Growkent sitesi güvenli mi?

sonerads

Kıdemli Üye
Toprak ve su dan sipariş verdim. Kargo ile ilgili ne mesaj geldi ne bisey. Whatsaptan yazdim cevapta vermediler. Ne yapmak lazim. Sadece bkleyelim mi
Muhtemelen sana bugun faturani mail atarlar ve kargoya verirler, kargo takip noyu da sms atarlar kanka. Ben onlardan 2 defa alisveris yaptim, bu sekilde oldu. Sorun olmaz merak etme. 19 mayis nedeni ile yarina da kalabilir tabi kargolar calisiyor mu bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Muhtemelen sana bugun faturani mail atarlar ve kargoya verirler, kargo takip noyu da sms atarlar kanka. Ben onlardan 2 defa alisveris yaptim, bu sekilde oldu. Sorun olmaz merak etme. 19 mayis nedeni ile yarina da kalabilir tabi kargolar calisiyor mu bilmiyorum.
Geldi bro

Emel

Üye
"Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde Şirket yetkilileri, iştiraklerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz, hissedarlarımız, kanunen yetkili KAMU KURUM VE KURULUŞLARI ile özel kurumlar ile paylaşılabilecektir." yazıyor. Bir tırstım bu sebeple.
Daha önce alış veriş yapan oldu mu?
Ben bütün malzemeleri gerekli olan herşeyi gurow keneten aldım hiç bir sorun yaşamadım birde başka bir şehirde yaşadım halde 4 yıldır alış verisimi o siteden yapıyorum

Ü

Üye silindi 23498

Guest
O güvenli yazanların hiçbiri aktif değil artık enteresan :D
:D tamda o dönemde operasyon yaptılar

Clubber

Yeni üye
Arkadaşlar growkentten patlayan var. 2. El eşyasını satan birini tanıyorum net ve yeni bilgi.. Araştırmaya girmeniz yeterli bütün bilgileri veriyolar.

Ü

Üye silindi 30820

Guest
*.k şu girdiğimiz triplere bak ulan sanki atom bombası yapıyoruz ayıptır 2 3 saksı ot ekiyor herkes lanet olsun böyle sisteme

Woppy

Ordinaryüs
Knklar riske gerek yok arasıtırısanız bi sekilde bulunduğunuz sehşrlerde bile olabiliyor en kötü gidip elden almak en garantisi patlayan cok oldu Mayıs'ta 600 küsür eve baskın düzenlendi bu siteler yüzünden meshur bilinen 2 si 3 cü hatta

Faraday

Yeni üye
:D tamda o dönemde operasyon yaptılar

Bu video 15. Katta yapiyom diyen arkadaşın galiba :D

Amca35

Kıdemli Üye
Ben bu sitede bile çok fazla emniyet istihbarat vs çalışanı olduğunu düşünüyorum grow yapmaya başlayacağım zaman hesabı kapatıp öyle balşayacağım en yenisi

Kanka

Administrator
Yönetici
growkent ifşaladıktan sonaki durum

Prof Haze

Yeni üye
Sadece mağazadan nakit alışveriş yapmanızı tavsiye ederim kayıtsız. İsim verip reklam yapmayacağım ama muadili bir sürü site var büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız mağazalarına gidin öyle alın ne alacaksanız. Şakaya ihmale gelmeyecek bir konu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********