Gübre Kullanım Çizelgeleri

herkes prof olmus dayııı 2 lamba bi tohum wersem bi tane somek cıkaraman burda bana gubre diyon veg diyon çiçek diyon olum sen işine bak muhttap olma millete biliyosan soyle ben yazınca piyasaya cıkma

Narkoo

Üye
herkes prof olmus dayııı 2 lamba bi tohum wersem bi tane somek cıkaraman burda bana gubre diyon veg diyon çiçek diyon olum sen işine bak muhttap olma millete biliyosan soyle ben yazınca piyasaya cıkma
Burası anonim fazla konuşma, Duvarına yazdım Telegram yaz. Şu vereceğin ampulleri bi tarafına takıp bi yerinde açacak lalerle beraber seni çıktığın yere nasıl geri sokuyorum gör bakalım.

ahmett

Yeni üye
Neredeyse her gübre firmasının gübre çizelgelerini derlemeye çalıştım. ml/L diyorsa 1 litreye koyacağınız gübre miktarı, ml/galon diyorsa 4 litre suya koyacağınız gübre miktarını belirtiyor. Genellikle 1. hafta dediği bitkinizin 4 yaprağı çıktığında başlar.

Toprakta yetiştiriyorsanız toprak phınızı düzenleyecektir, ekstra pH ayarı yapmanıza pek gerek yok. Hidroponik sistemlerde gübrenizi koyduktan sonra pH'ı ayarlamanız gerekiyor.

Bu çizelgelerdekinin yarısı ile başlayıp bitkinin tepkilerine göre o dozaja çıkmanızı tavsiye ederim. Eğer autoflower yetiştiriyorsanız çeyreğiyle başlasanız daha mantıklı olur.

Advanced Nutrients:
advanced_nutrients-feeding-schedule.jpg

Biobizz:
Screen-Shot-2014-02-10-at-9.31.09-AM.png

General Hydroponics:
General_Hydroponics_Flora_series_hydro_feeding_schedule_640x480_.jpg

General Organics:
GO-Feedchart1.jpg

HESI:
hesi-soil-grow-schedule.original.png

hesi-hydro_schedule.original.png

Plagron:
med_gallery_71942_5278_225651.png

Advanced Hydroponics:

ScheduleEngl2.jpg

CANNA:
420-magazine-mobile1286043302.jpg

canna%20terra%20feeding%20schedule.jpg
Usta gübre cizelgesini doğru uygulamak fazla gelmesi ve az gelmemesi için photo bitkide 1 dolu 1 bosmu 2 dolu 1 bosmu gitmek gerekir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********