Görüşleriniz neler

Kankalar İlk growum baya zorladım kedi yaprakları filan yedi sulamayı tam çözemedim ama bi şekilde yinede çiçeklenmeye girdiler bitkilerim ama ufak kaldı gibi geliyor bana boyları 30cm hiç bir eğitim vermedim
300w cob
11l saksılar
Son sulamamda 1 litre suya 2ml a-b verdim eşit olarak ikisinide suladım
Bu zamandan sonra ne kadar sulama yapmam gerekiyor tahminen carboload ve overdrive sipariş verdim yarın elimde olur onlarıda a-b ile vermelimiyim? flush ı herkes hasattan 1 hafta önce yapıyormuş ama hasata 1 hafta kaldığını nasıl anlayacağım

A

ALTINPİPO

Guest
evet verebılırsın bloom a1ml b1ml 1lt bası carboload verebılırsın hepsını karıstırıp carboloadan 1.5mll koy hasada cok var 10 gun sonra fotoraf bıldır buraya

A

ALTINPİPO

Guest
Sağol Kanka. bu miktarları her sulamadamı yapıyim yoksa 1 sulama böyle diğeri callmag sonra tekrar bu gübrelerden sırayla mı
her sulamada yapabılırsın calmag ara ara 7 gundebı tek calmag ver sonra gubrelere devam bırde cok sulama tam kurudugundan emın ol bırde kedıyı uzak tutmalısın someklerını yer

her sulamada yapabılırsın calmag ara ara 7 gundebı tek calmag ver sonra gubrelere devam bırde cok sulama tam kurudugundan emın ol bırde kedıyı uzak tutmalısın someklerını yer
Kanka bu bitkilere ne kadar su vermeliyim direk 1 lt veriyim mi yoksa 0.5 l devam mı ediyim. Kediyi daha yaklaştırırmıyım onlara :)

A

ALTINPİPO

Guest
Kanka bu bitkilere ne kadar su vermeliyim direk 1 lt veriyim mi yoksa 0.5 l devam mı ediyim. Kediyi daha yaklaştırırmıyım onlara :)
ortamını tanıyan sensın sureklı 500ml su verılmez coğaltarak gıt bıtkı gelıssın sureklı 500 ml olursa gelısım zayıf olur bıraz ıdal 1lt 1.5 ılk 500 sonra 700 sonra 1lt oyle oyle gıt

ortamını tanıyan sensın sureklı 500ml su verılmez coğaltarak gıt bıtkı gelıssın sureklı 500 ml olursa gelısım zayıf olur bıraz ıdal 1lt 1.5 ılk 500 sonra 700 sonra 1lt oyle oyle gıt
Kanka dediğin gibi yapıcam ama bitki çok ufak kaldı diğer yapanlara bakıyorum 1 metre her yeri sömek bide benimkine bakıyorum ana dalda biraz var diğerleride tekli hep boyuda 30 cm çıksa çıksa 5 gr çıkar bunlardan
genetiği yüzünden mi böyle acaba yoksa neyim yanlış

Organik

Kıdemli Üye
Kankam bodur kalmasının sebebi ışığı her gelişim gösterdiğinde ışıkta 50cm masefeyi koruman gerekliydi sanırım bir müttet kalmış öyle yavrumda boya gidememiş sıkıntı yok çiçeğe girdiği tam zamanı biliyorsa o günden itiberan 8 hafta say seni hasata kadar net olmasada götürücektir ^^

evet verebılırsın bloom a1ml b1ml 1lt bası carboload verebılırsın hepsını karıstırıp carboloadan 1.5mll koy hasada cok var 10 gun sonra fotoraf bıldır buraya
kanka 8 gün oldu
bu 1 numaralı kızımı toprağa cocopot ile gömdüm açıklamasında toprakta kaybolur yazıyordu ama hâlâ duruyor kökler genişliyemiyor muhtemelen. sıkıntısı yok sadece sömekleri ufak bu 8 gün içinde toplam 3ml carbo 3.5 a 3.5 b verdim(2 sulama) gübre yanığı vb olmadı ama
2 numaralı bitkide sömekleri büyüdü baya ama sıkıntısı fotoğrafta görebilceğin gibi geneli üst yapraklar olmak üzere uçları sararmaya başladı ışık yanığı düşündüm fakat diğer bitki bundan 6 cm uzun olmasına rağmen onda sıkıntı yok buna 1.5 ml carbo 1.5 a 1.5 b verdim ek olarak dün 500 ml suda 1.5 ml callmag verdim.

Kanka

Administrator
Yönetici
sararsın kanka boşver guzel bıtkıde azot eksık potasyum fosfor ıstedıgın verımı gösterebılır no problem gayet başarılı kanka

son durum bu sararmaları yeni durdurabildim
1 numaralı bitkinin sömekleri çok ufak kaldı
2 numaralı olanın sömekleri iyi gidiyor
onun dışında bi sıkıntısı var mı gübreleri arttırmalımıyım 1.5 a 1.5 b 1.5 carbo veriyorum şuan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • F Flair:
    ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ***** ** ***** ***** *** **** ******* ****** ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • F Flair:
    hahahaha hahahaha* * ***** ******** **** ****** **********
  • F Flair:
    * **** **** hahahaha *** *****
  • F Flair:
    *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ****** ** ** ******** **** *** ***** ********* ******** ****** ***** *********
  • bandaleros bandaleros:
    T terbiyeligunahkar: **********