Gübre icin bakarmsniz ustadlar

Spinoza

Yeni Üye
Biobizz grow bloom topmax kullaniyorm. Yeni gubreler alacam yarn
Onerebilecegniz guclu saglam gubreler varmi ekleyebilecegm. Mesela biobizzin geri kalanini almayi dusunuyorum. Birde pk1314 kullaniyorm o var zaten. Ekstra an over drive ve big bud mesela? Bunlari bioobizle kullanmam sorun olurmu nasl olmali vs aciklayan oneren olursa sevinirim grower dostlarim. Tesekkurler.

HighMann

Müptezel
kanka biobiz doğal gübre sentetikler yan yana nasıl çalışır çalışırmı hiç bi fikrim yok @Kanka ya bi sor hiç karıştırmadım okadar sentetik doğal

Woppy

Rastafaray
Knk over zaten son zama kullanacaksın o yüzde. Sorun yaratsada sıkıntı olmaz ama bigbud için aynı seyi söyleyemem kimyasallar organik karışımında sıkıntı cıkma ıhtımalı baya yüksek o yüzden ya kimyasal ya organik secmelisin yine bitki senin ve senin kararın bunları dedim illa bi asıkıntı cıkacak diye bırsey yok cıkmayada bilir ama riskleri bil istedim.

Losete00

Kıdemli Üye
Kanka günlükleri vs takip edersen zaten herkes biobizzin PK gubrelerinin iyi olmadığını bilir.Oyuzden organik kullananlar vegde biobizz çiçekte kesinlikle bi BigBud ve overdrive koyar.Cok kullanan insan gördüm.Hem burda hemde growdiaresde.Al BigBud ve Overdrive.Miss gibi.

Spinoza

Yeni Üye
Kanka günlükleri vs takip edersen zaten herkes biobizzin PK gubrelerinin iyi olmadığını bilir.Oyuzden organik kullananlar vegde biobizz çiçekte kesinlikle bi BigBud ve overdrive koyar.Cok kullanan insan gördüm.Hem burda hemde growdiaresde.Al BigBud ve Overdrive.Miss gibi.
Tamam kanka. Yani veg de biobizin grow. Cicege girince an over ve bigbud devam. Topmax ve bloom u kullanmyim dogrumu?