grand daddy purple günlüğü

muttymutty

Yeni üye
kanka kur isini yalayıp yuttum diyebilirim yabancı kaynaklardan flush aşamasından sonrasına bilgim var bakalım uygulayabilecek miyim az kaldi
bro flush aşamasiyla ilgili bi sorum var 1) son flushi attiktan sonra hemen ıslak ıslak 48 saat karanliğa alip kurumasini beklemeden 48 saat sonunda kesmeli miyim? 2) yoksa son flushi attiktan sonra isik altina geri alip ayni döngü içerisinde kuruyana kadar bekleyip(4-5 gün) kuruduktan sonra 48 saat karanliga alip 48 saat sonunda mi kesmeliyim? ben burdan arastirdigim kadariyla sonuca varamadim 2 yoluda kullanan var hangisinin en verimli olduguna belki yabanci kaynaklarda daha net bi cvp vardir.

Laniekea

Old School
bro flush aşamasiyla ilgili bi sorum var 1) son flushi attiktan sonra hemen ıslak ıslak 48 saat karanliğa alip kurumasini beklemeden 48 saat sonunda kesmeli miyim? 2) yoksa son flushi attiktan sonra isik altina geri alip ayni döngü içerisinde kuruyana kadar bekleyip(4-5 gün) kuruduktan sonra 48 saat karanliga alip 48 saat sonunda mi kesmeliyim? ben burdan arastirdigim kadariyla sonuca varamadim 2 yoluda kullanan var hangisinin en verimli olduguna belki yabanci kaynaklarda daha net bi cvp vardir.
kanka ben flushi attım 6saat karanlığa aldim 20 4 normalde döngüm banyoda beklettim daha sonrasında kabine aldim kurumasını bekliyorum daha amberlesme yok karanlığa alicam kuruyunca

Laniekea

Old School
*3 gün eve ugrayamicagim için flushdan sonra bugün 1 buçuk lt pekmezli su verdim gittiğimde kurumuş olursa karanlık sonra kesme işlemine gecicem

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Kafan hayrolsun kanka bu genetik normalde mor sömek yapmıyor mu

Laniekea

Old School
61.gün güncelleme ; flushtan sonra yapraklarda sararma olmadı hele şu 15günlük çiçeğe giren maşallah yepyeşil. Flush kuruduktan sonra bi flush daha mı yapsam yaprakların sararması için kafadan ödün mü vermiş olurum daha mı sağlıklı olur kankalarım sizce?? bi de kral sence? :D @Freew0rm

**flush atılan bitki sağ üst ve sol alt
**sağ alttakinin yaprakları sarardı o biraz sıkıntılı bir grow geçiriyor 2 dalını zedelemiştim bal sürüp beyaz bantla bantladım ama iyi gidiyor bi sıkıntısı yok sömekleri şişmeye devam ediyor.Sol üsttekinden çok ümitliyim erken hasat alıp 240w qbnin altına bırakıcam bakalım sonuç ne olucak

Fim+topping yapılan bitkinin sömek fotoğrafı ;

Laniekea

Old School
Arkadaşlar merhaba bugün kötü bir şeyle karşılaştım; 2 gündür iletişimim yoktu kabinle flush attığım ilk çiçeğe giren bitkim küflenmiş. Küflenen sömekleri koparıp bitkimi karanlığa aldım.Sömekleri de kurumaya aldım küflerini ayırıp.

Küflenen bitkinin kafasından olduk maalesef kurutma kabini kurdum 3 bitki ile devam ediyorum şu anda. Güncel fotoğraflar ;
Dostum kurutma kabinini koliyle yapmışsın. Bende bu tarz yapmayı düşünüyorum. Bir ayrıtıncısı, inceliği varsa aydınlatabilirsen çok memnun olurum. Hayırlı growların olsun..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ***** ***** ********
  • Z ZzındıK:
    ******** **** ****** ***** ******* **** ********* ******** ********* ***** ****** ** ** hahahaha**
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • Z ZzındıK:
    *** *** hahahaha hahahaha**** ** **
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha*
  • Z ZzındıK:
    **** ***** ****** *
  • E ErdemRS6:
    ********* **** ***** ********* hahahaha
  • E ErdemRS6:
    **** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ***** *
  • Z ZzındıK:
    *** ****** ****** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha*
  • Z ZzındıK:
  • zero00 zero00:
    * ** ********** ** *** ****** ********** * *** ******** ********* ******** **** ****
  • Z ZzındıK:
    hahahaha* * ****
  • E ErdemRS6:
    * ** ********** ** *** ****** ********** * *** ******** ********* ******** **** **** ***** ***** ******* ***** **********
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    *** *** ******* hahahaha********** * ** ******* ******** **** ******
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha ***** ****** *********
  • Z ZzındıK:
  • zero00 zero00:
    *** ***** ***** *** *** ******* hahahaha********** * ** ******* ******** **** ******
  • Z ZzındıK:
  • Z ZzındıK:
    * ** **
  • Z ZzındıK:
    Z ZzındıK: ****** *** ******* **** ** ********* ****