Gariban usulü indoor (sanırım hazırım)

MrTiger420

Müptezel
genel kabul olarak benim bildiğim pistilden sonra (hatta ben boğumlarda değil kellede pistil görünce saymaya başlıyorum) saymak doğru hocam. ama bu sadece bir kontrol verisi. Hasat zamanını trikom pistil vs izleyerek kesin karar verilir.
İsteyen istediği gibi saya bilir. Bazıları pistil gördükten sonra bazılarıda 12/12 aldıktan sonra çiçeklenmeyi sayarlar.
İndoorda Tohum bankalarının çiçeklenme süresi için verdiği haftalar 12/12 aldıktan sonra sayılır. Örnek Tohum bankası 10 hafta yazıyorsa çiçeklenmeye geçiş bu 10 haftanın içinde sayılıyor...

Eline sağlık, iyi hasatlar. Dumanın bol, kafan güzel olsun...
güzel dileklerin için teşekkürler dostum
Afiyet olsun dostum. Bol dumanlar.
eyvallah kral
güzel hasat kanka, bol dumanlar hemen arkasına 1 tohum daha çimlendir derim.
ayda yılda 1 içen benim gibi birisi için uzun süre yeterli malzeme var o yüzden şimdilik düşünmüyorum kanka sağolasın

Makası vurmuş bulunmaktayım.
İçim testini de ilerde paylaşırım umarım.
Evde zehir büyütmüşüm sanırım çok acaip bi şey çıkmış ortaya. İlk kapak vurup denedim saatlerce çıkmadı kafası meretin. Sonra sigara yapıp içeyim dedim fazla da koymadım içine fakat 2 dumanda pilot etti. Şimdi 2 duman daha alcam. Sanırım bi sigara 3 4 günde anca biter :D tribe de sokmuyor, sadece uçuş. garip...

kropotkin

Yeni üye
Evde zehir büyütmüşüm sanırım çok acaip bi şey çıkmış ortaya. İlk kapak vurup denedim saatlerce çıkmadı kafası meretin. Sonra sigara yapıp içeyim dedim fazla da koymadım içine fakat 2 dumanda pilot etti. Şimdi 2 duman daha alcam. Sanırım bi sigara 3 4 günde anca biter :D tribe de sokmuyor, sadece uçuş. garip...
Eline sağlık kanka aynı senin düzeyde bi şekidle başlıyorm tekrar ilk seferimde 200 cob ile bir taneden 4.7 litrelik saksıdan sadece su vererek 60 gr almıştım senden ne çıktı merak ettim valla eline sağlık

wegener

Üye
Selam kankalar tekrardan.
40x50x150 bir alanım var oraya aynı boyutta bir bez dolap yapıp içini ilk yardım battaniyesiyle sarıp 1 adet super lemon haze ekicem.

ışık: yxo 150w full spectrum cob led
toprak: biobizz light mix 20lt
bez saksı 19lt
gübre: biobizz grow-bloom-top max. (3ü yeterli geldi bana)
havalandırma: 3 adet 12cm pc fanı 2 giriş 1 çıkış yapcam sanırım
nem ölçer
akıllı wifi priz
Karadenizde olduğum için nem sıkıntısı yaşamam diye düşünüyorum o yüzden nem cihazı almıyorum.
tüm gereksiz harcamalardan kaçtım
koku sorunu olmaz diye tahmin ediyorum olursa ilerki dönemlerde karbon filtre alabilirim ucuzundan tabii

Tohum yurtdışı kuzenden geleceği için masraf çıkmadı

Toplamda 2bine denk geldi kabin.

Yengeniz zor ikna oldu bu işi yapmama o yüzden en masrafsız şekilde çıkmaya çalıştım
Sınırları zorlayıp 50-100gr çıkarmaya çalışcam hayırlısıyla

şu olmaz böyle olmalı dediğiniz bir şey varsa yorumlarınız benim için altın değerinde. hepinize bol hasatlar kankalarım
---------------------------------------------
Güncelleme:

Yaklaşık 50 günlük oldu yavru. Başlarda sulamayla alakalı problemler yaşandı alt yapraklar sarardı gitti, ufak saksıdan büyük saksıya geçince yapraklar aşağı sarktı 3 4 gün kalkmadı falan ama sonra güzel toparladı.
Son hali şöyle;
ibb.co/happybud
Güncelleme:

Çiçeklenmenin 11. günü, ufak bir hastalık sonrası toparladı kendini CalMag ile. @Mikoo teşekkür ederim.
Son hali şöyle;
Çiçeklenmenin 20. günü
Çiçeklenmenin 33. günü
80x80 bez dolabın linkini verebilir misin reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********