Genel durumlari nasil , biraz ufak kaldilar sanki?

Kalamar

Üye
Auto Kizlarin toprakla bulismasinin 37. , Bloom a girmesinin 2. Haftasindayim. Egitim olarak sadece lst yaptim. Blooma girmeden once de hafiften bi budama yapmistim. Bitkiler gozume hala cok ufak geliyor. Genetikten mi , sativa olmasindan dolayimi yoksa beceremedim mi anlamis degilim. Genel saglik durumlari hakkinda ustalar yorum yaparsa sevinirim.

@Canna , @Bigbut , @Kanka

mami10_

Doktor
Bitkiler muhtemelen veg döneminde stres yaşamıştır o yüzden ufak ve ya seedbank iyi diyildirr , yapraklar aşırı koyu sebebi azot fazlalığı. Gübrelemen nedir?

Kalamar

Üye
Bitkiler muhtemelen veg döneminde stres yaşamıştır o yüzden ufak ve ya seedbank iyi diyildirr , yapraklar aşırı koyu sebebi azot fazlalığı. Gübrelemen nedir?
3. Grow um bunlar , ama ilk defa Auto deniyorum. Veg doneminde de , Bloom da da stres yasayacaklari herseyden uzak durmaya calistim aslinda. Yani aklima gelen herhangi bi stres yasattigim durum yok fan budamasi haric. Gubrelemeyi An takvimine gore yapiyorum , Ama 1 dolu , 1 bos seklinde gidiyorum.

mami10_

Doktor
Dediğim gibi seedbank kalitesiz ola bilir, ve ya havalandırma ışık ve s durumlar da var. Auto lar aşırı hassas bitkilerdir küçük bir streste büyümeyi durduruyor ve veg dönemi belli birr süreye bağlı olduğu için bodur kala bilirler

C

Canna

Guest
Bitkilerin biraz geri kalmis bu belli,@mami10_ neden olabilecegine dair sebebleri siralamis, benim düsündügüm ise, filiz döneminden itibaren kök gelistirici vermedigin icin kökler yeteri kadar gelismemis, dolayisiyla bitkinde. Bir daha ki sefere aklinda olsun, filiz topraktan basini cikardigi anda kök gelistirici verilmeli.

C

Canna

Guest
An gübrelerini tanimiyorum ama arastirdim Voodoo juice kök gelistiici gübre diye yaziyor.

Elmertco

Yeni üye
Işık ne kullanıyorsun karbondioksit veriyor musun bitkilere havalandırmayı nasıl sağlıyorsun bide nem sıcaklık değerleri nasıl bunları yazmadan kimse yardımcı olamaz sana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** ******* ******* ****** ***** hahahaha* ******
  • T tayfurishere:
    * ***** **** * ******** *** ** ***** hahahaha *** ****** ****** *****
  • Almora Almora:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ******** *** ******* ********* *** ** ****** hahahaha*** ********* **** **** *******
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • Almora Almora:
    ** *** *** ******** ** ****** **** ***** ********* **** ***** ****** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** hahahaha** *** ********** * ******* ********* ********* ****** ********* ****** *** ***** ** ****** hahahaha*** ** ***** ******* ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ****** hahahaha* ** ****** *** ** ******* **** ** ********** * ******** ** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** *** ***** ******* hahahaha**
  • T tayfurishere:
    **** ********** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
    * ****** ***** ****** ******** **** *** *** ***** *** ****** hahahaha****
    ********* *** ********* * ****** ******* *** * ****** ******* *** ** ****** ******* ***
    ***** ****** ******** **** hahahaha**** ********
    ***** hahahaha* *******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ***** hahahaha* *******