Gübre Takvimi

YARARLI OLDUMU ?

• EVET ADAMIM

Kullanılan: 127 92.7%
  • HAYIR DOSTUM

Kullanılan: 10 7.3%

• Kullanılan toplam oy
    137
Ü

Üye silindi 23498

Guest
Biobiz started pack yeterli olurmu a dostlar
Bio bloom
Bio grow
Topmax
Bio heaven
Root juice
İçeriği bu şekilde

Arkadaşlar biobizz gübre kullanıyorum autoflower yetiştiriyorum 24 saat ışıkta bio grow bio blom ve top max var elimde ışık 24 saat açık olduğu için çizelge genede aynı mı?

Tonymontona44

Yeni üye
Kankam bir sorum olucak light mi topraklı bitkiye 2,3 günlerinde advanced N. Ana gübreleri verilirmi?

Rahdanvandal

Yeni üye
bi sorum olacaktı an grow,bloom,micro,bn-52,big bud aldım kullanacağım toprak all mix . Bi sıkıntı yaşarmıyım ? Toprak zaten gübreli, bu alacağım 5 ürün acaba zarar verirmi bitkiye?

biobizz grow ile biobizz fish mix arasına işaret koymuşlar...ikisinden birinin olması yeterlidir manasınamı geliyor?

bu listede yazdığın bütün gübreleri kullandınmı?
Photo da uyarmı bu liste kanka?

Outdoordrn

Yeni üye
Canna vega - canna boost - pk 13/14 kullansam yeterli olur mu baştan sona kadar sırasıyla. Ve bunları yapraktan verebilirim sadece yapraktan versem olur mu ? Biri yardımcı olursa sevinirim

StrterGrow

Yeni üye
selamlar arkadaşlar yeni yeni ve baya yeniyim araştırdım biraz biobizz gübreler başlangıç için tölere edilebilir gübreler olduğu için indoor setini ve yanına alg-mix i aldım auto bitkim 28. günün de 25 cm boy civarında photo bitkim biraz daha uzundur , hasatı arttırmak adına alabileceğm gübre var mıdır bunların yanına ( şu an için iki bitkiye 250w dob led kullanıyorum yanına 250w daha ekleyeceğim extra bir bitki daha koymak için yeter diye düşündüm ) tavsiyelerin her türlüsüne açığım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ***** *** ****** *** *****