Flush kurbanı olabilirim

Growers

Yeni üye
CANLAR MERHABALAR
Kafamı kurcalıyan cevabını alamadığım bir kaç konu var öncelikle ilk defa Ak 47 ile çıktığım deneyimimde bir tanesini hasat ettim 5 gün boyunca bitkiyi flushladım sonrasında hasat ettim sonrasında sömeklerin aromatik kokusunun kaybolduğunu fark ettim bu durum beni çok üzdü tam olarak flush kaç kere ve kaç ltre yapmamız gerekiyor ph seviyesi kaç oranında olmalı, birde bestva 2000 walt kullandım çok memnun değilim ışık önerilerine açığım. Ali ekspresten ev adresime ışık siparişi vermem beni riske sokar mı sonuçta 10 klık ışık sistemin kimse çikek yetiştirmez
Soru 1 ali baba siparişleri güvenlimi
Soru.2 en katileti ışık marka önerisi
Soru. Doğru flush ne zaman ve kaç kere yapılmadı

#Cigâ

Doktor
Dostum hasat ettikten sonra koku değişimi kaybı olabiliyor güzelce kurutup cure uygula ondan sonra neyi varsa belli olur

Soru. Doğru flush ne zaman ve kaç kere yapılmadı

püskütvarmı

Ordinaryüs
Flush atmanın amacı , aldığı besinlerdeki elementlerden arınma düşüncesi ile yapılan bir durum , meyva tadına kokusuna etkisi olacağını düşünmüyorum . Flush la banyo yaptırmadiysan baştan aşağı :))

Growers

Yeni üye
Dostum hasat ettikten sonra koku değişimi kaybı olabiliyor güzelce kurutup cure uygula ondan sonra neyi varsa belli
niyapraklardan ibaret kaldı anlmadım ne
Flush atmanın amacı , aldığı besinlerdeki elementlerden arınma düşüncesi ile yapılan bir durum , meyva tadına kokusuna etkisi olacağını düşünmüyorum . Flush la banyo yaptırmadiysan baştan aşağı :))
Youtbe
Işık konusunda maryhydro tavsiye ederim
4 agc icin hangi modelini tavsiye esersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********