Flush zamanı

Neroo07

Üye
Bu bitki çok erken girdi çiçeğe ve az pistil verdi sizce ne zaman flush atmalıyım

S

silas

Guest
İlginç bir anatomi olmuş. Trikomların %70inden fazlası rakı beyazı, en az 10 gün normal sular gibi sade su ver, melas yada keçi boynuzu özü karıştırabilirsin. Gübreden arındıktan sonra flushlayıp 2 gün karanlıkta bekletip kes, dalları ayırıp, trimleyip, ters as. Bol hasatlar

Neroo07

Üye
İlginç bir anatomi olmuş. Trikomların %70inden fazlası rakı beyazı, en az 10 gün normal sular gibi sade su ver, melas yada keçi boynuzu özü karıştırabilirsin. Gübreden arındıktan sonra flushlayıp 2 gün karanlıkta bekletip kes, dalları ayırıp, trimleyip, ters as. Bol hasatlar
Valla Ripley'sOG usta tam zamanı diyince dün gece flush attım hatta son 3lt suyuna da keçiboynuzu pekmezi bile koydum olmazsa 3 gün sonra Bi pekmezi sulama daha yapar luruyımca karanlığa alırım. Tekrar teşekkürler sizinde hasatınız bol olsun

S

silas

Guest
Valla Ripley'sOG usta tam zamanı diyince dün gece flush attım hatta son 3lt suyuna da keçiboynuzu pekmezi bile koydum olmazsa 3 gün sonra Bi pekmezi sulama daha yapar luruyımca karanlığa alırım. Tekrar teşekkürler sizinde hasatınız bol olsun
Boğazın yanmadan içmek için en az bir hafta 10 gün sade suyla normal sulama yapman gerekiyor, bu bitkedeki ve topraktaki gübre atıklarını temizler, aromayı arttırır. Yanlış bir şey yapmamışsın, toprak iyice kuruyunca pekmezli bir kaç sulama yapar tekrar flushlayıp karanlığa alabilirsin.

Neroo07

Üye
Kanka 10 gün dedik ama tricom lar baya baya amberleşmeye başladı etkisi gidicek diye korkuyorum kpnuyu güncelleyip resim atıcam bakarsan sevinirim

Neroo07

Üye
Bu bitki çok erken girdi çiçeğe ve az pistil verdi sizce ne zaman flush atmalıyım

Selam tricom lar amberleşmeye başladı artık karanlığa alayımmı?

S

silas

Guest
Zaten zoom çok yetersiz ben bi amberleşme göremedim, gübreden arındığına inanıyorsan flushlayıp kesebilirsin.

S

silas

Guest

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ****** **** hahahaha******
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • Almora Almora:
    +1
  • Almora Almora:
  • New Rookie New Rookie:
    ** ***** hahahaha ******** *** ****** ********* ***** ******
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ****** ********* ** hahahaha* *********
  • kkush kkush:
    ** ***** ******* ***** *** ****** hahahaha ******** ******
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    *** ** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ******* ********** **** ** ******* ********* **** ****** ***** ********
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: *** ** ****** ********** ** ********** ******* ******** ****** ******