Grow Malzeme Bilgisi

YARARLI OLDUMU ?

• EVET ADAMIM

Kullanılan: 219 96.1%
  • HAYIR DOSTUM

Kullanılan: 9 3.9%

• Kullanılan toplam oy
    228
Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka eline sağlık
benim gibi yeni başlayanlar için oldukça aydınlatıcı

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Sevindim kanka kafana takılan birşey olursa veya sorman gereken yorum olarak belirtebilirsin iyi growlar
kanka sistemimi henüz kurmadım araştırma aşamasındayım yakın zamanda da konumu açacaktım ama sormaya başlayalım öyleyse şimdiden cok tesekkur ederım ilgin için.
başlangıç olarak 4x auto bakmayı dusunuyorum. ilk mahsullerden sonra photo bitkiye geçeceğim. başlangıç aşaması için AN gübrelerin yukarıdakilerden hepsini almalı mıyız?

kanka sistemimi henüz kurmadım araştırma aşamasındayım yakın zamanda da konumu açacaktım ama sormaya başlayalım öyleyse şimdiden cok tesekkur ederım ilgin için.
başlangıç olarak 4x auto bakmayı dusunuyorum. ilk mahsullerden sonra photo bitkiye geçeceğim. başlangıç aşaması için AN gübrelerin yukarıdakilerden hepsini almalı mıyız?
Hepsine gerek yok ama alman iyi olur kanka ya da grow,micro,bloom bunun 3 lü seti var onu alırsın ek olarak big bud , b-52 , overdrive , bud candy , cal mag extrem , revive falan eklersin bütçene göre

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Hepsine gerek yok ama alman iyi olur kanka ya da grow,micro,bloom bunun 3 lü seti var onu alırsın ek olarak big bud , b-52 , overdrive , bud candy , cal mag extrem , revive falan eklersin bütçene göre
tekrar cok tesekkur ederım kanka, sık sık rahatsız edecek gibiyim seni. iyi forumlar :)

Ü

Üye silindi 22479

Guest
problem değil dostum herzaman beklerim görüşmek üzere
Kanka tekrar merhaba. forumdaki havaalandırma hesabını okudum ama anlayamadım.
yüksek ihtimalle 1.2/1.2/2 çadır kac m3 karbon filtre ve sessiz fan siparişi vermeliyim. birbiriyle uyumlu mu olmalı? yani uyumlu mu derken karbon filtrenın m3'ü arttıkça fanın da artmalı mı?
şimdiden tesekkur ederım. iyi forumlar.

Kanka tekrar merhaba. forumdaki havaalandırma hesabını okudum ama anlayamadım.
yüksek ihtimalle 1.2/1.2/2 çadır kac m3 karbon filtre ve sessiz fan siparişi vermeliyim. birbiriyle uyumlu mu olmalı? yani uyumlu mu derken karbon filtrenın m3'ü arttıkça fanın da artmalı mı?
şimdiden tesekkur ederım. iyi forumlar.
Kanka benim kabin 120x120x200 467m lik can lite karbon filtre var çıkış fanı olarak td 350 slent fan var giriş fanı alamadım sanada bu oranlar gider kanka grow sitelerindeki hazır setlere bakarak fikir oluşturabilirsin kafanda kanka

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kanka benim kabin 120x120x200 467m lik can lite karbon filtre var çıkış fanı olarak td 350 slent fan var giriş fanı alamadım sanada bu oranlar gider kanka grow sitelerindeki hazır setlere bakarak fikir oluşturabilirsin kafanda kanka
Yapraklar ısıdan dolayı içe döndüler kanka bunun için revive söyledim yapraklara mı sıkayım yoksa toprağına mı ? ve reviveyi diğer gübrelerle karıştırıcam mı ?

Yapraklar ısıdan dolayı içe döndüler kanka bunun için revive söyledim yapraklara mı sıkayım yoksa toprağına mı ? ve reviveyi diğer gübrelerle karıştırıcam mı ?
aynı markaysa karıştır topraktan vericek şekilde ama revive hariç şeyleri takvimde yazanın yarısı kadar koy ışık mesafeni ve kabin sıcaklığınıda kontrol et kanka

Ü

Üye silindi 22832

Guest
@Mr.Mrs.420
1.)Advanced Nutrients Grow : Temel
2.)Advanced Nutrients Micro : Temel
3.)Advanced Nutrients Bloom : Temel

yukarıda yazdıkların yerine,elimde olanlar var :
sensie bloom a-b
sensie grow a-b

olsa olur mu? hydro sistem ile yapacağım.

sence yukarıdaki 3 ürünü de almalı mıyım?

teşekkürler.

@Mr.Mrs.420
1.)Advanced Nutrients Grow : Temel
2.)Advanced Nutrients Micro : Temel
3.)Advanced Nutrients Bloom : Temel

yukarıda yazdıkların yerine,elimde olanlar var :
sensie bloom a-b
sensie grow a-b

olsa olur mu? hydro sistem ile yapacağım.

sence yukarıdaki 3 ürünü de almalı mıyım?

teşekkürler.

Sensi ab bildiğim kadarıyla yazdıklarımı karşılıyor zaten kanka o gübre setini kullanan birine sorabilirsin uzman değilim o konuda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ****** **** ******* ** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • M merto1835:
    ********* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** hahahaha hahahaha** ****** * *****
  • Didrug Didrug:
    **** *** ********* ***** ********** ****** ****** **** ******** *** *** ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* *** ********* hahahaha* ****** hahahaha******* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** *** **** ******* hahahaha* ******** hahahaha ****
  • O Oguzyigit26:
    ******* ***** ****** ********** ***** ***** ********* ******* ****** **** ******* ********* *** *** *****
  • M merto1835:
    ******** **** ********** ******** ****** ********** ******** *** ****** ********* ****** ****** hahahaha* ******* *** ********* hahahaha* ****** *********
  • M merto1835:
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    ***** ******** **** ********** ****** ** ***** ******* ********* ******* * ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** ********** hahahaha hahahaha hahahaha* ******* **** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • M merto1835:
    *** *** hahahaha hahahaha **** ** ********* *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** ** * **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******* hahahaha*** ** ***** ***** hahahaha** ********* ****** ******** ******** **** ******* *** ** **** ***** ********* ********* ********
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ******* ******* ***** ** ***