Forumdaki Seviye - Rütbeler

Azer

Üye
Beyler forumda rütbe seviye sistemi gibi birşey var galiba baktım bulamadım bu Müptezel - Kıdemli Üye gibi permler nasıl alınıyor neye göre belirleniyor aydınlatırsanız sevinirim.

Kanka

Administrator
Yönetici
O sistemı ben ekledım , Aklına daha ıyı ısım gelen varsa muptezelle falan degısebılırız bıraz argo kaçıyor gıbı gelıyor rastafarayı da sözcük anlamı olarak bilen az bence cok muallaktayım , rutbe bana göre şudur bırısı rastafaray olmuş ve uyarısı yoksa ve verdıgı bılgıler doğruysa benım takıbımde mod olmaya aday bi bakımı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Rastafaray anlamı nedir?
Dini bir inanç olmadıklarını her yerde dile getirmeye çalışan Rastafari akımı, aslında müziğin kanatları altında evrensellik, kardeşlik, sevgi, saygı, barış gibi temaların harmanlanıp "bir" olduğu ırksal düşmanlığa, dünya barışına karşı olanlara bir başkaldırıdır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ********* ****** ****** **** ******** ******* ******* *** ****** ***** ****** *****
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** ****** *** ******** ***** *** ** ******** ******* ****** ***** **** **
  • Trouble39 Trouble39:
    ********* *** ******* *** hahahaha** **
  • Trouble39 Trouble39:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** **** ** ******** ********* ***** ** ******* ** ******* ** ** ** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ** ****** ***** hahahaha** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Trouble39 Trouble39:
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ***** ***** ***** ****** ****** ***** hahahaha* ********* ********* ***** ******** ******** *** ***** ****** ******* ***** *** ** ***** *** ** ****** ***** hahahaha** **
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • Trouble39 Trouble39:
    **** ***** *** ***** ** ****** *** hahahaha ******** ****** ******* ******* ** *** *******

***** ** ****** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Bomberx Bomberx:
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** ****** *** *** ******* ****** ********* ** *** ********* ********** *** ******* ******** *** ********** ****** ******** ******** ***** hahahaha* ***** ******* ** *********
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    **** ** ******** ***** ** ***** ********* ******* ***** **** ** ******** ********* ***** ** ******* ** ******* ** ** ** ******
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ***** ******** ******