Gübreleri bulabileceğimiz online siteler ve mekanlar

Cypsmokers

Yeni üye
Evet kankalar herkez şunu kullan bunu kullan diyor lakin bu gübreleri veya ilaçları nerelerden bulabiliriz bilgi veren yok. Varsa toplu satılan online siteleri, satan adresler Şehir ilçe semt telefon paylaşalım herkeze daha yararlı olabilir. Bilen arkadaşlar dediğim gibi açık adres ve şehiri ile paylaşırsa çok yararlı bir başlık olabilir. Bütün yardım eden kankaların sömekleri ve dumanı bol olsun.

Cypsmokers

Yeni üye
Evet başka arkadaşlardan da alalım bilen varsa istanbul ankara vs. içinde bunları satan dükkanlar herkez internetten alamiyor sonuçta.

Hsyn84

Yeni üye
Growkent in dükkanı var anadolu yakası Bağdat cad. oralarda siteye gir açık adresi yazıyor

Taman Shud

Yeni üye
Gidip elden alabileceğin pek fazla mağaza yok ne yazıkki İstanbul'da. Benim merak ettiğim İstanbul - Eminönü Mısır çarşısının arka tarafında hayvan satılan bi çarşı vardı. Oralarda bitki malzemeleride satılıyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam acaba orda Advanced Nutrients marka gübreleri bulabilir miyiz ?

Trainer

Yeni üye
Bulamazsın.

Anadolu yakasında arkadaşların dediği mağazalardan şekilli gübrelerini alabilirsin.

Growkent'in Mecidiyeköy'de de şubesi var hatta

larkdevil

Yeni üye
kanka en ucuzu magiçplant kartsız alış yapabilirsin 5 lira ekliyolar sadece gübre olarak canna nın ürünleri çok çok ii boost biraz pahalı advenced big bud çiçeklenme için iidir illa organik olsun diyosan para verme youtube da bir sürü tarif var aynı etkiyi yaparlar para tuzağı yani bol hasatlar

ottur

Yeni üye
Kankalar naber? 
Bu özellikle internet üstünden bariz cannabis gübreleri satan yerleri tercih edemiyorum. Paranoya yapıyorum sanırım belki. Tüm iletisim bilgilerini vermek bana pek sağlıklı gelmiyor. Yarın bu firmalara bi baskın yapılsa patates. Ziraat tarım firmalarindan yaklaşık içeriklere sahip başka ürünler daha uyguna alınır. Ben yapı marketlerden çiçekli bitki ve solucan gubrelerini sıvı olarak alıyorum. Hatta sıvı sebze gubrelerini bile denedim. O kadar kafa yormadan icerikleri öğrenip, Raflardan rahatlıkla secebilecegin yerlerden almak daha iyi sanki. Bir sürü çeşit var. ;) Hatta hobi malzemeleri vs. Güzel şeyler var. Etiket olmayalım diyorum sadece. Allah kimseyi harman bırakmasın kankalar :) amen :)

ottur

Yeni üye
İstanbulda olanların iletişim bilgileri sitelerinde var. Gidip alınabilir muhtemelen.

AirBuss' Alıntı:
Haklısında birkaç ürün gerçekten kaliteli 
Bunların deposu yokmu gidip ordan alsak

AirBuss' Alıntı:
Haklısında birkaç ürün gerçekten kaliteli 
Bunların deposu yokmu gidip ordan alsak

İletişim bilgileri sitelerinde var. Gidip bi bakmak lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **
  • F FirstGrowing:
    hahahaha** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* ******** ********* ****** ******* ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha* ****** ****** ** *********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** ******* ****** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** hahahaha* ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahaha *** ******** ********* ******* ***** ** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********
    İstanbul İstanbul: ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********