growkent çağlayan şubesi ziyaretim.

Kankalar, malum olayları sordum dedim sizden kaynaklı mı diye. biz bilgi vermedik devlet isterse bize sormadan maliyeden sizin bilgilerinizi alıyor diyolar. Onlarında söylemine göre growkent tarzı yerlerden alışveriş yapıp denetimi olanları patlatmışlar.

Helopapa

Üye
Bu adamlar bire bir esrar yetistirme urunleri agirlikli satis yapiyor sen o aldiklarimizi domates yetistirmek icin aldigimizi dusunduklerini mi saniyorsun magicplantin kabininin uzerinde 5 yaprak var :D
Orası öyle tabiki ama ne bileyim bir nevi kendini ifşa etmiş oluyorsun aslında ben asla böyle birşeyi göze alamazdım

Orası öyle tabiki ama ne bileyim bir nevi kendini ifşa etmiş oluyorsun aslında ben asla böyle birşeyi göze alamazdım
Kanka fatura yok isim yok soyisim yok maske var gözlük var yani hadi beni ihbar etmek istesin bi güvenlik kamera görüntüsünde elimde gübre varken ki halimi alıp bana sen bişeyler yapıyon kesin diyemezler çok kasmamak lazım. Ha diyelim oraya gidip alıçveriş yapınca patlıyoruz. O zaman o dükkanı hala nasıl taşlamadılar :D

Helopapa

Üye
Hayırlısı kanka ne diyeyim ama yinede gizlilik iyidir her zaman
Kanka fatura yok isim yok soyisim yok maske var gözlük var yani hadi beni ihbar etmek istesin bi güvenlik kamera görüntüsünde elimde gübre varken ki halimi alıp bana sen bişeyler yapıyon kesin diyemezler çok kasmamak lazım. Ha diyelim oraya gidip alıçveriş yapınca patlıyoruz. O zaman o dükkanı hala nasıl taşlamadılar :D

Elendil

Yeni üye
Kankalar, malum olayları sordum dedim sizden kaynaklı mı diye. biz bilgi vermedik devlet isterse bize sormadan maliyeden sizin bilgilerinizi alıyor diyolar. Onlarında söylemine göre growkent tarzı yerlerden alışveriş yapıp denetimi olanları patlatmışlar.
online veya kartla yapılan işlemle hadi tamam da nakit alımda böyle bi sıkıntı yaşanmaz değil mi ya denetimi yakmayalım ****

Benimde denetimliğim var 2 ay içinde başlayacağım inşallah hayallerimi gerçekleştirmeye ama bu konuyu görünce tribe girdim şimdi ufaktan :) İnternetten değil kendim gidip bire bir alsam sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Son zamanlarda enteresan işler dönüyor. Patlayan dostlardan medyada bir şey göremedik. Duyduğuma göre bulunduğum ilde de 5-6 growcu patlamış. Onların da haberi olmadı. Acaba dosya kapanmamış olabilir mi?

Yada bakıcaklar 1000 küsür growcu hepsi de kendi halinde takılan insanlar ondan sonrası : Legalize it, helalize it yada amateme otobüs kaldırırlar...

Son zamanlarda enteresan işler dönüyor. Patlayan dostlardan medyada bir şey göremedik. Duyduğuma göre bulunduğum ilde de 5-6 growcu patlamış. Onların da haberi olmadı. Acaba dosya kapanmamış olabilir mi?

Yada bakıcaklar 1000 küsür growcu hepsi de kendi halinde takılan insanlar ondan sonrası : Legalize it, helalize it yada amateme otobüs kaldırırlar...
bu türkiyenin kafasıyla biraz zor helalize it legalize it kanka bizi yönetenler daha esrarın ne olduğunu bilmiyorlar. başımızdakiler böyleyse halkı sen düşün gelen tepkileri düşün vs vs zor yani türkiyede

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ****** *** ****** ** *
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** * **** **** ****** ** ******* *** ****** ********* ** ***** ****** ******** **** *** ***** ** ******* ***** ****** *********
  • Ayhan Ayhan:
  • Ayhan Ayhan:
  • NewGardener NewGardener:
  • K kushuchtu:
    ********** ** ** *** ********** ******* ******* ******** **** * ****** ***** ******** ** *** ********* ******* ** ****** ********* * **** ***** ******* ******** ****** ***** ***** ******* ****** hahahaha******** ******** ******** **** ****** ****** ******** ********** ** ******
    +1
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ****** ***** *** hahahaha* *******
  • kkush kkush:
  • Ayhan Ayhan:
    ***** ****** ********** ********* hahahaha******
  • Ayhan Ayhan:
    hahahaha ********
  • buddha buddha:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    **** ****** ********* **** hahahaha* ** ** *** ********** ******* ******* ******** **** * ****** ***** ******** ** *** ********* ******* ** ****** ********* * **** ***** ******* ******** ****** ***** ***** ******* ****** hahahaha******** ******** ******** **** ****** ****** ******** ********** ** ******
    ** **** ****** hahahaha*** ****** ****** hahahaha ********** ** ** *** ********** ******* ******* ******** **** * ****** ***** ******** ** *** ********* ******* ** ****** ********* * **** ***** ******* ******** ****** ***** ***** ******* ****** hahahaha******** ******** ******** **** ****** ****** ******** ********** ** ******
  • buddha buddha:
    hahahaha ***** ****** hahahaha ****** ******** **** ********
  • K kushuchtu:
    ***** ******** **** *** ***** ** ******* ***** ****** ********* *** ******* ********** **** ** ******* * ****** ******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** hahahaha*** ***** ****** ****** ********** ********* hahahaha******
  • K kushuchtu:
    *** *** *** ******* ****** hahahaha***** ***
  • K kushuchtu:
    ** hahahaha*** ***** * *****
  • kkush kkush:
    ***** *** *** hahahaha** * ******* ****** *********
  • Ayhan Ayhan:
  • Ayhan Ayhan:
    *** ****** **** ** ****** hahahaha ** ******* *** **** ***** ***** ******* ******** ***** ******** ******* *** ******* ****** ********** ********* hahahaha******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** ****** ** ***** *** *** hahahaha** * ******* ****** *********
    Tarzan450 Tarzan450: ***** ****** ** ***** *** *** hahahaha** * ******* ****** *********