Gübre Takvimi

YARARLI OLDUMU ?

• EVET ADAMIM

Kullanılan: 127 92.7%
  • HAYIR DOSTUM

Kullanılan: 10 7.3%

• Kullanılan toplam oy
    137

streetqueen39

Yeni üye
birinci sıradaki gübre markasındakilerin hepsini değilde temel 3lüyü ve 1-2 tane ekstrasını alsam yeterli olurmu sıradan bi yetiştirme için ?

Grow,Micro,Bloom 3'lü set ekstra olarak B-52 Ve Big Bud alabilirsin yeterli olucaktır.

Not : Davetimi kırmayıp geldiğin için teşekkürler artık sende bizdensin :D

Cvp: Gübre Takvimi

datrox' Alıntı:
hangisini almam konusunda arada kaldım farkı nedir ?
bitcoin Bloom pH Perfect A+B
Grow Bloom Micro Set

Ben şuan Grow Bloom Micro Seti kullanıorum  fark nedir bilmiyorum ama Bloom pH Perfect A+B de

daha az gübreyle işi bitirebiliyorsun birdahaki growa bende a+b kullanıcağım.

criminalis

Yeni üye
AN takviminde başlangıçtan beri grow + bloom yaziyoe yanlis mi okudum acaba?
Bloom kullanmaya çiçeğe gectikten sonra baslamiyor muyuz?

Criminalis : Kanka  AN grow,micro,bloom birlikte kullanılması öneriliyor besin zincirinin oturması için ama bazı arkadaşlar çiçeklenmeye geçince blooma başlıyor gübreler ile alakalıdır belki zaten az ölçekle başlatıyor bloom gübresini takvim'de diğerlerine göre detayları  bende tam bilmiyorum ama ben bu takvime göre gittim bitkim 27 günde çiçeklenmeye girdi 70 günde hasat ettim sorun yaşamadım

criminalis

Yeni üye
Mr.Mrs.420' Alıntı:
Criminalis : Kanka  AN grow,micro,bloom birlikte kullanılması öneriliyor besin zincirinin oturması için ama bazı arkadaşlar çiçeklenmeye geçince blooma başlıyor gübreler ile alakalıdır belki zaten az ölçekle başlatıyor bloom gübresini takvim'de diğerlerine göre detayları  bende tam bilmiyorum ama ben bu takvime göre gittim bitkim 27 günde çiçeklenmeye girdi 70 günde hasat ettim sorun yaşamadım

Anladim kankam programa gore gitmek en mantıklısı o zaman. Photo ve auto icin ayrim yok demi programda iki tohuma da ayni program yani? Konuyla biraz alakasiz bir sorum var. 26 lik saksida ki bitkilerim icin kac litre sulama yapmam gerekiyor. Bazi yerlerde 1/3 u kadar bisey okudum. Sularken alttan su cikana kadar mi sulayacaz nasil yapacak ufak bi yesillendirme yapar misin?

[font="Open Sans", sans-serif]Criminalis : Evet photo ve autoyada kullanabilirsin sulamaya gelince onu sen bilicen saksı bitki sende kanka ben alttan çok az su gelicek şekilde suluyordum 20 litre saksıydı 20 günden itibaren 1.5 litre su vermeye başlamıştım ondan öncesi göz kararıydı sonlara doğru 4-5 litreye kadar arttırdığım oldu bitkin ne kadarı emerse artık ememediğini alttan vericek zaten [/font]

criminalis

Yeni üye
Eyvallah brom sağol yesillendirme icin. 

Bu arada AN sensi ab serisini internette bulabilen var mi kankalar hiçbiyerde yok korona yüzünden heralde.

[font="Open Sans", sans-serif]Criminalis : Sende sağol kanka evet internette çoğu ürün yok virüs olayından stoklar bitik  hep büyük litrelikler kalmış.[/font]

lust35

Yeni üye
Cvp: Gübre Takvimi

Merhaba aranızda yeniyim inanın bir çok kavramı anlayıp not ediyorum bi deftere bunun sebebi forumda çoğu şeyin yazılması ve hazır bilgiye konmaya çalışanların biraz da olsa linç edilmesi :Ddd fakat benim anlayamadığım konu kaç günde bir vericez bu gübreleri veya su karışım su karışım şeklinde mi gidiyor cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden sağolun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** ******* **** ******** *********** ********* ** ********* **** ** ******* ********* ***** ********* ******
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • kralartur01 kralartur01:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******** * *** *** ** ******** **** ****** ****** ***** ** ***** ***** ******* ********* ** * **** ***********
    +2
  • B bandaleros:
    ******* ******** * *** *** ** ******** **** ****** ****** ***** **
    +1
    ***** ***** ******* ********* ** * **** dready* ********** * ******* *** *****
    +1
  • B bandaleros:
    ***** ***** ***** ** ***** dready *********
    ****** ******* ***** **** ******* ****** ***** ******* ******** ********* *** * ****** ******** **** ** dready*
  • kralartur01 kralartur01:
    ***** ****** **** ****** ***** ****** **
  • B bandaleros:
    ******* ****** ******* ****** ***** *** ********* ** ** ****** ******* ** *****
  • B bandaleros:
    **** ***** *********** ****** **** ****** ***** ****** **
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
    **** *********** ******* *** dready** ****** ******* ****** ** ***** ****** ***** ******* dready* ******* *****
  • B bandaleros:
    +1
  • B bandaleros:
    ***** ******* ** ******* ***** dready**** ***** ****** ***** *** *** ******
  • cokorama cokorama:
  • B bandaleros:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: ******