general hydroponics terra aquatica

cilgineleman

Yeni üye
Selam arkadaşlar normalde hep canna gübre kullanıyordum fiyatlar çok uçuk olduğundan g.h.e kullanmayı düşünüyorum grow micro bloom cal mag ve ripen kullanacağım. Bu gübreler nasıl sizce varmı bilgisi olan cannayla aralarında nasıl bir fark olur ya da olur mu ?

a-420

Müptezel
Selam arkadaşlar normalde hep canna gübre kullanıyordum fiyatlar çok uçuk olduğundan g.h.e kullanmayı düşünüyorum grow micro bloom cal mag ve ripen kullanacağım. Bu gübreler nasıl sizce varmı bilgisi olan cannayla aralarında nasıl bir fark olur ya da olur mu ?
slm kanka etkılı gubre mercedes ve bmw gıbı dusune bılırsın. ıkısıde guzel en guzelı a.n

wish

Üye
ustam bu gübreler kimyasal gübremi aceba
ben biobizz kullanıyorum ama arkadaşım ripen hediye etti ve sömekleri baya şişiriyor dedi
kullanmalımıyım aceba

Son düzenleme:
Ben kullandım g.h tetra aquatica bu gübre coco,toprak ve hydro için bana growkent den sadece hydro için olan gübre tercihi yapmamı söyledi eleman canna aqua bakalım gerçekten iyimi!
Bu arada bende DWC ile başladım grow a halende DWC devam edeceğim 3. Grow başlıyacağım allah nasip ederse.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • S serdar1122:
    **** ***** hahahaha*
  • Coke Coke:
    ********** ***** ***** *** hahahaha ****** ****** ******* * ******* ***** hahahaha ***** ****** ********** ******* ****** hahahaha*** ** ****** ******** ********* ******** ***** ****** ***** ****** **** ******* ******** ******* ******** ********** ****** ******** ****** hahahaha*** ******* hahahaha******
  • S serdar1122:
    ***** *** ******** ***** ********** ********* ******* hahahaha*** *** ***** ****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    **** hahahaha*** ******* ********** ****** ******** ***** ********* *** ***** ***
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
    Coke Coke: ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ********...