Gizli ve mini bir sistem

Imaqtpie

Yeni üye
Selam knkalar bu zamana kadar hiç bitki yetiştirmedim artım ufaktan başlamak istiyorum fakat büyük şekilde bir sistem kuramayacağım için mini bir sistem kurmak istiyorum.
1 metre büyüklüğünde 1 metre genişliğinde küçük bir bitki odası.
Biliyorum size saçma gelecek ama imkanımız var ne varsa ona göre birşeyler yapıyoruz hepimiz.
Mini bir sistem kurmam için bana yardımcı olur musunuz?

Ü

Üye silindi 23498

Guest

Al kankacım sana yardım

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
Selam knkalar bu zamana kadar hiç bitki yetiştirmedim artım ufaktan başlamak istiyorum fakat büyük şekilde bir sistem kuramayacağım için mini bir sistem kurmak istiyorum.
1 metre büyüklüğünde 1 metre genişliğinde küçük bir bitki odası.
Biliyorum size saçma gelecek ama imkanımız var ne varsa ona göre birşeyler yapıyoruz hepimiz.
Mini bir sistem kurmam için bana yardımcı olur musunuz?
hazır kabinde mi yapcan kanka?

Imaqtpie

Yeni üye
Hayır knka herşeyi en baştan yapıcam forum bana ne önerirse elimde suan hicbisey yok sadece tohumum var patlayan

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
Hayır knka herşeyi en baştan yapıcam forum bana ne önerirse elimde suan hicbisey yok sadece tohumum var patlayan
kanka bende çoğu şey el yapımı. Havalandırma için 12 cm kasa fanlarıyla duruma göre 1 er yada 2şer tane giriş çıkış yapabilirsin. Karbon filtrem yok durumuna göre edinebilirsin. Ben kabini tahta çıtalarla yaptım abimle birlikte sende çıta, küçük matkap ve köşe bağlantılarıyla halledebilirsin. içini bir şekilde muşamba yada mukavvayla kaplayabilirsin ışık kaçmaması için. Ben sera naylonuyla yaptım içini mylerla kapladım. Şeffaf olduğu için gece gündüz saatlerini değişemiyorum sana tavsiyem ışık almasın kabinin içi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** ** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** **...