Grow Malzeme Bilgisi

YARARLI OLDUMU ?

• EVET ADAMIM

Kullanılan: 219 96.1%
  • HAYIR DOSTUM

Kullanılan: 9 3.9%

• Kullanılan toplam oy
    228

mesutreis

Yeni üye
Cvp: Grow Malzeme Bilgisi

Mr.Mrs.420' Alıntı:
https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=6424&page=6 kanka bende auto yetiştiryorum buda bitkilerimin günlüğü takip ederek sende aynı şekilde bitki elde edebilirsin tabiki benim yaptığım hataları yapmayarak herşeyi belirtmişim yeterli olucaktır ve bi sorunun olduğun'da o konuya yazarsan daha yardımcı olabilirim kolay gelsin :)

çok teşekkür ederim kanka :)

kanka 100x100x200 lük bir kabin için de diğer aletler geçerli değil mi? böyle bir kabinde 600w ampül kullanıp 3 kök büyütebilir miyiz? teşekkürler :D

mesutreis' Alıntı:
Mr.Mrs.420' Alıntı:
https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=6424&page=6 kanka bende auto yetiştiryorum buda bitkilerimin günlüğü takip ederek sende aynı şekilde bitki elde edebilirsin tabiki benim yaptığım hataları yapmayarak herşeyi belirtmişim yeterli olucaktır ve bi sorunun olduğun'da o konuya yazarsan daha yardımcı olabilirim kolay gelsin :)

çok teşekkür ederim kanka :)

kanka 100x100x200 lük bir kabin için de diğer aletler geçerli değil mi? böyle bir kabinde 600w ampül kullanıp 3 kök büyütebilir miyiz? teşekkürler :D

İçersinin 27 dereceyi geçmemesi lazım havalandırma sistemin iyiyse tabiki yapılabilir.

Orko

Yeni üye

Kardeşim merhaba karbon filtre kullanıyormusun. Kullanıyorsan o gri boruyu camdan dışarı mı verdin. Dışarı versek milleti uyandırırmı. Vermediysen evin içinde ise koku nun yoğunluğu çok mu az mı komşuları rahatsız edecek kadar mı  o boruyu evin içinde bırakmak sence mantıklımı.
Bir de elektrik faturan ne alemde çok geliyor mu  bu konu beni endişelendiriyor.
Bu iki konu benim için çok önemli bu ikisini halledersem gerisini bir şekilde hallederim diye düşünüyorum. Sitede elektrik konusunda çok bi sıkıntı yaratıcak herhangi yazı görmedim. Ayrıntılı cevap verirsen çok memnun olurum.

Orko' Alıntı:
Kardeşim merhaba karbon filtre kullanıyormusun. Kullanıyorsan o gri boruyu camdan dışarı mı verdin. Dışarı versek milleti uyandırırmı. Vermediysen evin içinde ise koku nun yoğunluğu çok mu az mı komşuları rahatsız edecek kadar mı  o boruyu evin içinde bırakmak sence mantıklımı.
Bir de elektrik faturan ne alemde çok geliyor mu  bu konu beni endişelendiriyor.
Bu iki konu benim için çok önemli bu ikisini halledersem gerisini bir şekilde hallederim diye düşünüyorum. Sitede elektrik konusunda çok bi sıkıntı yaratıcak herhangi yazı görmedim. Ayrıntılı cevap verirsen çok memnun olurum.

https://www.ckbogazici.com.tr/tr/tuketim-hesaplama elektrik tüketim hesaplama.

Karbonfiltre var ama takılı değil koku sorununu cam açtım fan yardımı ile kabinin içinden çekip camdan atıyorum boru yardımıyla ekstra parfüm falan sıkıyorum iş görüyor kokukunun yoğunluğu var ama 1 parfümle iş çözülüyor tavsiyem bu otomatik kendileri sıkandan al koridora yerleştir sıkıp sıkıp dursun kanka benim fatura 350-500 tl arası 600w ve 400w değişenkli olarak kullanıyorum kolay gelsin.

mesutreis

Yeni üye

kanka ADVANCED NUTRİENTS GROW,BLOOM,MİCRO 3'LÜ SET yerine ADVANCED NUTRİENTS sensi grow a + b ve sensi bloom a+b kullanabilir miyiz? bir de Advanced nutrients ürünleri ph ayarlı diyor nasıl oluyor ph down a gerek kalmıyor mu? 

mesutreis' Alıntı:
kanka ADVANCED NUTRİENTS GROW,BLOOM,MİCRO 3'LÜ SET yerine ADVANCED NUTRİENTS bitcoin grow a + b ve bitcoin bloom a+b kullanabilir miyiz? bir de Advanced nutrients ürünleri ph ayarlı diyor nasıl oluyor ph down a gerek kalmıyor mu? 

Evet kullanabilirsin a + b ve kanka doğru ph ayarlıyor otomatik ama sen yinede al bulunsun.

mesutreis

Yeni üye

Mr.Mrs.420' Alıntı:
mesutreis' Alıntı:
kanka ADVANCED NUTRİENTS GROW,BLOOM,MİCRO 3'LÜ SET yerine ADVANCED NUTRİENTS bitcoin grow a + b ve bitcoin bloom a+b kullanabilir miyiz? bir de Advanced nutrients ürünleri ph ayarlı diyor nasıl oluyor ph down a gerek kalmıyor mu? 

Evet kullanabilirsin a + b ve kanka doğru ph ayarlıyor otomatik ama sen yinede al bulunsun.

teşekkür ederim kanka

loveisgod

Yeni üye
Usta çiçeklenme ve gelişim dönemi için ayrı ayrı lamba mı takmalıyız ve çiçeklenme nedir gelişim nedir

kanka soyle bir ürün buldum tek bir lambada ikisinide ayarlıyorsun gücüde iyi.
link: https://tr.aliexpress.com/item/1005...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Önermem dandik bir ürüne benziyor 2.000w ta değildir o tek lambada işi bitirmek istiyorsan bunu alabilirsin çift dönem lamba hem gelişim hem çiçeklenme için kullanılıyor 400w ve 600w seçenekleride var kanka https://www.magicplant.net/bitki-yetistirme-lambalari/1811-magicplant-250w-hps-grow-bloom.html

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ******* ******* ****** ** ********** ***** ******** ******** ********* ********* **********
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** ***** **** ** **** ***** **** ********* ******* ***** ***** ****** ** ***** *********
  • kokokoco kokokoco:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ** **** ****** ****** ** **** **** ******** **** ***** ***** ******** ***** ***** **** *** ** ******** **** *** **** ******** ***** ******** ******* * ****** ** **** ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kokokoco kokokoco:
    *** **** ******* *** * ** *** ***** hahahaha ***** **** * *******
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **** ******** ********* ********* hahahaha ********** hahahaha** hahahaha* ***** hahahaha ** **** ********* *** *** *** ***** ******** ******** ********** *** ** ******** ****** hahahaha****** **** ***** hahahaha*** hahahaha******** ** **** ****** ****** ** **** **** ******** **** ***** ***** ******** ***** ***** **** *** ** ******** **** *** **** ******** ***** ******** ******* * ****** ** **** ********
  • M merto1835:
    **** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ********** ********** hahahaha** ********* ** hahahaha * ** ****** hahahaha** **** ***** ** ******* hahahaha*** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ****** **** ****** hahahaha** ********* ** ** hahahaha*** ******* ********** **** ********* ********** ***** ***** **** ******** ***** *** ** ******* **** ********* ********* ******* ********* ********** hahahaha*** ** hahahaha*** **** ****** *** ***** *** ****** ****** ***** ** ** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** *** hahahaha**** ******* ***** ***** ***** ** ******** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha*** ******* ***** *
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** hahahaha **** ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • M merto1835:
    * * ******* hahahaha****
  • M merto1835:
    **** hahahaha* ***
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** ** ****** ** ******** ******** ** ** ** ******* ****