Grow Sonu İçin Kendine Not Bırak

nasa

Doktor
Ü

Üye silindi 25337

Guest
Tohum patlayip , topraga tasidiktan 3 hafta sonra vermeye baslayabilirsin bro gubreleri. An ile baslayacaksin galiba. An Grow, Micro , Bloom , B52 , Revive ile cok guzel veg donemi gecirirsin. Blooma girince de Tarantula , piranha , overload , sensizym 4lüsü alirsam max hasata ulaşiyorsun.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Aynen kanka bu şekil ilerlicem senin tavsiyenle revive de ekledim diğer söylediklerine bütçem kalırsa alırım yüksek
Bloom donemi gubrelerini 1 ay sonraya birak brom. Butceni zorlama , yinede butcen yetmezse tarantulayi iptal eder sadece piranha , overload ve sensizym i alirsin.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
2 bitki ak 47 lemon kush photo 500 gram outodoor eğitim lst toping

sonerads

Kıdemli Üye
++++ güncel ekleme yapmak isteyenler veya hasad alanlar yorumlara
Kanka @nasa ben bu baskin olayindan 2 hafta sonra kestim malesef kizlari:(
Kestigimde blooma geceli tam 30 gun olmustu. 31 mayis gece kestim cope atmak icin posetledim bantladim falan, pistillerde toplam %1 gibi kahverengilesme vardi, bi tadina bakayim dedim firinda kurutup, 2 aydir falan da icmiyordum, aklimi aldi 2 saat kendime gelemedim. Oyle olunca hepsini cikardim posetten, astim kabine, sabah 6da kalktim bi arkadasima gittim ona biraktim. 16 ana dal vardi main lining yapmistim, 1 dalini aldim eve geri geldim, 15i onda kaldi. Bendekini tirtikladim kurumasini beklerken, 10 gunde falan hepsi kurudu, arkadasimdakileri de aldim. 15 dalla 3 tane 1 litrelik kavanozu 3'te 2 doldurdu kurusu, ne kadar yapar bilmiyorum acikcasi, sanki 30-40 gr arasi varmis gibi. Kestigimden beri araliksiz hergun iciyorum kafasi hala cok iyi, keske pistillerin kizardigini, tricomlarin sutlendigini de gorebilseydim ama kismet degilmis. Kurumsal bi sirkette calistigim icin ve oturdugum sitede calistigim yerden birkac insan oturdugu icin bu baskin olayi paranoyak etti beni. Tabi gelen giden olmadi eve 4 hafta oldu nerdeyse, mesele karakolluk falan olmak da degil ama hem sitedekilere hem de sirkettekilere anlatilabilecek bi durum da degil biliyosun insanlarin bakis acisini. Sanirim 1 yil falan da yapmam tekrar, arada foruma gelir ozenirim size:)
Bu arada 1 lt kavanozda 3te 2 doluyken kac gr gelir yaklasik bilen varsa yazsin lutfen merak ettim benim 3 kavanoz kac gr yapar:)
Umarim herkes beklendiginden cok cok daha fazla hasat almistir. Herkese saglikli, yuksek kafali, guzel gunler dilerim.

Kanka

Administrator
Yönetici
Ben growa ilk başlarken 30 gram alamazsın dıyen can dostum bu yazıyıda okuyodur belki :D 150 gram aldım şuandada burdayım :D bıtkı atmıcam seçemedim :D

Shepard

Müptezel
3.7 litre saksı NL auto 64.gün. 21 gün sonra hasat etmeyi planlıyorum. 6 dalın her birinden 7 gram alırsam 42 gram diye tahmin ediyorum
Ekli dosyayı görüntüle 8203
Bitkimi 8 gündür kurutuyordum. Kurumadan önce beklediğim miktarda alacağımı düşünüyordum ama kuruduktan sonra bayağı bir düştü. Tırtıkladıklarımı da sayarsak dallar ayrılmış 22 gram. Kafa olarak 0,2-0,3 ile 75-90 dk düşmeden devam ediyor. Sonra yavaş yavaş düşüşe geçiyor ama yorgunluk değil sadece uykulu bir hal yapıyor. Genetik zaten %85 Indica %15 Rudelais olduğu için zaten beklentim bu yöndeydi. Yaşadığım kafayı beğendim ama çok yüksek kafayı kovalayan biri olmadığım için puanlama yapabileceğimi sanmıyorum. Seni düşüncelerinden arındıran, dünyanın sıkıcılığını çekilir hale getiren temiz bir kafası var. Zaten bu genetik yasal ülkelerde psikolojik olarak belli rahatsızlıkları olan hastaların en çok tercih ettiği genetiklerden birisi. Bir dahaki growa 2 tane 11 litre farklı genetikler atacağım. Elimde kalan bu genetiğin son tohumunu da 3. olarak yine 3.7 litrelik saksıda yapmayı tercih ederim. Herkese bol dumanlar.

Eod 1.jpgEod 2.jpgEod 3.jpgEod 5.jpgHarvest 1 (1).jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
  • E ErdemRS6:
    *** dready** ********* ******* ******* * ******* **********
  • kkush kkush:
    *** **** ********** ******** ***** ******** **** dready** ******* ******* * ******* **********
    +1
  • E ErdemRS6:
    *** **** ********** ******** ***** ******** **** ***** ******* **** ***** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    dready**********
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    dready**********
  • kkush kkush: