Grow Malzeme Bilgisi

YARARLI OLDUMU ?

• EVET ADAMIM

Kullanılan: 218 96.0%
  • HAYIR DOSTUM

Kullanılan: 9 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    227
HOŞGELDİNİZ YARDIMI OLMASI DİLEĞİYLE GROW MALZEMELERİ VE BİLGİLERİ İYİ GROW'LAR ~ Mr.Mrs.09
dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready***

KABİNLER

150X150X200 KABİN : MAX 6 BİTKİ ÖNERİ ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

120X120X200 KABİN : MAX 4 BİTKİ ÖNERİ ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

60X60X160 KABİN : MAX 2 BİTKİ ÖNERİ ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

LED LAMBALAR
dready*****

1.) Quantum Board :

2.) Mars Hydro :

3.) Cob Led : Mor ışık

HID LAMBALAR
dready*****

600W LUMATEK HPS ÇİÇEKLENME DÖNEMİ : SARI IŞIK YÜKSEK KALİTE 90.000 LÜMEN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

600W MH GELİŞİM DÖNEMİ : MAVİ IŞIK - 58.500 LÜMEN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

600W SHP ÇİFT DÖNEM : SARI MAVİ IŞIK - 89.500 LÜMEN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

400W MH GELİŞİM DÖNEMİ : MAVİ IŞIK ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

400W HPS ÇİÇEKLENME DÖNEMİ : SARI IŞIK ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

400W SHP ÇİFT DÖNEM : SARI MAVİ IŞIK ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

250W MH GELİŞİM DÖNEMİ : MAVİ IŞIK ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

250W HPS ÇİÇEKLENME DÖNEMİ : SARI IŞIK ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

BALASTLAR
dready*

600W ÖZEL ELEKTRONİK BALAST : MÜKEMMEL KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

600W NORMAL ELEKTRONİK BALAST : İYİ KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

600W KOMPAKT BALAST : NORMAL KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

400W ÖZEL ELEKTRONİK BALAST : MÜKEMMEL KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

400W NORMAL ELEKTRONİK BALAST : İYİ KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

400W KOMPAKT BALAST : NORMAL KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

250W KOMPAKT BALAST : NORMAL KALİTE ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

REFLEKTÖR
dready*

COOL TUBE REFLEKTÖR : KABİN ISISI YÜKSELDİĞİNDEN ÖNERİLİR ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

HAVA SOĞUTMALI REFLEKTÖR : KABİN ISISI YÜKSELDİĞİNDEN ÖNERİLİR ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

AYNA REFLEKTÖR : SADECE IŞIK YANSITIR SOĞUTMA GÖREVİ GÖRMEZ ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

SAKSILAR
dready*

KUMAŞ SAKSI 19 LT : KÖKLERİN HAVA ALMASI İÇİN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

AİR SAKSI 20 LT : KÖKLERİN HAVA ALMASI İÇİN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

KARE SAKSI 18 LT : STANDART ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

TOPRAKLAR
dready*

BİO BİZZ LİGHT MİX : GÜBRESİZDİR ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

BİOBİZZ ALL MİX : GÜBRELİDİR ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

BİOBİZZ COCO MİX : GÜBRESİZDİR ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

EKSTRALAR
dready*

VORTİCE QUİTE 365M3 125MM YUVARLAK KANAL TİPİ FAN : SUSTURUCULU ~ ( Dr.Karbon filtre )

DR. KARBON FİLTRE 467m3 : KIZLARINI'ZIN KOKULARI'NI GİZLEMEK İÇİN (Dr.Karbon filtre)

MONKEY KLİPSLİ VANTİLATÖR 20cm : HAVA SİRKÜLASYONU İÇİN ( Grow Kent )

5 LİTRELİK SİMBO NEM MAKİNESİ : BİTKİLERİN NEM İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN ( Her yerde var )

NEM VE ISI ÖLÇER : İÇERDE'Kİ NEMİ VE ISIYI ÖLÇER ( Her yerde var )

PH ÖLÇER : SU PH ÖLÇMEK İÇİN KULLANILIR ÖNEMLİ ( Her yerde var )

BİTKİ DESTEK TELİ : ŞEKİL VE YÖN VERMEK İÇİN ~ ( Grow Kent )

YOYO BİTKİ DESTEK ASKISI : YÖN VERMEK İÇİN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

SCROG BİTKİ FİLESİ : YÖN VERMEK İÇİN ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

TNB NATURALS CO2 : KARBONDİOKSİT İHTİYACI ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

EXHALE CO2 TORBASI : KARBONDİOKSİT İHTİYACI ~ ( Grow Kent , Toprak Ve Su , Magic Plant )

ADVANCED NUTRİENTS GROW,BLOOM,MİCRO 3'LÜ SET (TEMEL)
dreadydreadydreadydready*********** *******

1.)Advanced Nutrients Grow pH Perfect
2.)Advanced Nutrients Bloom pH Perfect
3.)Advanced Nutrients Micro pH Perfect

ADVANCED NUTRİENTS GROW,BLOOM,MİCRO 3'LÜ SET

NOT : Advanced nutrients Grow,Bloom ve Micro bitkinizin çiçeklenme ve büyüme dönemindeki özel gereksinimleri karşılamak için beraber kullanılmalıdır.

Advanced Nutrients
dready*********

1.)Advanced Nutrients Grow : Temel
2.)Advanced Nutrients Micro : Temel
3.)Advanced Nutrients Bloom : Temel
4.)Advanced Nutrients Rhino Skin : Hastalıklara zırh
5.)Advanced Nutrients Sensizym : Ölü kökleri besine dönüştürür
6.)Advanced Nutrients Nirvana : Çiçeklenme hızlandırıcı
7.)Advanced Nutrients Big Bud : Büyük meyveler ve yüksek hasat
8.)Advanced Nutrients Revive : Stres giderici
9.)Advanced Nutrients Overdrive : Son 2 haftaya özel hasat arttırıcı
10.)Advanced Nutrients Bud Ignitor : Çiçek tomurcuğu arttırıcı
11.)Advanced Nutrients Cal Mag Xtra : Kalsiyum eksikliği için
12.)Advanced Nutrients B-52 : Yapraklara olması gerektiği rengi ve belirli vitaminleri verir
13.)Advanced Nutrients Bud Candy :
14.)General Hydroponics pH Down : Ph Düşürücü

Advanced Hyrdroponics
dreadydready*

Advanced Hyrdroponics PH Down Grow Dönemi : pH Düşürücü gelişim dönemi için.
Advanced Hyrdroponics PH Down Bloom Dönemi : pH Düşürücü çiçeklenme dönemi için.

Canna

Canna Rhizotonic : Köklendirici

Canna Rhizotonic : Canna Rhizotonic hızlı büyüyen bitkilerin gelişim döneminde kullanılmak için geliştirilen alg tabanlı bir kök stimülanıdır. Canna Rhizotonic özellikle transplant işlemlerinde,zayıf ve strese girmiş bitkilerde çok faydalıdır

DİĞER KONULAR
dready******

AZ ÇOK BİLGİ : https://www.tohumsuz.com/threads/az-Çok-bilgi.6638/

MARKALARA GÖRE BESLEME TAKVİMİ : https://www.tohumsuz.com/threads/gübre-takvimi.6637/

1X AUTO OG KUSH HASAT 120 GR : https://www.tohumsuz.com/threads/auto-og-kush-120-gr.6424/

4X AUTO BLUE DREAM GÜNLÜK : https://www.tohumsuz.com/threads/4x-auto-blue-dream-günlük.10786/

ESRAR BİTKİ HASTALIKLARI : https://www.tohumsuz.com/threads/esrar-bitkisi-hastalıkları.11923/

NOT : KAFANIZA TAKILAN BAŞKA BİRŞEY VAR İSE VEYA YARARLI BULDUYSANIZ YORUM OLARAK BELİRTEBİLİRSİNİZ YENİ ARKADAŞLAR İÇİN BU ŞEKİLDE KONU GÜNCEL KALMIŞ OLUR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
R

Ripley'sOG

Guest
RE: YARDIMI OLMASI DİLEĞİYLE

Dostum eline sağlık fakat forum kurallarını okuyup konu başlığını tekrar düzenler misin? 

Işin rast gitsin

R

Ripley'sOG

Guest
RE: Yardımı olması dileğiyle

Mr.Mrs.09' Alıntı:
Ripley' Alıntı:
Dostum eline sağlık fakat forum kurallarını okuyup konu başlığını tekrar düzenler misin? 

Işin rast gitsin

Büyük harfle başlıktan dolayımı sıkıntı oldu ondan ise değiştim adamım teşekkürler

Teşekkür ederim,dumanın bol olsun 
roorrip.gif

Digiturk

Yeni üye
RE: Yenilere özel bilgi

İlaç gibi,  günlerce araştıgım herşeyin listelenmiş hali. Yeni başlayanlar için güzel başlık. Eline saglık moruk

Cvp: Yenilere özel bilgi

Digiturk' Alıntı:
İlaç gibi,  günlerce araştıgım herşeyin listelenmiş hali. Yeni başlayanlar için güzel başlık. Eline saglık moruk

1.000 Tane sayfaya giricen'de türkçeye çevirip okuycan'da aklın'da tutucan ohoo keşke bize'de böyle yapan olsaydı yararı olmuş ise ne mutlu bana kardeşim teşekkürler.

havadansudan81' Alıntı:
  • Tebrikler dostum.

Teşekkürler dostum.

Ü

Üye silindi 15132

Guest
RE: Yenilere özel bilgi

Güzel bilgiler, yararlı konu kanka +rep

Leben isvicre

Yeni üye
Kankalar

Mhr Kankalar İsviçre’de yaşıyorum **** torbacılardan bıktım 4,5 gram 50 frank **** 2 günde bitiyor . Kankalar sağlam kafa tohum bilen varmı evde denileceğim balkonda .Saygılar kankalar ?☘️?

Cvp: Yenilere özel bilgi

Leben isvicre' Alıntı:
Mhr Kankalar İsviçre’de yaşıyorum **** torbacılardan bıktım 4,5 gram 50 frank **** 2 günde bitiyor . Kankalar sağlam kafa tohum bilen varmı evde denileceğim balkonda .Saygılar kankalar ?☘️?

Amnesia Haze Og Kushh Lemon Haze deniyebilirsin kardeşim güzel sigaralardır

edizparlar' Alıntı:
dayı eyvallah emeğine sağlık. Growunun hasadı bol olsun.
Sağol kanka seninde bol olsun :)

BARO31' Alıntı:
Eline emeğine sağlık reis

Sağol kanka işe yaradıysa ne mutlu bana :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
    ******** ****** dready****** *
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ******* ******* ***** **** ****** ***** *********** ***** *********** ******* ***** ******* ******* **
  • M Mamba70:
  • VendettaX VendettaX:
    **** ***** *** ****** ********* **
  • M Mamba70:
    ********* **** ****** ******* ****** ****** ****** ****** ********** ****** ********** ***** ****** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ** ******** ***** ****** ***** ******* ******* *** ***** **** **
  • VendettaX VendettaX:
    ******* ********** ****** ****** **
  • kralartur01 kralartur01:
  • kralartur01 kralartur01:
  • M Mamba70:
    ****** ** ******** ***** ****** ***** ******* ******* *** ***** **** ** ********* ******** ****
  • Sleepless Sleepless:
    ******* ******** ******* ****** ***** ***** ******* ****** ** ***** ****** ******** ***** ******** **
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ******** **** ***** ****** ***** ****** **** ** ** ***** ******* ***** ** **** ****** *** ********** ***** *******
  • M Mamba70:
    ********** * ******** ******* ** ***** *** dready*** ***** *** ** ***** *** ****** * ***** *******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********** * ******** ******* ** ***** *** dready*** ***** *** ** ***** *** ****** * ***** ******* ********* ******
  • M Mamba70:
  • VendettaX VendettaX:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** ** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ***** *** ***** ******* ***** ********* **
  • M Mamba70:
    M Mamba70: ***** ***** ******* ******** ***** ********