Gülme Tribi

Grow4ever

Yeni üye
Dostlar merhabalar, sizlere bir sorum olacak. 20-30 Günde bir 1 gr'ı tekte tüketen biriyim. Çok ara verdiğimden toleransı sıfırlamış oluyorum sanırım bu sebepten midir anlamadım. Yerli yersiz gülme, motor hareketlerde yavaşlama, çok basit işleri uzun sürede gerçekleştirebilme ( düğüm çözmek vs. ) tarzı şeyler yaşıyorum her içişimde ve bunlara ek olarak yoğun paranoya oluyor biri farketti mi, polis mi geliyor, ailem anladı mı tarzı. Bunları yaşayan başka arkadaşlar da var mı, çözümü için önerileriniz nelerdir?

İyi forumlar

Grow4ever

Yeni üye
İki sene 24 ay yapar hayatinda 20 kere cigara icmissin 2 senede bi paket sigara içmek gibi ondan toleransın düşük keyof almaya bak **** et. Nasil dayaniyorsun ayda 1 icmeye
bro sağlam eşya denk geldikçe arkadaşlarla toplanıp takılıyoruz, 2 seneden öncesinde kimyasal kullanıyordum ordan eli eteği çekince ayda bir bunu ilaç olarak kullanıyorum anlayacağın

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka tolerans dan kaynaklanıyor . Bende uzun zaman içmeyince aynı triplere giriyorum. Bunun sebebi kafayı ağır yaşamamız. Sürekli kullandığım zamanlar üstümde dalga varken bekçilerle makara bile yapıyordum. Ama 15-20 gün içmeyim sonra içince kafam hem çok güzel oluyor hemde elim ayağıma dolanıyor

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kanka tolerans dan kaynaklanıyor . Bende uzun zaman içmeyince aynı triplere giriyorum. Bunun sebebi kafayı ağır yaşamamız. Sürekli kullandığım zamanlar üstümde dalga varken bekçilerle makara bile yapıyordum. Ama 15-20 gün içmeyim sonra içince kafam hem çok güzel oluyor hemde elim ayağıma dolanıyor
Evet beyne vuruyor

Kafan doluysa tribe girersin kardesim bu kadar
En guzeli tek içip müzigi açıcan
Giriyorsan tribe tek giricen
Ortamda herkez birbirinin kafasini kovalar sigara **** olur ne sen jeyif alirsin bi baskasi

husyn

Doktor
merhaba, çok yalan atarmısın, polislik bazı durumların varmı, motor hareketlerinde yavaşlama odaklanınca olur terse doğru harekette olabilir, bir şeyin uzun sürmesi düşüncelerin farklı farklı şekillerde daha çok olması, çok konuşmaya başlaman, başka şeylerlede uğraşman, paranoyanın sebebi aslında kendi sırların öğrenilmemesini istediklerin ben böyle düşünüyorum hatamız af ola

Son düzenleme:

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Aile baskını yen içiyosan içiyosundur kimseden saklanıcak çekinicek bişey yapmıyorsun altı üstü 1-2 sigara içiyosun kötü birşey değil gasp cinayet yapmıyorsun kanka bırak kanallar açık kalsın bu teknikle yenebilirsin ben öyle yendim artık evimde işimde gittiğim biranelerde düğünde heryerde içiyorum bilen zaten biliyor bilmeyende öğreniyor ne yazdım be sana bol şans :)

Grow4ever

Yeni üye
Aile baskını yen içiyosan içiyosundur kimseden saklanıcak çekinicek bişey yapmıyorsun altı üstü 1-2 sigara içiyosun kötü birşey değil gasp cinayet yapmıyorsun kanka bırak kanallar açık kalsın bu teknikle yenebilirsin ben öyle yendim artık evimde işimde gittiğim biranelerde düğünde heryerde içiyorum bilen zaten biliyor bilmeyende öğreniyor ne yazdım be sana bol şans :)
eyvallah kanka dediğiniz gibi biraz salmak lazım sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ****
    *** ********* ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** **** *** **** hahahaha ********** **** hahahaha** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** ******** ***** hahahaha** * *****