Gelişim durdu yardım

Rolling

Üye
Selamlar abilerim kardeşlerim. İlk growumun 30. Günündeyim gelişim inanılmaz şekilde durdu son 3-4 gündür nerdeyse hiçbir değişiklik yok kızımda. Sebebi nedir beraber bulabilir miyiz? Işık açık olmasına rağmen yeni çıkan yapraklar sanki uykudaymış gibi yukarıya doğru bakmak yerine uyku pozisyonunda oluyor veya olması gereken öyle de olabilir bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• 4492167D-6CB7-449A-9AFB-DDD45FBDF157.jpeg
    4492167D-6CB7-449A-9AFB-DDD45FBDF157.jpeg
    348.3 KB · Görüntüleme: 85

Rolling

Üye
İlk başta çiçeklenmeye geçiyor diye büyümenin durmasının normal olduğunu düşünmüştüm. Ama okuduğum kadarıyla çiçeklenmeye geçince daha hızlı bi büyüme oluyormuş ilk başka bende öyle bir şey kesinlikle olmadı çiçeklenmeye tam girdi mi onu bile bilmiyorum açıkcası

Rolling

Üye
Kanka son sulamamı boş geçtim azot fazlalığı bu linkteki kadar fazla olmasa da bana da var gibi geliyor yapraklar çok koyu yeşil

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka yeni gördüm konunu. Hemen hemen hergün giremiyorum. Naptın bu çiçeği durum ne

Rolling

Üye
Kanka çiçeklenmeye girdi bayağı bi pistil var hps yi taktım bende. Sadece bu aralar biraz sıkıntı var sulama falan derken her şey istediğim gibi gitmiyor. Ama eskisi gibi üzerine titreyemiyorum bu aralar elimde sigara da olunca boş kafayla gezmiyorum pek :) elimde en fazla 1-2 hafta idare edicek sigara kaldı o da abartmadan içersem gidecek şekilde. Bu kızları biz ne zaman tırtıklamaya başlayabiliyoruz? Tricom üretimi ne zaman başlar ki

elchavoo

Üye
Kanka çiçeklenmeye girdi bayağı bi pistil var hps yi taktım bende. Sadece bu aralar biraz sıkıntı var sulama falan derken her şey istediğim gibi gitmiyor. Ama eskisi gibi üzerine titreyemiyorum bu aralar elimde sigara da olunca boş kafayla gezmiyorum pek :) elimde en fazla 1-2 hafta idare edicek sigara kaldı o da abartmadan içersem gidecek şekilde. Bu kızları biz ne zaman tırtıklamaya başlayabiliyoruz? Tricom üretimi ne zaman başlar ki
40-45 gün sonra felan

Rolling

Üye
Kanka ışıklar açık 25 ışıklar kapalı da günün en sıcak saatine denk getirdiğim için 20-22 arası oluyor. Toprağın kurumasını bekliyorum ama dediğim gibi çok geç kuruyor toprak

Rolling

Üye
Kanka pistil üretmi bayağı arttı. Yapraklar kendini salmıştı girş fanını söküp saksının yanına yerleştirdim bayağı bi etkisi oldu yapraklar dua etmeye başladı :)

Ekli dosyalar

• 23565CFD-0F36-4DE0-B7C3-C3441EEF99B9.jpeg
    23565CFD-0F36-4DE0-B7C3-C3441EEF99B9.jpeg
    458.4 KB · Görüntüleme: 25
Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka fan çok vurur o iş biraz dertli olur sana söyliyim. Bana daha çok üzgün gibi görünüyorlar. Bir önceki resme görede çok mutlular. Kankacım en son yaptığın işlemleri söylermisin. Bide çiçeğin kaçıncı günündesin. tekrar tekrar bakıyorum resime akıl sır erdiremedim :D
Tohum neydi kanka. Işık ne aldın sıcaklık ne gübren varmı hepsini bi yazıver

Rolling

Üye
Çiçeğin 3. Günü Tohum auto skunk ışık 250 hps sıcaklık 23-24 nem %55 Gübre olarak elimde sadece biobizz grow-bloom-calmag var. Topmax almadım al dersen alabilirim onun haricinde şunları yap şunu al dediğin bir şey var mı? En son dün 1 litre suya 2ml grow 3ml bloom 2ml cal mag ekleyip verdim normalde daha düşük vermiştm ama 1000ppm i tutturana kadar biraz ekleme yaptım. Nasıl bir yol izleyeyim sorunlar nelerdir beraber bi çözelim :D

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Alttan çıkan suyu ölçüyonmu kanka nerden biliyon ppmi. Topmax ben kullanıyorum ama o kadar tecrübe edecek fırsatım olmadı ama herkes öneriyor. Bence şimdilik alma zaten acemiliğini atıyorsun kanka şimdi. Bloomu çiçeğe girdikten 1 hafta sonra filan başlıyorlar ana önemli değil. Gübreden sonra değişiklik oldumu. Kanka konu açmakla olmaz hemen hemen hergün güncellicen şu oldu bu oldu şunu uyguladım şunu verdim diye

Rolling

Üye
Tamamdır o zaman bundan sonra açtığım günlük altına yaptığım şeyleri atarım. Ölçüyorum kanka alttan çıkan suyun da verdiğim suyun da ppm’ini. Vallahi gübreden sonra mı fandan sonra mı oldu bilmiyorum ikisini de aynı gün yaptım :D ama bayağı bi değişiklik oldu yapraklar hep aşşağıdaydı son 3-4 gündür. Sulama yaptıktan sonra olmuştu. Ama dünkü sulama ve fan muhabbetinden sonra toparladı işte biraz. Sen bana üzgün görünüyorlar demiştin biraz açsana ne yapmam lazım nasıl mutlu ederim bu kızı

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka artık doğru sulama ve doğru gübrelemeden başka yapacağın bişey kalmamış. Hasata gidiyorsun. Tohumun neydi kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Deex Deex:
    ***** ********** dready*
  • B Bomberx:
    dreadydready
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
    ** ****** dready ********* ***** **
  • Y Yeşil99:
    ******** ******** ****** ******* ******* ****** ***** * ** ********* ****** * ** **** ******* ** ********* ** ****** ********** ***** ******** ********** ********* ** dready ****** *** ********* ******** **** *** ***
  • Y Yeşil99:
    dready**********
  • centerofattention centerofattention:
    ***** ******* ** ****** **
    +1
  • centerofattention centerofattention:
    ** dready* ******** ****** ******** *** ****** **** ********* dreadydready*****
  • A ax-b:
    ** **** **** ******* ***** dready** ********* **** *** dreadydready**
  • A ax-b:
    ******** ********** ****** dready* ********** * **** ******** ****** ***********
  • A ax-b:
    ********* ***** ** **
  • Night owl Night owl:
  • zero00 zero00:
    **
  • A ax-b:
    **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ******* ******* ****** ** ****** ******* ***** ****** **** ***** ** **** **** ******* ***** dready** ********* **** *** ****
    +1
  • A ax-b:
    **** ********* dready*** ****** ****
  • A ax-b:
    **** **** dready ********** ** ********** *******
  • zero00 zero00:
    *** ********* ********** dready **** ********** ******** ********* ****** **** **** dready ********** ** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ********** ******** ****** ** ** ******* ******** ****** ** ** ****** *** ***** ****** * ** *********** **** ** **** **** ******* ***** dready** ********* **** *** ****
  • A ax-b:
    *** ********* ********** dready **** ********** ******** ********* ******
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: ****** ***