar hasata bişey kalmamış zaten..Çok güzel gözüküyorlar kafası iyidir inş..tohumu nerden aldın özelden yazabilir misin

Öncelikle yanlış yönlendirmek istemem ama bence 60. Günündeki bı bitki için normal. Hatta besin fazlalığı değilde eksikligi var gibi. Bence gübreyi kesmemelisin zaten sona yaklasiyorsun. Sonuçta kullandigin gübre miktarını sen biliyorsun. Fazla ve yanlış bı gübre kullanimi yaptın mı yapmadın mi iyi düşün? Gübreli veya gubresiz sulama yaparken ph ayarlaması yaptın mı bugüne kadar?
Kanka ph ayarli su veriyorum 2 haftada bi cal mag iste bir dahaki sulamada gubreleri kullanicam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C co2 lover:
    geçmiş olsun.oluyor böyle. bi sonraki growda cin gibi olursun.bu aşamalar geçici hep gülüyorsun en son
  • E Eagle:
    Bnde atiyodum bardaga 2. Gunde catliyodu sonra pamuk arasina aliyodun burda 1 gun bike cok tohum suda curur diyorlar die 12 saat beklettim olmadi
  • E Eagle:
    İns kanka
    co2 lover' Alıntı:
    geçmiş olsun.oluyor böyle. bi sonraki growda cin gibi olursun.bu aşamalar geçici hep gülüyorsun en son
  • Gabakcı Gabakcı:
    hacı daha önce 3 tohum ekdim
  • Gabakcı Gabakcı:
    sadece bardaha ekdim fide verince saksıya aldım
  • Gabakcı Gabakcı:
    ama hiç sıkıntı yaşamadım
  • Gabakcı Gabakcı:
    şimdi
  • Gabakcı Gabakcı:
    aldığım tohum aynı tohum
  • Gabakcı Gabakcı:
    ama patlamıo
  • Gabakcı Gabakcı:
    acaba 1 yıl oldu
  • Gabakcı Gabakcı:
    ondanmı
  • Gabakcı Gabakcı:
    dicem
  • G ginpassion:
    @Kanka buralardamısın
  • Gabakcı Gabakcı:
    4 ektim 1 tanesi fide verdi
  • E Eagle:
    Valla bilmiyom ki kanka tohum uzin sure kalinca kabugu kalinlasiyo diyo ustalar
  • E Eagle:
    Bide nasil sakladin cit posette karanlikda buz dolabinda saklayin diyorlar
  • F fastest:
    selam herkese
  • F fastest:
    growkent magicplant toprakvesu dışında aynı malzemelere ulaşabiliceğimiz bi alternatif bilen varmı
  • Gabakcı Gabakcı:
    hacı ben karanlıkta sakız kutusu gibi bişeyin içinde fortmantoda sakladımk
  • Gabakcı Gabakcı:
    ne alcan
  • Gabakcı Gabakcı:
    hacı
  • Gabakcı Gabakcı:
    co2lover bardağın içindeki su yun ph ı kaçtı
  • Gabakcı Gabakcı:
    yada nasıl bi suya koydun
  • F fastest:
    komple sıfırdan kabin seti kurucam kabin, karbon filtre, gübre vs vs